Вівторок, 17.10.2017, 06:04

Головна » 2016 » Березень » 13 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ВОЛОДИМИР" КРОКУЄ ДО ПІВФІНАЛУ
13:14
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ВОЛОДИМИР" КРОКУЄ ДО ПІВФІНАЛУ

Перемога в цьому поєдинку вартувала для обох команд багато - прохід до півфіналу. Щоправда, дружині Володимира-Волинського необхідно було перемагати з різницею мінімум в дві шайби. А звитяга команди з княжого міста з різницею в 6 (і більше) шайб давала можливість посісти навіть третє місце за підсумками колового етапу.

Тож ХК "Володимир" знову вийшов на гру, маючи в складі два ударні квінтети. Нетішинська команда також прибула до Луцька зі своїми найкращими гравцями, але під час перебігу гри відчувалось, що їм дещо не вистачає свіжості після важкої робочої зміни на АЕС.

Сама гра тривала, як то кажуть, з перемінним успіхом, але в рівній боротьбі. Досить швидко брати Венгери організували перший гол у ворота суперника. Незважаючи на зусилля обох команд, до першої перерви рахунок так і не змінився. Та й якихось особливих моментів створено не було. Рахунок 1:0 тримався на табло добрих півгодини гри, поки Геннадій Вагнер в другому періоді при грі в більшості завершив свій соловий прохід влучним кидком.

Пропущений гол, як це не дивно, активізував атакувальні дії володимир-волинської команди, яка взяла ініціативу у свої руки і досить швидко втілила її у матеріальний здобуток. Спочатку Василь Трофимчук невідпорним кидком майже від синьої лінії, а згодом Ігор Коцюк із середньої дистанції встановили мінімально необхідну перевагу для своєї дружини.

1:3 на старті третього періоду ще не виглядали катастрофічними для ХК "Нетішин" - достатньо було однієї шайби у відповідь, щоб досягти прийнятного для себе результату. Але невпевнена гра голкіпера команди фактично перекреслила сподівання. І якщо на пропущений між щитками гол після дальнього і нескладного кидка Ігоря Коцюка ще можна знайти якісь виправдання, то пас з-за воріт прямо на ключку суперника, котрому не склало проблеми вразити порожні ворота, виправданням не підлягає.

Нетішинці, втім, складати зброю не стали, раз за разом атакуючи володіння Віктора Герасимчука, котрий цього вечора став неприступним бастіоном, приборкуючи шайбу після численних кидків. Не засиджувались в обороні і хокеїсти з Володимира-Волинського, відповідаючи гострими контратаками. За дві хвилини до завершення гри одна з контратак завершується влучним кидком Артура Груя і перед ХК "Володимир" відкрилась реальна перспектива досягти максимально необхідної для себе переваги. Тож останні дві хвилини проходять у рішучому штурмі воріт Андрія Артюшкіна. І рішучість ця приносить плоди - за мить до фінальної сирени Олег Венгер з передачі брата закидає вирішальну шайбу.

ХК "Володимир" забезпечив собі не просто вихід до півфіналу. Команда з міста князя Володимира отримала можливість вийти туди з третього місця, уникнувши поєдинку проти ХК "Луцьк". Нетішинцям же тепер необхідно сподіватись на суперників "Спарти".

12 березня. ХК "Володимир" - ХК "Нетішин" - 7:1 (1:0, 2:1, 4:0).

5:25 - О.Венгер (С.Венгер) - 1:0

36:40 - Г.Вагнер - 1:1 (+1)

40:30 - Вс.Трофимчук (Груй) - 2:1

43:30 - Коцюк (Л.Палімарчук) - 3:1

54:30 - Коцюк (Л.Палімарчук) - 4:1

55:30 - С.Венгер - 5:1

72:55 - Груй (Серватинський) - 6:1

74:59 - О.Венгер (С.Венгер) - 7:1

ХК "Володимир": Герасимчук, Вс.Трофимчук - Сямук, С.Венгер - Груй - О.Венгер, Гринчук - В.Палімарчук, Баранюк - Коцюк - Леонтьєв, Л.Палімарчук, Серватинський, Стегній.

ХК "Нетішин": Артюшкін, Васільєв - Веремійчук, Шпакович - М.Вагнер - Педько, Сухоруков - Г.Вагнер, Мірошниченко - Веселов - Притула, Верхогляд.