Неділя, 17.02.2019, 00:32

Головна » 2019 » Лютий » 10 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЗОВСІМ ІНШИЙ "ВОЛОДИМИР" ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГУ
13:09

10 лютого 2019р. "Володимир" - "Нетішин" - 8:3 (3:0, 3:1, 2:2)

2хв. - Ігор Коцюк (Дмитро Леонтьєв) - 1:0

15хв. - Леонід Полімарчук (Віктор Полімарчук, Ігор Коцюк) - 2:0 (+1)

20хв. - Сергій Венгер (Дмитро Леонтьєв) - 3:0

40хв. - Сергій Венгер (Ігор Коцюк) - 4:0

45хв. - Дмитро Леонтьєв - 5:0 (-1)

47хв. - Андрій Шпакович (Дмитро Васільєв) - 5:1

48хв. - Віктор Трофимчук (Сергій Венгер) - 6:1

51хв. - Андрій Сухоруков (Валентин Притула) - 6:2

60хв. - Артур Груй (Сергій Ващук) - 7:2

69хв. - Ігор Коцюк (Віктор Полімарчук) - 8:2

73хв. - Сергій Снігур - 8:3

Кидки - 32:18

"Володимир": Сергій Тітов; Василь Трофимчук - Віктор Полімарчук, Леонід Полімарчук - Ігор Коцюк - Дмитро Леонтьєв; Віктор Трофимчук - Олег Венгер, Сергій Венгер - Артур Груй - Сергій Ващук; Едуард Матвійчук - Сергій Рудік, Ігор Рибалко, Всеволод Рибалко.

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Олександр Веремійчук, Микола Свистак, Володимир Свистак, Геннадій Рябчун, Геннадій Вагнер; Віталій Педько - Дмитро Васільєв - Андрій Шпакович; Сергій Снігур - Андрій Сухоруков - Валентин Притула, Володимир Верхогляд.

Арбітр: Євген Воробйов.

Штраф: 6:8

8хв. - Микола Свистак - 2хв.(підніжка)

14хв. - Олександр Веремійчук - 2хв. (підніжка)

36хв. - Олександр Веремійчук - 2хв.(підніжка)

44хв. - Леонід Полімарчук - 2хв.(підніжка)

56хв. - Василь Трофимчук - 2хв.(підніжка)

62хв. - Андрій Шпакович - 2хв. (затримка суперника ключкою)

75хв. - "Володимир" - 2хв. (порушення чисельного складу)

Після розгромної поразки від "Фаворита" півтори доби раніше на звітну зустріч "Володимир" вийшов у повному бойовому складі. При цьому було цікавим стартове розташування виконавців володимирівської дружини. Так, лідер команди Ігор Коцюк, котрого ми вже звикли бачити більше в оборонних редутах, зайняв позицію центрального нападника, а номінальні нападники Олег Венгер і Віктор Трофимчук склали другу пару оборонців. До двору "Володимира" в цій зустрічі прийшовся дебютант команди Сергій Ващук, котрий склав компанію старожилам Сергію Венгеру і Артуру Грую в другій ланці нападу.

В першому періоді хокеїсти, котрі представляють Володимир-Волинський, захопили тотальну перевагу, зачинивши енергетиків в їх зоні і обрушивши на їх ворота град кидків. До того ж, володимиряни вибудували майже непрохідний для суперника мур перед своїми володіннями - в стартовій третині гри нетішинці лише двічі змогли прорватись до зони "Володимира". Статистика кидків першого періоду склала 18:3 (!) на користь володимир-волинців. Вже перший кидок на 100-й секунді від стартового вкидання став результативним - Ігор Коцюк невідпорно пробив з гострого кута в дальню "дев'ятку". Надалі "Нетішин" з усіх сил намагався тримати оборону, але не врятувався від ще двох голів, один з яких був пропущений при грі в меншості.

Після першої перерви нетішинська дружина перебудовує свої лави і вирівнює гру. Але не більше - зумівши пригасити атакувальний порив суперника, кардинально переломити ситуацію на майданчику енергетикам не вдалось. Навіть за рівної гри "Володимир" ще більше наростив свою перевагу в рахунку. На 13-й хвилині другого періоду не вдалось завершити голом шалену атаку, коли був обіграний воротар Артюшкін і двічі володимир-волинці пробивали по порожніх воротах, але на шляху шайби двічі ставали ковзани оборонців. Але вже за хвилину Сергій Венгер закинув свою другу шайбу до воріт суперника. А ще за 5 хвилин, граючи в меншості, Дмитро Леонтьєв не без допомоги рикошету від захисника, довів рахунок до 5:0.

Наприкінці другого періоду "Нетішину" вдалось нарешті здобути ворота суперника, але вже в наступній атаці суперника знову втрачає свої.

Гол Андрія Сухорукова на першій хвилині заключної третини поєдинку подарував його команді іскру надії врятувати гру. Однак, в подальшому розпалити вогонь з цієї іскри не вдалось. Ну а на 10-й хвилині періоду і ця іскра погасла - Артур Груй ознаменував своє повернення закинутою шайбою. До завершення гри команди ще по разу здобувають голи.

"Володимир" здобуває свою першу перемогу в поточному чемпіонаті і залишає останнє місце, перемістившись на 4-ту сходинку турнірної таблиці.

Кращі гравці матчу.

Ігор Коцюк ("Володимир"). Справжній лідер команди, зумів налаштувати партнерів до боротьби після прикрої невдачі. Здобув чотири бали (2+2) результативності.

Геннадій Вагнер ("Нетішин"). Після невдалого першого періоду в другому-третьому майже не залишав майданчик, граючи то в нападі, то в обороні. Але переломити гру не вдалось.

Переглядів: 96 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00