Середа, 12.12.2018, 08:14

Головна » 2018 » Грудень » 7 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: НЕПРОСТА ПЕРЕМОГА ЧЕМПІОНА
12:24
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: НЕПРОСТА ПЕРЕМОГА ЧЕМПІОНА

6 грудня 2018р. 21:30. "Володимир" - "Луцьк" - 3:6 (2:2, 0:1, 1:3)

4хв. - Віктор Трофимчук (Василь Трофимчук, Віктор Полімарчук) - 1:0

9хв. - Євген Воробйов (Микола Цмокало) - 1:1

19хв. - Вадим Бесараб (Андрій Вершецький) - 1:2

25хв. - Ігор Коцюк (Віктор Полімарчук, Едуард Гнатюк) - 2:2

42хв. - Олександр Бондар (Вадим Бесараб) - 2:3 (+1)

52хв. - Вадим Бесараб - 2:4

56хв. - Едуард Гнатюк (Ігор Коцюк) - 3:4

58хв. - Євген Воробйов (Андрій Вершецький) - 3:5

68хв. - Сергій Русанов - 3:6.

Кидки - 25:26

"Володимир": Даниїл Мілаковський, Віктор Полімарчук - Василь Гринчук; Леонід Полімарчук - Едуард Гнатюк - Ігор Коцюк; Едуард Матвійчук - Василь Трофимчук, Олег Стегній; Олег Венгер - Віктор Трофимчук - Сергій Венгер, Ігор Ярощук.

"Луцьк": Сергій Тітов; Олександр Бондар - Леонід Тарасенко; Андрій Вершецький - Вадим Бесараб - Сергій Русанов; Іван Стельмах - Володимир Стельмах; Микола Цмокало - Євген Воробйов - Леонід Зубко, Борис Дорощук.

Вилучення:

30хв. - Едуард Матвійчук - 2хв (підніжка)

36хв. - Едуард Гнатюк - 2хв (неправильна атака)

36хв. - Сергій Русанов - 2хв (високо піднята ключка)

42хв. - "Володимир" - 2хв (чисельний склад)

62хв. - Богдан Дорощук - 2хв (підніжка)

Арбітр - Дмитро Цимбал.

Стартовий поєдинок нового сезону відкритого чемпіонату Волинської області пройшов за рівної боротьби. Суперники по черзі прибирали ініціативу до своїх рук, атакуючи володіння протилежної сторони. Перший гол нового чемпіонату вдалось здобути Віктору Трофимчуку, котрий вдало підставив ключку під дальній кидок свого брата Василя (колишні гравці "Луцька" вже не перший сезон грають за володимир-волинську дружину) і шайба оминула воротаря лучан.

Після пропущеного голу у номінальних гостей поєдинку взяв на себе відповідальність Євген Воробйов, котрий декілька разів гостро атакував ворота "Володимира" і врешті черговий його кидок досяг мети.

За десять хвилин по тому, після ряду обопільних атак, капітан "Луцька" Вадим Бесараб вдало замкнув передачу партнера і вивів чинних і поки незмінних чемпіонів вперед. Але перед самісінькою перервою володимир-волинці вирівняли становище - Сергій Тітов парирував сильний постріл Віктора полімарчука, але з добиванням Ігоря Коцюка справитись не зміг.

В другому періоді обидві команди прагнули захопити лідерство. В одній з атак гравці "Володимира" так захопились боротьбою, що на майданчику опинилось аж шестеро польових гравців команди. Арбітр Дмитро Цимбал, котрий загалом впевнено відпрацював гру, справедливо покарав  володимир-волинців двохвилинним штрафом. І вже після першого вкидання, виграного Вадимом Бесарабом, Олександр Бондар потужним кидком реалізував більшість.

Сам Вадим Бесараб на початку заключного періоду закріпив перевагу "Луцька", зробивши віраж за воротами і влучивши в ближній кут.

"Володимир" здаватись не збирався - вже за чотири хвилини Едуард Гнатюк скорочує розрив до мінімуму, але не встигла секундна стрілка зробити і двох обертів, як Євген Воробйов відновив двогольову перевагу своєї команди.  Остаточно питання про переможця гри зняв Сергій Русанов, котрий у чужій зоні "обікрав" оборонця суперників і спокійно обіграв Даниїла Мілаковського.

Кращі гравці матчу.

Євген Воробйов ("Луцьк") - найактивніший в атаці, надійний в захисті. Два влучні кидки, коефіцієнт корисності "+2".

Віктор Полімарчук ("Володимир") - єдиний в команді, хто завершив поєдинок з плюсом "+1". Відзначився потужним кидком, котрий в підсумку став результативною передачею. Декілька разів вдало вибивав шайбу з під ключки нападників суперника.

Переглядів: 74 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00