Понеділок, 25.03.2019, 00:18

Головна » 2019 » Березень » 3 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: РЕВАНШ "НЕТІШИНА" В БИТВІ АУТСАЙДЕРІВ
13:53
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: РЕВАНШ "НЕТІШИНА" В БИТВІ АУТСАЙДЕРІВ

3 березня 2019р. "Нетішин" - "Ковель" - 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

32хв. - Геннадій Вагнер (Андрій Сухоруков) - 1:0

34хв. - Валентин Притула (Андрій Сухоруков) - 2:0

42хв. - Леонід Гаврилюк - 2:1

53хв. - Андрій Сухоруков - 3:1

71хв. - Андрій Сухоруков (Віталій Педько) - 4:1 (+1)

Кидки - 31:18

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Олександр Веремійчук - Микола Свистак, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович; Володимир Свистак - Геннадій Рябчун, Геннадій Вагнер - Андрій Сухоруков - Валентин Притула.

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Руслан Кисляк, Юрій Лотиш, Олександр Семенюк, Олександр Назарук, Юрій Миронюк, Микола Гусак, Леонід Гаврилюк, Сергій Бабич, Ігор Абрамчук.

Арбітри: Андрій Вершецький, Володимир Стельмах.

Штраф - 4:6.

5хв. - Олександр Семенюк - 2хв. (підніжка)

37хв. - Валентин Притула - 2хв. (підніжка)

60хв. - Володимир Свистак - 2хв. (затримка ключкою)

70хв. - Руслан Кисляк - 2хв. (підніжка)

74хв. - "Ковель" - 2хв. (чисельний склад)

Ця гра мала чи не вирішальне значення для суперників - переможений фактично втрачав шанси поборитись за півфінал. Обидві команди вийшли на гру дещо обмеженими складами. Але якщо "Нетішин" грав двома повноцінними п'ятірками, то "Ковель", маючи 9 польових гравців, застосував "карусельну" кадрову ротацію, внаслідок чого оборонці Юрій Лотиш та Олександр Семенюк подекуди грали на позиціях нападників.

Стартові хвилини пройшли за рівної обережної гри. Але надалі "Нетішин" все впевненіше прибирав ініціативу до своїх рук і більш активно турбував володіння опонента. Проте, маючи декілька сприятливих нагод, завершив перший період без результату.

Результат прийшов після першої перерви. Два голи "започаткував" Андрій Сухоруков. Спочатку шайба після сильного кидка Андрія від штанги "впала" в воротарську зону, звідки її до сітки порожніх воріт доштовхнув Геннадій Вагнер, а за дві хвилини Валентин Притула смачним кидком після прихованого пасу Сухорукова збільшив перевагу своєї команди.

Після пропущених голів ковельчани спробували організувати продуктивну контргру і частково їм це вдалось. В одній з атак Леонід Гаврилюк підхопив шайбу біля правого борту, змістився до центру зони суперника і влучно кинув. За декілька хвилин той же Гаврилюк мав реальну нагоду зрівняти рахунок, коли Руслан Кисляк перехопив шайбу на власній синій лінії, віддав її на хід партнеру, але Леонід влучив у штангу воріт.

Протягом двох періодів декілька разів після власних рейдів виходив на побачення з голкіпером суперника Андрій Сухоруков, але ніяк не міг переграти Мілаковського. І лише на початку третього періоду Андрію врешті вдалось використати свій черговий вихід "1 в 0" результативним кидком.

Боротьба на цьому не завершилась. Нетішинці продовжували володіти ініціативою, а ковельчани на контратаках намагались врятувати гру. Всі сумніви стосовно переможця матчу розвіяв той же Сухоруков, коли завершив результативним кидком атаку в більшості.

Таким чином, "Нетішин" взяв реванш у ковельчан за поразку по булітам в першому колі і залишив останню сходинку в турнірній таблиці, опустивши туди сьогоднішнього суперника.

Кращі гравці матчу.

Андрій Сухоруков ("Нетішин"). Загалом найактивніший учасник матчу. Всі чотири голи "Нетішина" відбулись за його безпосередньої участі. Спочатку записав на свій рахунок два асисти, потім двічі відзначився сам.

Олександр Семенюк ("Ковель"). Капітан ковельчан грав і в обороні, і в нападі. Свою мікрогру завершив з результатом 1:1. Перебував на позиції оборонця при забитому голі, і на позиції нападника при пропущеному.

Переглядів: 94 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00