Субота, 24.06.2017, 03:53

Головна » 2016 » Березень » 28 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "НЕТІШИН" ПЕРЕМАГАЄ "КОВЕЛЬ" В ГРІ ЗА 5 МІСЦЕ
13:44

Першими на лід арени "Снігова королева" в день вирішальних ігор відкритого чемпіонату Волинської області вже о 8-й годині за новим (літнім) часом вийшли хокейні дружини Ковеля і Нетішина, щоб розіграти 5-те і 6-те місця за підсумками чемпіонату.

Треті призери попередніх двох волинських чемпіонатів на останню гру сезону прибули неповними двома п'ятірками. Тож довелось лідеру команди Геннадію Вагнеру майже без замін провести всю гру на майданчику. В одній ланці він грав на позиції нападника, в іншій займав місце оборонця. Вклад Геннадія в перемогу своєї команди цього ранку важко переоцінити. І хоча результативними балами невтомний ветеран відзначився тільки двічі, але безпосередню участь він прийняв в усіх результативних атаках.

Зі старту команди не надто активно йшли в атаку, грали обережно, оглядаючись на власні ворота. Проте без помилок не обійшлось - захисники "Нетішина" двічі неточними передачами у власній зоні виводили на ударну позицію ковельчанина Миколу Гусака, котрий все ж не зміг переграти Андрія Артюшкіна.

Поступово ігровою перевагою заволодів "Нетішин" - Андрій Шпакович, Микола Свистак, Андрій Сухоруков мали шанси відкрити рахунок. А використав свій шанс Олександр Гушинець і вперед вийшов "Ковель". Енергетики дуже швидко відігралися (Валентин Притула), але тут же знову пропустили від Руслана Кисляка, йдучи на першу перерву, поступаючись 1:2.

В другому періоді ігрова перевага нетішинців матеріалізувалась в два підряд голи від Андріїв Шпаковича і Сухорукова, котрі поперемінно виступили в ролях стрільців і асистентів. Згодом гравці "Нетішина" двічі покарали суперників за порушення правил (двічі на лаву оштрафованих сідав Микола Гусак), реалізуючи зайвого гравця та досягнувши комфортної переваги в три шайби.

"Ковель" не бажав миритись з поразкою і активізувався в атаці з початком заключного періоду. Але час йшов, а ворота Андрія Артюшкіна здобути не вдавалось ні Миколі Гусаку (3 кидки в третьому періоді), ні Руслану Кисляку (2 кидки), ні Сергію Бабичу (2 кидки), ні їхнім партнерам. "Нетішин" активно контратакував зусиллями Геннадія Вагнера (4 кидки), але Валерій Кукоба також грав надійно.

Тільки за дві хвилини до завершення гри найактивніший стрілець ковельчан Микола Гусак (7 кидків загалом за гру) все ж відзначився влучним пострілом. Але відіграти ще дві шайби за 120 секунд, що залишалися до фінальної сирени, було вже нереально.

Вигравши два періоди з трьох, ХК "Ковель" все ж зазнав чергової поразки і вже другий сезон завершив, не знаючи смаку перемог. ХК "Нетішин" також розчарував своїх прихильників, не відстоявши власні попередні досягнення, та все ж фінішував на мажорній ноті.

27 березня. Матч за 5-6 місця. ХК "Нетішин" - ХК "Ковель" - 5:3 (1:2, 4:0, 0:1).

18:40 - Гушинець (Мазурок) - 0:1

21:15 - Притула (Шпакович) - 1:1

22:00 - Кисляк (Бабич) - 1:2

32:45 - Сухоруков (Шпакович) - 2:2

34:55 - Шпакович (Сухоруков) - 3:2

41:55 - Шпакович (Сухоруков, Г.Вагнер) - 4:2 (+1)

46:55 - Васільєв (Г.Вагнер) - 5:2 (+1)

72:40 - Гусак (Кисляк) - 5:3

"Нетішин": Артюшкін. М.Свистак - В.Свистак, Васільєв, Сухоруков - Шпакович - Г.Вагнер, Притула - Сидор - Верхогляд.

"Ковель": Кукоба, Лотиш - Абрамчук, Мазурок - О.Семенюк, Бабич, Гаврилюк - Гусак - Миронюк, Миселюк - Гушинець - Кисляк, Рейкін.