Середа, 23.01.2019, 14:28

Головна » 2018 » Грудень » 26 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: РОЗГРОМ ЗА РІВНОЇ ГРИ
14:47
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: РОЗГРОМ ЗА РІВНОЇ ГРИ

25 грудня 2018р. "Луцьк" - "Фаворит" - 8:1 (3:0, 3:0, 2:1)

5хв. - Едуард Попов (Євген Воробйов) - 1:0

20хв. - Євген Воробйов (Вадим Бесараб, Павло Мажар) - 2:0

25хв. - Сергій Русанов (Павло Мажар) - 3:0 (+1)

30хв. - Андрій Вершецький (Сергій Русанов) - 4:0

38хв. - Вадим Бесараб (Павло Мажар) - 5:0 (+1)

44хв. - Сергій Русанов (Андрій Вершецький) - 6:0

55хв. - Євген Воробйов (Едуард Попов) - 7:0

68хв. - Валентин Єрьомкін (Олег Биков) - 7:1

74хв. - Євген Воробйов - 8:1

Кидки - 30:33

"Луцьк": Сергій Тітов; Олександр Бондар - Павло Мажар, Андрій Вершецький - Вадим Бесараб, Микола Цмокало - Сергій Русанов; Едуард Попов, Богдан Дорощук - Леонід Тарасенко - Євген Воробйов.

"Фаворит": Микола Сердюк; Олег Биков - Вадим Ленартович, Валентин Єрьомкін - Андрій Аксютов - Іван Аксютов; Юрій Аксютов - Михайло Степанюк, Роман Никитюк - Олександр Галатюк - Віталій Железнюк.

Вилучення:

23хв . - Віталій Железнюк - 2хв (атака воротаря)

32хв. - Андрій Аксютов - 2хв (підніжка)

37хв. - Михайло Степанюк - 2хв (затримка суперника)

50хв. - Павло Мажар - 2хв. (поштовх на борт)

52хв. - Вадим Бесараб - 2хв. (підніжка)

Арбітр - Дмитро Цимбал.

Так буває в ігрових видах спорту - на майданчику триває рівна гра, а голи забиваються тільки в одні ворота. От і цього разу публіка стала свідком рівної гри, але якщо всі атаки рівненської дружини розбивались в монолітну скелю, якою цього вечора став Сергій Тітов, то його візаві в протилежних воротах не зміг приборкати чимало кидків суперника і завершив гру зі скромним показником в 73% відбитих кидків.

Розпочалась гра під знаком поверненнь до гри деяких виконавців. В складі "Фаворита" вперше за декілька останніх років вийшов на лід Юрій Аксютов і в  грі прийняли участь одразу три Аксютови (більше в наших змаганнях було тільки Левицьких з Червонограда, котрі грали за "Ковель"). В лучан після річної відсутності зіграв Павло Мажар. І як зіграв - надійна гра в обороні і три асисти партнерам!.

Нечасто грає останніми роками і номінальний захисник Едуард Попов. Але цього вечора він був присутній в складі, причому зіграв на позиції лівого нападника. І саме Едуард влучним кидком відкрив рахунок вже на 3-й хвилині гри.

Надалі ж гра тривала так, як описано на початку звіту - обопільні атаки, але голи забивала тільки одна команда. У лучан впевнено зіграла перша ланка нападу, в якій поруч з фланговими нападниками Сергієм Русановим (2+1) і Андрієм Вершецьким (1+1) почергово виходили на лід центрфорварди Вадим Бесараб (1+1) і Микола Цмокало. Перша ланка зуміла втілити в гол два з трьох вилучень у суперника, а також ще двічі засмутити суперника при грі в рівних складах.

На другу перерву команди пішли за рахунку 6:0. Але третій період "Луцьк" розпочав у меншості через вилучення Павла Мажара. Ще не завершився його штрафний час, коли компанію йому на лаві оштрафованих склав Вадим Бесараб. Тож певний час лучани грали втрьох проти п'ятірки суперника. Але навіть в цю хвилину пробити Тітова "Фавориту" не вдалось. І було би бути, мабуть, черговому "шат-ауту" "глиби" воротарського цеху Волині, якби не прикрий рикошет, коли шайба заповзла у його ворота від ковзана Івана Стельмаха після прострілу з-за лінії воріт Валентина Єрьомкіна.

Останнє слово в грі все  одно залишилось за лучанами - Євген Воробйов на передостанній хвилині закинув свою третю шайбу в матчі і став третім гравцем поточного чемпіонату Волині, кому вдався стрілецький "хет-трик".

Як завжди об'єктивно провів гру арбітр матчу Дмитро Цимбал.