Понеділок, 11.12.2017, 11:31

Головна » 2016 » Лютий » 28 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "НЕТІШИН" ВДРУГЕ ПЕРЕМАГАЄ НА ОСТАННІХ ХВИЛИНАХ
16:17

Поєдинок між льодовими дружинами Нетішина і Ковеля з першої і до останньої хвилини пройшов у невисокому темпі. Суперники, як для хокею, не дуже часто ходили в атаку (про що, зокрема, свідчить статистика кидків), ніби вичікуючи помилки суперника. Проте інтрига і напруга у грі трималась до самої фінальної сирени.

Рахунок несподіваним кидком відкрив Юрій Лотиш. Вирівняв становище на майданчику Геннадій Вагнер після індивідуального проходу. Загалом Геннадій досить часто грав соло, але більше на ударну позицію захисники ковельчан його не пускали. Андрій Шпакович, отримавши шайбу від оборонців "Ковеля", котрі дещо заплутались при виході з власної зони, невідпорним кидком вивів свою команду вперед.

До першої перерви мав можливість збільшити перевагу ХК "Нетішин" Андрій Сухоруков, але не влучив у порожні ворота. Змарнував шанс відзначитись дублем Юрій Лотиш, не використавши вихід 1 в 0.

На початку другого періоду Віталій Педько закріпив перевагу нетішинської дружини. Здавалося, цей гол заспокоїв обидві команди - одні цілком були задоволені результатом, інші - наче втратили надію на позитивний для себе підсумок гри. На цьому тлі вибухово несподіваною стала шайба, закинута у ворота "Нетішина" за 5 секунд до завершення другого періоду - відзначився Микола Ніколаєнко, котрий вперше в поточному чемпіонаті вийшов на льодовий майданчик.

На початку заключної третини гри активно зіграв Микола Гусак. Микола двічі змушував голкіпера суперника вступатив гру, але з третім кидком нападника ковельчан Олександр Мазур не впорався. Рахунок став 3:3.

Однак, і цей гол не став каталізатором активності. Суперники ніби присипали один одного. Ближче до завершення гри вболівальники вже почали обговорювати шанси команд в післяматчевій серії штрафних кидків. І знову стався гол - неочікуваний і несподіваний: Віталій Педько замкнув передачу Геннадія Вагнера.

На останній хвилині гри "Ковель" отримав можливість зіграти з чисельною перевагою, коли на лаву оштрафованих відправився Валентин Притула. Та досвідчені нетішинські хокеїсти грамотно вивели гру із своєї зони і дотягнули до фінальної сирени.

26 лютого. ХК "Нетішин" - ХК "Ковель" - 4:3 (2:1, 1:1, 1:1).

72:20 - Педько (Г.Вагнер) - 4:3.

ХК "Нетішин": Мазур, Г.Вагнер - М.Вагнер, Шпакович - Васільєв - Педько, М.Свистак - Сухоруков, Притула - В.Свистак - Сидор.

ХК "Ковель": Кукоба, Лотиш - Рейкін, О.Назарук - Семенюк, Гаврилюк - Ковальчук - Ніколаєнко, Кисляк - Гушинець - Миселюк, Гусак, Миронюк.

Штраф: 2 - 2.

Кидки - 12:14.

Арбітри: В.Горпинюк, В.Климчук.

Переглядів: 236 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01