Неділя, 17.02.2019, 00:42

Головна » 2019 » Лютий » 1 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ПРОВАЛИ В ОБОРОНІ НЕ ДОЗВОЛИЛИ КОВЕЛЮ ВТРИМАТИ ПЕРЕВАГУ
09:21

31 січня 2019р. "Ковель" - "Фаворит" - 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)

12хв. - Віктор Ящинський (Леонід Гаврилюк) - 1:0

16хв. - Сергій Бабич (Юрій Лотиш) - 2:0

19хв. - Олександр Жишко (Віталій Железнюк) - 2:1

37хв. - Іван Аксютов - 2:2

44хв. - Вікторт Ящинський - 3:2

45хв. - Сергій Степанюк - 3:3

52хв. - Віталій Железнюк (Сергій Степанюк) - 3:4

55хв. - Сергій Орєхов (Роман Никитюк) - 3:5

67хв. - Віталій Железнюк (Олександр Галатюк) - 3:6 (-1)

Кидки - 16:36

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Роман Кисляк- Юрій Лотиш, Віктор Ящинський - Леонід Гаврилюк - Микола Гусак; Олександр Семенюк - Ігор Абрамчук, Сергій Бабич - Олександр Гушинець - Сергій Мазурок, Олександр Назарук, Володимир Тимчишин.

"Фаворит": Микола Сердюк; Сергій Степанюк - Юрій Аксютов, Віталій Железнюк - Андрій Аксютов - Олександр Жишко; Вадим Ленартович - Олег Биков, Сергій Орєхов - Олександр Галатюк - Роман Никитюк, Іван Аксютов, Валентин Єрьомкін.

Арбітр: Євген Воробйов.

Штраф - 0:6

46хв. - Андрій Аксютов - 2хв. (блокування)

67хв.- Іван Аксютов - 2хв. (атака гравця, що не володіє шайбою)

75хв. - Юрій Аксютов - 2хв. (неправильна атака суперника)

Хвороби і простуди підкосили ряди учасників змагань - з чотирьох команд, що мали взяти участь в іграх в ці четвер-п'ятницю, боєздатними залишились тільки дві - "Ковель" і "Фаворит". Тому організаторами змагань оперативно було запропоновано цим дружинам достроково зіграти між собою поєдинок шостого туру, а заплановані на ці дні поєдинки перенести на пізніший термін.  Тож "Фаворит" і "Володимир" мають зустрітись орієнтовно 13 чи 14 лютого, а "Легіон" і "Ковель" проведуть свою зустріч 22 лютого.

У звітній же зустрічі з перших хвилин на майданчику зав'язалась вперта боротьба з рівними шансами для обох суперників. Відкрили рахунок ковельчани після влучного кидка Вікторя Ящинського. Згодом дальнім кидком Сергій Бабич подвоїв перевагу своєї команди і перед ковельською дружиною відкрилась реальна перспектива ще однієї перемоги. Але, демонструючи виняткову жертовність в обороні в одних епізодах, ковельчани жорстоко провалювались в інших, дозволяючи суперникам виходити вдвох, а деколи і втрьох проти свого юного воротаря. Даниїл Мілаковський декілька разів демонстрував свою відмінну гру, відводячи загрозу, але постійно так тривати не могло. Врешті решт, Олександр Жишко таки пробив голкіпера.

Другий період розпочався з шалених атак "Ковеля" - за декілька стартових хвилин Микола Сердюк відбив чотири кидки. Але "Фаворит" швиденько пригасив наступальний порив опонента і сам перейшов до активних дій. Ковельчани захищались знову не бездоганно і в одному з епізодів ледь не самі "привезли" шайбу у свої ворота.

Щоправда, в одній з контратак Віктор Ящинський кидком від синьої ліги вдруге відзначився голом і знову вивів свою команду вперед, проте вже в наступній атаці рівняни вирівняли рахунок.

Заключний період пройшов цілком і повністю під диктовку "Фаворита" (статистика кидків в третьому періоді 18:2 на користь дружини з Рівного). Вже в перші хвилини періоду Віталій Железнюк і Сергій Орєхов влучними кидками фактично переломили хід поєдинку. Надалі Даниїл Мілаковський крутився як білка в колесі, але ще один гол таки пропустив - рівняни відзначились в контратаці при грі в меншості. Цікаво, що "Фаворит" отримав 6 хвилин штрафу - арбітр матчу Євген Воробйов одного за іншим вилучав кожного з родини Аксютових.

Кращі гравці матчі.

Віталій Железнюк ("Фаворит"). Один з найактивніших в команді. Закинув переломну шайбу до воріт суперника. Загалом здобув три бали (2+1).

Віктор Ящинський ("Ковель"). "Дубль" Віктора подарував надію на сприятливий результат для "Ковеля". Але перевагу втримати не вдалось.

Переглядів: 144 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00