Четвер, 24.09.2020, 23:50

Головна » 2019 » Лютий » 23 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "П'ЯТІРКА" ВІД БЕРНАЦЬКОГО
11:02
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "П'ЯТІРКА" ВІД БЕРНАЦЬКОГО

22 лютого 2019р. "Ковель" - "Легіон" - 1:6 (0:3, 0:0, 1:3)

10хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков) - 0:1

13хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бондарчук) - 0:2

22хв. - Павло Бернацький (Петро Бондарчук) - 0:3

59хв. - Павло Бернацький (Сергій Морозов) - 0:4

60хв. - Павло Бернацький (Юрій Белащук) - 0:5

64хв. - Павло Бернацький (Олексій Шпінда) - 0:6

75хв. - Сергій Бабич (Олександр Гушинець) - 1:6 (+1)

Кидки - 13:42

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Руслан Кисляк - Юрій Лотиш, Олександр Семенюк - Олександр Назарук; Юрій Миронюк - Леонід Гаврилюк - Микола Гусак, Сергій Бабич - Олександр Гушинець - Сергій Мазурок, Віктор Ящинський - Ігор Абрамчук - Віталій Тарасенко.

"Легіон": Сергій Тітов; Петро Бондарчук - Юрій Белащук, Володимир Морозов - Олексій Шпінда; Павло Бондарчук - Павло Бернацький - Дмитро Сударіков, Сергій Морозов, Микола Копелюк.

Арбітри: Євген Воробйов, Іван Стельмах.

Штраф - 2:10

43хв. - "Легіон" - 2хв (чисельний склад)

49хв. - Сергій Тітов - 2хв. (затримка ключки суперника)

50хв. - Петро Бондарчук - 2хв. (підніжка)

57хв. - Петро Бондарчук - 2хв. (підніжка)

74хв. - Сергій Тітов - 2хв. (неспортивна поведінка)

Від першої і до передостанньої хвилини матчу на  майданчику домінували "легіонери". Знову не йшов з майданчика їхній капітан Павло Бернацький, котрий врешті-решт завершив гру з 5-ма голами на рахунку - особистий рекорд Бернацького. Цікаво, що Павло мав 5-х різних асистентів, з них троє - захисники.

Мав реальний шанс досягти унікального як для наших змагань досягнення Сергій Тітов - сухий матч в складі другої команди, ворота якої захищав. Але підвела Тітова його ж власна недисциплінованість на майданчику, внаслідок чого на лаву для оштрафованих змушений був сісти його партнер по цій команді. Ковельчани скористались своїм останнім шансом і таки "розмочили" легендарного воротаря за 32 секунди до фінальної сирени.

Найкращі гравці матчу.

Павло Бернацький ("Легіон"). Капітан і лідер команди відзначився 5-ма влучними кидками. До того ж продемонстрував непогану фізичну і функціональну підготовку, відігравши увесь матч без замін.

Даниїл Мілаковський ("Ковель"). Даниїл вже сформувався як добротний воротар для аматорського рівня. В цій грі виграв чимало дуелей в нападників суперника, не давши рахунку вирости до двозначного. От тільки з Бернацьким не справився кілька разів.

Переглядів: 288 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01