Понеділок, 16.10.2017, 23:54

Головна » 2016 » Лютий » 21 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ПЕРША ЗВИТЯГА СПАРТАНЦІВ
15:06
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ПЕРША ЗВИТЯГА СПАРТАНЦІВ

Володимирська дружина приїхала на зустріч проти спартанців без одного з братів Венгерів. А от "Спарта", навпаки, підсилилась. На запрошення старшого тренера команди Дмитра Цимбала відгукнувся Віктор Трофимчук - багаторічний гравець ХК "Луцьк". Віктор очолив першу ланку нападу команди, а в компанію до нього тренери відрядили Антона Оліду та Володимира Байсаровича. Саме перша ланка стала головним ковалем спартанської перемоги, провівши до воріт суперника 4 шайби з 5-ти.

Загалом, очевидці стали свідками дуже цікавого і захоплюючого поєдинку, з безліччю небезпечних моментів, з чудовими сейвами воротарів і боротьбою на кожному метрі майданчику, яка іноді для володимирської дружини завершувалась необов'язковими вилученнями. Одну з нагод при грі в більшості спартанці використали.

Хоча початок зустрічі виявився для юних спартанців не надто гладко. Хокеїсти "Володимира" досить впевнено розпочали гру, намагаючись тримати ініціативу у своїх руках. І саме їм вдалось першими відкрити лік закинутим шайбам - відзначився Ігор Рибалко, котрий вийшов на гру у першій ланці замість Сергія Венгера. У "Спарти" ж досвідченому Трофимчуку знадобився певний час, аби притертись до своїх юних партнерів. Коли ж порозуміння було налагоджено, Віктор спочатку добив шайбу у ворота після кидка Володі Байсаровича, а потім розпочав атаку, яку влучно завершив Антон Оліда. 2:1 - з таким рахунком команди пішли на першу перерву.

Вже на 10-й секунді другого періоду Ілля Мачинський після пасу Антона Кривицького використовує вихід 1 в 0. Ближче до другої перерви Макс Солодкий дальнім кидком збільшує перевагу своєї команди. А на початку заключної третини гри  Віктор Трофимчук завершує комбінацію, розпочату його партнерами по ланці.

"Володимир", незважаючи на нові пробоїни у власних воротах, намагався все ж залишатися в грі, організовуючи атаки на володіння Даниїла Мілаковського. Юний воротар чимало разів примушував нападників суперника гучно бити ключкою по льоду від прикрості. та все ж Артур Груй наприкінці поєдинку таки знайшов ключка від воріт Даниїла, встановивши остаточний рахунок.

ХК "Володимир" залишив приємне враження від своєї гри і цілком може ще розраховувати на місце у півфіналі у випадку перемог над дружинами Ковеля і Нетішина. "Спарта" ж здобула свою першу і цілком заслужену перемогу і тепер готуватиметься до гри проти ХК "Луцьк".

19 лютого. ХК "Володимир" - ДЮСШ №2/ХК"Спарта" - 2:5 (1:2, 0:2, 1:1)

10:05 - Рибалко (О.Венгер, Груй) - 1:0

14:00 - Вк.Трофимчук (Байсарович) - 1:1

19:55 - Оліда (Байсарович, Вк.трофимчук) - 1:2

25:10 - Мачинський (Кривицький) - 1:3

42:50 - Солодкий - 1:4 (+1)

50:50 - Вк.Трофимчук (Оліда, Байсарович) - 1:5

72:25 - Груй (О.Венгер)

"Володимир": Герасимчук, Ярощук - Баранюк, Вк.Палімарчук - Гринчук; Рибалко - Груй - О.Венгер, Л.Палімарчук - Лентьєв - Серватинський, Змизгов, Матвійчук.

"Спарта": Мілаковський, Когут - Солодкий, Кривицький - Морозович, Байсарович - Вк.Трофимчук - Оліда, Р.Горохов - Мачинський - Матящук, Солтисюк - Прокопчук - Галькевич. Тренери - Д.Цимбал, А.Куць.