П'ятниця, 15.12.2017, 21:32

Головна » 2016 » Лютий » 19 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ЛУЦЬК" ЗНОВУ ПОЗНУЩАВСЯ НАД СУПЕРНИКОМ
16:42
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ЛУЦЬК" ЗНОВУ ПОЗНУЩАВСЯ НАД СУПЕРНИКОМ

На цю гру ковельська команда вийшла виключно з власними гравцями, котрим без допомоги більш досвідчених виконавців грати проти команд рівня ХК "Луцьк" ну дуже складно.

Лучани, як і попереднього поєдинку, взяли час на розкачку, не форсуючи подій.  Перший кидок в площину воріт відбувся аж на 9-й хвилині гри, і відбувся він в площину луцьких воріт у виконанні Романа Кисляка.  А лучани вперше потурбували воротаря суперників півхвилини потому. І перший ж кидок став результативним - відзначився Влад Горпинюк.

Загалом же перший період пройшов без тотальної переваги чинного чемпіона Волині, але перевага в класі дозволила йому ще двічі "запалити червоне світло" за воротами Валерія Кукоби. У ковельчан реальний шанс відзначитись мав Ігор Абрамчук, котрий вийшов на ударну позицію прямо по центру воріт, але Сергій Тітов у притаманному йому стилі приборкав стрілену опонентом шайбу.

А в другому і третьому періодах гра проходила переважно в зоні "Ковеля". Досить сказати, що якщо в другій третині поєдинку ковельчанам ще вдалось двічі потурбувати Сергія Тітова, то заключний період воротар "Луцька" провів в якості спостерігача.

Знову мережива комбінацій плели виконавці ударної ланки нападу. Вдруге найрезультативнішим гравцем матчу став Сергій Русанов - 4 голи і 2 результативні передачі. Не забивав цього разу капітан команди Вадим Бесараб, але чотири рази він асистував своїм партнерам. На рахунку Андрія Вершецького стрілецький "дубль".

Коли ж разом з першою ланкою на майданчику перебувала пара захисників Бондар - Попов (ХК "Луцьк" цю гру провів двома парами оборонців та трьома ланками нападу), то лучани частенько переходили до гри за схемою 1-4. Функції четвертого форварда виконував Олександр Бондар. Запам'ятався його шикарний пас з-за воріт, котрий втілив в гол Сергій Русанов. Та й сам Олександр відзначився влучним кидком. А ще одного разу після кидка Бондаря відзначився влучним добиванням Юрій Шевчук, для якого цей гол став першим в складі ХК "Луцьк".

Відзначався активністю в атакуючих діях і Павло Мажар, котрий за гру здійснив аж 8 кидків в площину воріт суперника - найбільше серед партнерів в цій грі. І двічі його кидки були влучними.

Друга ланка нападу також створювала проблеми супернику - за час її перебування на льоду шайба 5 разів побувала у воротах ковельської дружини. Двічі досяг мети Владислав Горпинюк, одного разу - Сергій Кристін, на рахунку котрого ще й два гольові паси, один з них на Павла Мажара. Ну і останній гол в грі, проведений Едуардом Поповим, також стався при участі другої трійки. Едуард Попов дуже прагнув відзначитись, але 5 його попередніх пострілів голкіпер суперника приборкав. Однак Едуард вперто йшов до мети і на останній хвилині його кидок від синьої лінії таки став влучним.

Фінальна сирена зафіксувала новий рекорд від ХК "Луцьк". Надалі на лучан чекають більш сильніші суперники. Ковельчани ж поки не готові ставити високі цілі без кадрового підсилення складу.

18 лютого. ХК "Ковель" - ХК "Луцьк" - 0:15 (0:3, 0:6, 0:6)

9:20 - Горпинюк (Тарасенко) - 0:1

16:35 - Русанов (Вершецький) - 0:2

24:10 - Мажар (Русанов) - 0:3

26:00 - Вершецький (Русанов) - 0:4

33:00 - Вершецький (Бесараб) - 0:5

38:35 - Климчук - 0:6

41:05 - Русанов (Бондар) - 0:7