Русанов (2хв) - Бесараб - Вк.Трофимчук, Кристін - Руденко - Подзезей, Басараб - Тарасенко - С.Савчук.
25:10 - Вк.Трофимчук (Бесараб, Русанов) - 0:5;
63:45 - Кристін (Бондар) - 0:6;
69:10 - Кристін (Подзезей) - 0:7, менш.-1.
кидки в площину воріт:
12:33 (2:14, 3:12, 7:7)

Наша команда здобула важку перемогу над достойним суперником у важких погодних умовах - так коротко та лаконічно підсумував результат звітного поєдинку головний тренер ХК "Луцьк" Сергій Бєлих. І не погодитися з ним не можна. Перед самісінькою грою господарі катка почистили льодову поверхню від снігу, проте вже до завершення першого періоду лід знову був вкритий білою ковдрою. Інтрига в матчі на той момент вже зникла (якщо вона взагалі була) - лучани встигли забезпечити собі необхідний результат, відправивши чотири шайби до воріт Дмитра Новосьолова. Про тотальну перевагу гостей львівського відкритого майданчика свідчить і той факт, що перший свідомий кидок в площину воріт Сергія Тітова беркутівці зусиллями Юрія Черкунова здійснили тільки на 19-й хвилині.

Відкрив рахунок у матчі Віктор Трофимчук, котрий заволодів шайбою у сумбурі навпроти воріт "ВІМ-Беркута" і впевнено "зняв" павутину воріт. Черговий свій гол (вже десятий в сезоні) фірмовим кидком від синьої лінії забив наш атакувальний захисник Павло Мажар. Згодом з його пасу такий же трюк повторив його партнер по захисту Олександр Бондар. (Зазначу, що захисники взагалі сьогодні трудилися в поті чола, адже їх було всього троє - при трьох ланках нападу). А між цими голами відзначився влучним кидком після сольного проходу Олександр Подзезей. Цікаво, що в цей момент йшла перезмінка і Олександра наполегливо кликали на зміну до лави запасних, проте він дограв до голу і тільки тоді поступився місцем на майданчику.

Вже на 10-й секунді другого періоду Віктор Трофимчук добив шайбу у ворота після кидка Вадима Бесараба. А надалі в хід поєдинку внесла корективи небесна канцелярія. Шар снігу раз за разом, коли передачі йшли низом, гальмував шайбу, не даючи їй дістатися адресата. Це внесло сумбур у дії гравців двох команд. Хоча, маючи вже в запасі солідну перевагу в рахунку, наші хокеїсти не в кожному епізоді викладалися на повну. Не надто "пнулися" і наші суперники, переважно вікові хокеїсти, розуміючи, що про сприятливий вже можна не мріяти, а за такого перебігу подій розумніше зосередитися на обороні, щоб не допустити повного розгрому.

Не знаю, про що розмовляли між собою тренер та гравці "ВІМ-Беркута", але третій період несподівано розпочався з активних атакувальних дій господарів майданчика. Деякий час не готові до такого повороту луцькі хокеїсти вимушені були зосередитися на обороні власних воріт (статистиків кидків у перші хвилини заключного відрізку матчу складала 4:1 на користь підопічних Мочнікова). Однак, прийшовши до потрібного тонусу та настрою, наші хлопці без надзусиль знову заволоділи ініціативою. Гарним та видовищним був шостий гол - Олександр Бондар зряче навісив шайбу в сторону воріт, де Сергій Кристін по тенісному-бейсбольному переправив її за адресою. Згодом він же у контратаці при грі в меншості оформив "дубль". А міг бути і "хет-трик", але третю свою нагоду для взяття воріт на останніх хвилинах гри він не використав.

Загалом, цього недільного ранку друга ланка нападу при підтримці оборонців награла на чотири голи. І це при тому, що центрфорвард ланки Олександр Руденко втратив чимало стовідсоткових нагод відзначитися. Одного разу шайба після його кидка влучила у штангу, ще декілька разів якимось неймовірним чином каучуковий диск після його кидків приборкував Новосьолов - особливо вражаючим став його сейв у третьому періоді, коли під шайбу він кинувся по-футбольному у правий кут воріт. Всього на його рахунку 8 кидків по воротах. У його партнера Олександра Подзезея - сім. А от Сергій Кристін кидав тільки тричі, проте два постріли стали влучними. Тому і став однією із "зірок" поєдинку.

Ще одну "зірочку" Сергій Бєлих віддав Віктору Трофимчуку - ще одному автору "дублю". Хоча його ланка цього разу ніби і грала активно, але кількість кидків першої трійки нападу доросла тільки до 5-ти: два кидки Віктора в першому періоді, по одному на брата - в другому та жодного (!?) - в третьому. Для порівняння - три оборонці команди здійснили 8 кидків (Бондар - 4, Мажар - 3, Василь Трофимчук - 1).

Будемо сподіватися, що свої влучні постріли нападники ударної ланки приберегли до наступних поєдинків.
Переглядів: 764 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01