Понеділок, 25.03.2019, 00:15

Головна » 2019 » Березень » 2 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЗВИТЯГА "ВОЛОДИМИРА"
13:55
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЗВИТЯГА "ВОЛОДИМИРА"

1 березня 2019р. "Володимир" - "Легіон" - 6:3 (3:1, 2:1, 1:1)

9хв. - Леонід Палімарчук - 1:0

12хв. - Василь Гринчук (Леонід Палімарчук) - 2:0

14хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков) - 2:1

15хв. - Сергій Венгер - 3:1

26хв. - Ігор Коцюк (Леонід Палімарчук) - 4:1

44хв. - Павло Бернацький (Сергій Морозов) - 4:2

47хв. - Ігор Коцюк (Сергій Венгер) - 5:2 (+1)

73хв. - Сергій Венгер (Леонід Палімарчук) - 6:2 (+1)

75хв. - Павло Бондарчук (Павло Бернацький) - 6:3

Кидки - 33:24.

"Володимир": Сергій Тітов; Василь Трофимчук - Віктор Палімарчук, Василь Гринчук - Ігор Коцюк - Леонід Палімарчук; Віктор Трофимчук - Олег Венгер, Сергій Венгер - Артур Груй - Едуард Матвійчук, Сергій Ващук.

"Легіон": Даниїл Мілаковський; Олексій Шпінда - Юрій Белащук, Володимир Морозов - Святослав Антонюк, Павло Бондарчук - Павло Бернацький - Дмитро Сударіков, Сергій Морозов, Петро Бондарчук.

Арбітр: Володимир Стельмах.

Штраф - 6:10

21хв. - Павло Бондарчук - 2хв (атака гравця, котрий не володів шайбою)

46хв. - Юрій Белащук - 2хв. (неправильна атака)

50хв. - Олег Венгер - 2хв. (підніжка)

50хв. - Віктор Трофимчук - 2хв. (неспортивна поведінка)

50хв. - Юрій Белащук - 2хв (неспортивна поведінка)

62хв. - Віктор Трофимчук - 2хв. (поштовх в спину)

73хв. - Павло Бондарчук - 2хв (поштовх в спину)

75хв. - Павло Бондарчук - 2хв. (підніжка)

Надзвичайно цікавий і бойовий поєдинок розіграли першого цьогорічного весняного вечора учасники цього матчу. "Володимир" здивував позиційними змінами складу. Так, в другій парі оборонців разом з Олегом Венгером вийшов один з кращих історичних бомбардирів відкритого чемпіонату Волинської області Віктор Трофимчук. Натомість, місце в нападі зайняв капітан команди, номінальний оборонець Едуард Матвійчук. І варто зазначити, що друга ланка "Володимира" провела непоганий мікроматч, завершивши його внічию - 1:1. Вдруге відзначився гольовим "дублем" Сергій Венгер. Одну із своїх двох шайб Сергій закинув при грі в більшості, коли на майданчик з боку володимир-волинської дружини виходив комбінований склад. Окрім закинутих шайб на рахунку Сергія ще й гольовий пас також при чисельній перевазі.

В першому квінтеті вакантне місце лівого нападника зайняв ще один номінальний оборонець Василь Гринчук. І також не загубився на новій позиції - Василь в другому матчі підряд відзначився закинутою шайбою. Один гол і три асисти (один -  в більшості) в активі Леоніда Палімарчука.

"Легіон" грав у звичному ключі - дві пари оборонців, дві пари флангових нападників і Павло Бернацький, котрий майже не залишав лід. В цьому поєдинку Павлу елементарно не вистачило фізичного запасу сил добігати до кожної шайби. І хоча Бернацький завершив гру з двома голами і одним асистом, цього разу для перемоги його команди цього було замало.

Обидві команди продемонстрували шалену зарядженність на гру, безмежну самовіддачу. Боротьба йшла чи не за кожну шайбу.

На початку гри нападники обох команд ніяк не могли пробитись на ударні позиції. Першими до володінь суперника прорвались володимирці і Леонід Палімарчук в плутанині біля воріт проштовхнув шайбу до сітки.  Згодом команди видали результативну трихвилинку. Спочатку Василь Гринчук подвоїв перевагу "Володимира". Але вже за півтори хвилини шайба після пострілу Павла Бернацького зрикошетила від ключки оборонця і парашутом опустилась в сітку воріт. Не минуло і хвилини, як Сергій Венгер кидком в "дев'ятку" втретю змусив капітулювати воротаря "Легіону" Даниїла Мілаковського.

Майже одразу після стартового вкидання у другому періоді завершив голом свій рейд до зони суперника Ігор Коцюк. Після тривалої позиційної боротьби, коли обидва суперники не використали ряд нагод, щоб змінити рахунок, врешті Павло Бернацький після пасу Сергія Морозова скоротив відставання для "Легіону". Але вилучення Павла Бондарчука було реалізовано Ігорем Коцюком - і знову три голи переваги у "Володимира".

На останній хвилині другого періоду виникла конфліктна ситуація, яка ледь не переросла в бійку. Але команди загасили свій конфліктний пил і зосередились все ж на грі, хоча заключну третину гру розпочинали чотири гравці "Легіону" проти трійки "Володимира". Володимир-волинці стійко вистояли в меншості перші дві хвилини третього періоду. Згодом вистояли ще дві хвилини в меншості в середині періоду. Коли ж самі опинились в більшості ближче до завершення гри, змогли закинути ще одну шайбу легіонерам. На останній хвилині гри Павло Бондарчук забиває гол престижу, але майже одразу після відновлення гри порушує правила і зустрічає фінальну сирену на лаві для оштрафованих.

Кращі гравці матчу.

Сергій Венгер ("Володимир"). Автор переможної і останньої шайб в матчі. Сергію вдруге в цьогорічному чемпіонаті вдався гольовий "дубль". Також має один гольовий пас.

Сергій Морозов ("Легіон"). Свій "мікроматч" завершив внічию, віддав гольовий пас.

Переглядів: 122 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00