Понеділок, 25.03.2019, 00:17

Головна » 2019 » Березень » 10 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: НЕЙМОВІРНА ГРА, ДРАМАТИЧНИЙ СЮЖЕТ І ОБОПІЛЬНІ ВТРАТИ
18:18

10 березня 2019р. "Нетішин" - "Володимир" - 6:7Б (4:2, 0:1, 2:3, 0:1)

6хв. - Геннадій Вагнер - 1:0

9хв. - Ігор Коцюк (Павло Палімарчук) - 1:1

10хв. - Дмитро Васільєв - 2:1

15хв. - Віталій Педько (Дмитро Васільєв) - 3:1

19хв. - Геннадій Вагнер (Сергій Снігур) - 4:1

24хв. - Павло Палімарчук (Леонід Палімарчук) - 4:2

35хв. - Ігор Коцюк - 4:3

59хв. - Ігор Коцюк (Василь Трофимчук) - 4:4

64хв. - Сергій Венгер (Олег Венгер) - 4:5

66хв. - Валентин Притула (Геннадій Вагнер) - 5:5

73хв. - Андрій Сухоруков - 6:5

74хв. - Сергій Венгер (Віктор Трофимчук) - 6:6

75хв. - Ігор Коцюк - 6:7 (вирішальний буліт)

Кидки - 23:23

Серія булітів:

Геннадій Вагнер - 0:0,  Олег  Венгер - 0:1;

Віталій Педько - 0:1, Артур Груй - 0:1;

Андрій Сухоруков - 1:1, Василь Трофимчук - 1:1;

Андрій Шпакович - 1:1, Віктор Палімарчук - 1:1;

Дмитро Васильєв - 1:1, Ігор Коцюк - 1:2.

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Сергій Снігур - Геннадій Рябчун, Геннадій Вагнер - Андрій Сухоруков - Валентин Притула; Микола Свистак - Володимир Свистак, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович.

"Володимир": Сергій Тітов; Василь Трофимчук - Віктор Палімарчук, Леонід Палімарчук - Ігор Коцюк - Павло Палімарчук; Віктор Трофимчук - Олег Венгер, Сергій Венгер - Артур Груй - Едуард Матвійчук, Сергій Рудік, Ігор Рибалко, Сергій Серватинський, Сергій Ващук.

Арбітри: Євген Воробйов, Володимир Стельмах.

Штраф: 6-0

30хв. - Володимир Свистак - 2хв (затримка ключкою)

52хв. - Геннадій Рябчун - 2хв. (затримка ключкою)

69хв. - Віталій Педько - 2хв. (підніжка)

Такі матчі без перебільшення стають окрасою будь-яких змагань. Настільки драматичного сюжету в чемпіонатах Волині, мабуть, ще не було.

Передматчевий розклад був простий - обом командам необхідні були перемоги. Нетішинцям - щоб зберегти шанси на півфінал, володимир-волинцям - щоб отримати шанс на більш вигідну стартову позицію на вирішальному етапі.

Обидві команди прибули на гру в бойових складах і з перших хвилин розпочали запеклу боротьбу за перемогу. І досить швидко досягли перших результатів - Геннадій Вагнер дальнім навісним кидком поцілив у "дев'ятку" воріт Тітова, а за декілька хвлин Ігор Коцюк на дальній штанзі замкнув простріл партнера.

Сергій Тітов, котрий цього разу захищав ворота "Володимира", вийшов на гру в новому шлемі, який, вочевидь, виявився нефартовим для знаного голкіпера - до завершення першого періоду він пропустив ще три голи після кидків з середньої і дальньої дистанцій, що поставило його сьогоденних партнерів у вкрай невигідне становище - три шайби відставання. На другий-третій період Тітов вийшов вже у звичному для себе головному уборі і подібних "вільностей" собі більше не дозволяв.

Ну а "Володимир" кинувся в атаку. Першу шайбу вдалось відіграти ще до завершення стартового періоду. Після першої перерви володимир-волинська дружина шалено тиснула суперника у його володіннях і вправно "гасила" контратаки нетішинців, котрим за весь період лише двічі вдалось потурбувати згаданого вище Тітова. Але вдалось відквитати ще тільки одну шайбу, скоротивши відставання від опонента до мінімуму.

А от початок третього періоду несподівано приніс дисбаланс і неорганізованість в дії володимир-волинців - були моменти, коли гравці дружини з княжого міста не могли визначитись, кому ж черга виходити на майданчик, втрачаючи чимало часу. В ці хвилини енергетики декілька разів створювали вигідні моменти для взяття воріт, а Геннадій Вагнер, котрий вийшов 1 в 0, вже навіть обіграв воротаря, але влучив в штангу. І тоді пішла оборотка - Ігор Коцюк схожий момент використав бездоганно, вирівнявши становище, а ще за якийсь час брати Венгери не без підтримки партнерів організували гол, який вперше в грі вивів "Володимир" вперед.

Нетішинці, втративши таку солідну перевагу і самі опинившись в ролі наздоганяючих, знову активізувались і досить швидко відновили паритет. А за дві хвилини до завершення гри після ряду обопільних гострих атак Андрій Сухоруков знову виводить свою команду вперед. В ці хвилини в деяких гравців "Володимира" опустились руки. Але не в Сергія Венгера і його партнерів по другій ланці - шалена атака завершується влучним кидком - 6:6 і друга серія післяматчевих булітів у цьому сезоні, переможця якої визначив останній штрафний кидок у виконання Ігоря Коцюка.

"Нетішин" вдруге програв булітну серію і фактично втратив реальні шанси поборотись за вхід до півфінального квартету (теоретичні шанси ще є). "Володимир", втративши один бал, також втратив нагоду наблизитись до "Фаворита" на відстань однієї перемоги в особистій зустрічі, але шанси на місце вище четвертого, ще зберігає.

Кращі гравці матчу.

Сергій Венгер ("Володимир"). Сергій Венгер, лівий нападник другого квінтету, котрий вдруге підряд визнається кращим гравцем матчу, забив гол, який міг стати переможним, а потім забив гол, який став рятівним. Як і його брат Олег, а також Віктор Трофимчук, завершив гру з показником "+2".

Геннадій Вагнер ("Нетішин"). Геннадій завершив гру, маючи найкращий показник корисності серед всіх гравців матчу: "+3". Забив два голи та віддав один пас.

Переглядів: 122 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00