Четвер, 01.10.2020, 09:30

Головна » 2019 » Березень » 17 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "НЕТІШИН" БОРОВСЯ, АЛЕ ПРОГРАВ
14:12
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "НЕТІШИН" БОРОВСЯ, АЛЕ ПРОГРАВ

17 березня 2019р. "Луцьк" - "Нетішин" - 6:3 (0:1, 2:0, 4:2)

17хв. - Геннадій Вагнер (Геннадій Рябчун) - 0:1

41хв. - Сергій Русанов - 1:1

47хв. - Бахром Уріндаєв - 2:1

54хв. - Володимир Свистак (Олексій Колпаков) - 2:2

59хв. - Олександр Подзезей (Сергій Русанов, Вадим Бесараб) - 3:2

61хв. - Олександр Подзезей (Сергій Русанов) - 4:2

64хв. - Сергій Русанов (Володимир Стельмах) - 5:2

75хв. - Андрій Сухоруков - 5:3 (-1)

75хв. - Сергій Русанов(Вадим Бесараб) - 6:3 (+1)

Кидки - 37:21

"Луцьк": Сергій Тітов; Олександр Бондар, Володимир Стельмах, Леонід Тарасенко; Олександр Подзезей - Вадим Бесараб - Сергій Русанов; Леонід Зубко - Микола Цмокало - Бахром Уріндаєв.

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Володимир Свистак - Микола Свистак, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович; Сергій Снігур - Геннадій Рябчун, Андрій Сухоруков - Геннадій Вагнер - Валентин Притула, Олексій Колпаков, Володимир Верхогляд.

Арбітр: Тарас Міскевич.

Штраф: 0-4

23хв. - Геннадій Вагнер - 2хв. (небезпечна гра високо піднятою ключкою)

73хв. - Володимир Свистак - 2хв. (підніжка)

Проти кадрово обезкровленого "Луцька" (лише два номінальні захисники в стартовому протоколі, відсутність Вершецького і Воробйова) енергетики, для яких цей поєдинок був останнім шансом зберегти теоретичну можливість потрапити до півфіналу, зіграли від оборони. Відбивши стартовий натиск лідера регіонального хокею, нетішинці організували декілька контратак, в одній з яких Геннадій Вагнер добив шайбу у ворота, що відскочила від борту після кидка від синьої лінії Геннадія Рябчуна.

Чи не вперше в відкритих чемпіонатах Волині "Луцьк" ніяк не міг підібрати ключика до воріт суперника протягом 40-ка хвилин. І тільки на початку 41-ї, коли, здавалось, чергова атака лучан вже захлинулась, Сергій Русанов в середній зоні відібрав шайбу в захисника і вийшов 1 в 0 - перший кидок Сергія воротар відбив, але повторним Русанов таки добив шайбу у ворота.

Одразу після пропущеного гола Андрій Сухоруков потужним кидком влучив в штангу. Через декілька хвилин в штангу влучає вже Вадим Бесараб. А потім зійшла зірка Бахрома Уріндаєва - нападник в другій своїй грі за лучан забив свій другий гол кидком з гострого кидка.

На початку третього періоду "Нетішин" несподівано вирівняв рахунок - Тітов "проспав" дальній кидок Володимира Свистака, котрий вперше відзначився закинутою шайбою в чемпіонатах Волині.

Але надалі ударна трійка лучан своєю наполегливістю поставили все на свої місця. Двічі атаки завершував влучним кидком Олександр Подзезей, а остаточно всі питання зняв Сергій Русанов, використавши ще один свій вихід на побачення з воротарем.

Дві заключні хвилини "Нетішин" змушений був грати в меншості. Але Андрій Сухоруков ще одну шайбу для своєї команди в контратаці. Та все ж останнє слово залишилось за лучанами - за мить до фінальної сирени Сергій Русанов таки реалізував більшість "Луцька", встановивши підсумковий результат поєдинку.

Кращі гравці матчу.

Сергій Русанов ("Луцьк"). Вирівняв рахунок в матчі. Загалом додав до свого бомбардирського доробку ще 5 балів: 3 голи і 2 передачі.

Володимир Свистак ("Нетішин"). В парі з братом тримав оборону команди. Кидком від синьої лінії зрівняв рахунок, здобувши перший свій гол в чемпіонатах Волині. Потім, щоправда, брати Свистаки пропустили два голи.

Переглядів: 257 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00