Вівторок, 29.09.2020, 19:43

Головна » 2019 » Лютий » 24 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ПІЗНЯ ПОГОНЯ "НЕТІШИНА"
12:51
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ПІЗНЯ ПОГОНЯ "НЕТІШИНА"

24 лютого 2019р. "Нетішин" - "Легіон" - 3:4 (0:2, 0:1, 3:1)

10хв. - Святослав Антонюк (Дмитро Сударіков) - 0:1

23хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков) - 0:2 (-1)

31хв. - Петро Бондарчук (Павло Бернацький) - 0:3

58хв. - Геннадій Вагнер (Андрій Сухоруков) - 1:3

59хв. - Дмитро Васильєв (Віталій Педько) - 2:3

71хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 2:4

72хв. - Андрій Шпакович (Віталій Педько) - 3:4

Кидки - 19:27

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Геннадій Вагнер - Геннадій Рябчун, Валентин Притула - Андрій Сухоруков - Сергій Снігур; Олександр Веремійчук - Володимир Свистак, Микола Свистак, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович, Руслан Пилипчук, Олексій Колпаков.

"Легіон": Даниїл Мілаковський; Володимир Морозов - Святослав Антонюк, Олексій Шпінда - Юрій Белащук; Петро Бондарчук - Павло Бернацький - Дмитро Сударіков, Сергій Морозов.

Арбітри: Володимир Стельмах, Іван Стельмах.

Штраф - 8:4

22хв. - Петро Бондарчук - 2хв. (підніжка)

28хв. - Андрій Сухоруков - 2хв. (удар по ключці суперника)

34хв. - "Нетіштн" - 2хв. (чисельний склад)

38хв. - Геннадій Рябчун - 2хв. (підніжка)

40хв. - Володимир Свистак - 2хв (підніжка)

47хв. - Павло Бернацький - 2хв. (підніжка)

"Легіон" другу гру за півтори доби грав обмеженим складом (недільного ранку ще й без Павла Бондарчука). "Нетішин", навпаки, приїхав цілою "бандою" гравців (щоправда, фактично участь в грі прийняли тільки 13 виконавців). Але незважаючи на чисельну і функціональну перевагу, нетішинці більшу частину матчу виглядав апатично, сонно. Тож не прикладаючи надзусиль, "Легіон" свій стартовий штурм позицій суперника завершив голом від оборонця Святослава Антонюка після кидка від синьої лінії. Під завершення ж першого періоду Павло Бернацький подвоїв перевагу в той час, коли його команда грала в меншості.

На старті другого періоду Петро Бондарчук, котрий цього разу грав в нападі, замінивши там старшого брата, закинув третю шайбу. Далі гра тривала в тому ж ключі - нечасті атаки "Легіону" і майже нульова активність в атаці енергетиків.

"Прокинулись" нетішинці на 20-й хвилині другої третини гри, здійснивши протягом 5-ти хвилин до другої перерви 6 небезпечних кидків. А вже в третьому періоді з інтервалом в одну хвидину Геннадій Вагнер і Дмитро Васильєв влучними кидками скоротили відставання від "Легіону" до мінімуму. Реальна перспектива врятувати гру відкрила друге дихання для гравців "Нетішина", котрі деколи навіть переходили на гру в чотири нападники. "Легіон" відповідав гострими контратаками. В одній з них Дмитро Сударіков при виході 1 в 0 влучив в штангу. Але за 4 хвилини до завершення новий свій шанс Сударіков вже не змарнував.

Однак вже за хвилину після кидка Андрія Шпаковича шайба зайшла таки за лінію воріт з-під щитка воротаря. В ті лічені хвилини, що залишились, енергоатомники спробували вирівняти рахунок, але "легіонери" відзахищались бездоганно.

Кращі гравці матчу.

Дмитро Сударіков ("Легіон"). Забив переможний гол, віддав дві передачі під гол. Завершив гру з показником "+1".

Дмитро Васильєв ("Нетішин"). Влучним кидком повернув інтригу в гру. Свій "мікроматч" завершив внічию (2:2).

Переглядів: 224 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01