Четвер, 01.10.2020, 09:15

Головна » 2019 » Березень » 24 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "НЕТІШИН" ПЕРШИМ ЗАВЕРШИВ РЕГУЛЯРКУ
16:55
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "НЕТІШИН" ПЕРШИМ ЗАВЕРШИВ РЕГУЛЯРКУ

24 березня 2019р. "Фаворит" - "Нетішин" - 7:5 (3:2, 4:2, 0:1)

3хв. - Андрій Аксютов - 1:0

6хв. - Геннадій Вагнер (Андрій Сухоруков) - 1:1

10хв. - Валентин Єрьомкін - 2:1

22хв. - Віталій Железнюк (Сергій Степанюк) - 3:1

25хв. - Олексій Колпаков - 3:2

26хв. - Віталій Железнюк (Сергій Степанюк) - 4:2

29хв. - Геннадій Вагнер (Андрій Шпакович) - 4:3 (+1)

34хв. - Віталій Железнюк (Олександр Галатюк) - 5:3 (-1)

36хв. - Сергій Волков (Андрій Аксютов) - 6:3

42хв. - Андрій Сухоруков (Віталій Педько) - 6:4 (+1)

45хв. - Сергій Степанюк (Михайло Степанюк) - 7:4

60хв. - Андрій Шпакович - 7:5

Кидки- 43:24

"Фаворит": Микола Сердюк; Михайло Степанюк - Вадим Ленартович, Олег Биков - Віталій Осипов, Сергій Степанюк - Олександр Галатюк - Віталій Железнюк, Сергій Волков - Андрій Аксютов - Іван Аксютов, Роман Никитюк - Сергій Орєхов - Валентин Єрьомкін.

"Нетішин": Андрій Артюшкін, Володимир Свистак - Микола Свистак, Геннадій Вагнер - Геннадій Рябчун, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович, Валентин Притула - Андрій Сухоруков - Олексій Колпаков, Володимир Верхогляд.

Арбітри: Євген Воробйов, Іван Стельмах.

Штраф: 10-0

29хв. - Андрій Аксютов - 2хв (підніжка)

33хв. - Вадим Ленартович - 2хв (поштовх ключкою)

41хв. - Олександр Галатюк - 2хв (затримка ключкою)

57хв. - Сергій Орєхов - 2хв (підніжка)

64хв. - Вадим Ленартович - 2хв (підніжка)

Однієї перемоги, здобутої протягом двоколового етапу, без сумніву, занадто мало для симпатичної і дружньої команди з Нетішина. Окрім хіба що матчу проти "Луцька" (3:14), нетішинці в кожному поєдинку прагнули до боротьби, але постійно якоїсь дещиці не вистачало для досягнення більш прийнятного результату.

В останньому для себе матчі регулярного чемпіонату дружина енергетиків грала у дві п'ятірки гравців, при цьому то Андрій Сухоруков підсилював першу ланку нападу, то Андрій Шпакович - другу, то Геннадій Вагнер після зміни в обороні залишався ще на зміну в атаці. Така тактика мала свій успіх в атаці, але помилки в обороні знову не дозволили залишити майданчик переможцями. Особливо прикрою, мабуть, була друга пропущена шайба, коли два оборонці і воротар так і не визначились, хто ж має прийняти шайбу і в результаті нею заволодів Валентин Єрьомкін і катнув її повз невдах епізоду у порожні ворота.

"Фаворит" грав "простіше" і стабільніше: дві пари оборонців і три трійки нападу. Рівненська дружина володіла перевагою - ігровою і територіальною, і поступово нарощував перевагу матеріальну. Здобуті голи в своєму активі має кожна з трьох ланок нападу. Трьома закинутими шайбами, визначальними для підсумкового результату, відзначився Віталій Железнюк.

Єдине, чим не варто було зловживати - це порушеннями правил. З 5-ти вилучень "Фавориту" два завершились пропущеними голами.

"Нетішин" завершив свою програму ігор на першому етапі і очікуватиме тепер поєдинку за 5 місце. На "Фаворит" же чекає ще принциповий поєдинок проти "Легіону" і, можливо, перегравання з "Володимиром".

Кращі гравці матчу.

Віталій Железнюк ("Фаворит"). Закинув три шайби (одну - в меншості). Мав ще декілька можливостей для голу.

Геннадій Вагнер ("Нетішин"). Відзначився двома влучними кидками, один з яких в більшості.

Переглядів: 232 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00