Вівторок, 25.06.2019, 19:08

Головна » 2019 » Квітень » 22 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ЛУЦЬК" ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА ВЕРШИНІ
09:47
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ЛУЦЬК" ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА ВЕРШИНІ

20 квітня 2019р. 14:30. Фінал. «Луцьк» - «Легіон» - 9:5 (2:1, 5:2, 2:2)

10хв. – Микола Цмокало (Євген Воробйов) – 1:0

16хв.- Євген Воробйов (Андрій Вершецький, Сергій Русанов) – 2:0

19хв. – Дмитро Сударіков (Ігор Курімов, Павло Бернацький) – 2:1

26хв. – Євген Воробйов – 3:1 (-1)

29хв. – Павло Бернацький – 3:2

31хв. – Вадим Бесараб (Олександр Бондар, Сергій Русанов) – 4:2

35хв. – Андрій Вершецький (Сергій Русанов) – 5:2

39хв. – Володимир Стельмах (Андрій Вершецький) – 6:2 (+1)

41хв. – Сергій Морозов (Павло Бернацький, Дмитро Сударіков) – 6:3

49хв. – Андрій Вершецький (Вадим Бесараб) – 7:3

52хв. – Андрій Вершецький (Микола Цмокало, Сергій Русанов) – 8:3

56хв. – Павло Бернацький – 8:4

62хв. – Микола Цмокало (Андрій Вершецький, Сергій Русанов) – 9:4

72хв. – Павло Бернацький (Володимир Морозов, Дмитро Сударіков) – 9:5

Кидки – 35:25 (15:8, 14:11, 6:6)

«Луцьк»: Сергій Тітов, Олександр Бондар – Едуард Попов, Володимир Стельмах – Іван Стельмах, Богдан Дорощук, Андрій Вершецький – Вадим Бесараб – Сергій Русанов, Олександр Подзезей – Леонід Тарасенко – Євген Воробйов, Леонід Зубко, Микола Цмокало, Бахром Уріндаєв.

«Легіон»: Даниїл Мілаковський, Олексій Шпінда – Станіслав Бовгиря, Володимир Морозов – Петро Бондарчук, Ігор Курімов – Юрій Белащук, Сергій Морозов – Павло Бернацький – Дмитро Сударіков.

Арбітри: Дмитро Цимбал, Артур Пташкін.

На фінальну гру в складі «Луцька» вийшли майже всі гравці, котрі брали участь в попередніх матчах. Ударний квінтет лучан грав через зміну, а от друга-третя ланки грали зміну через три, при цьому в обох ланках виходив на майданчик Євген Воробйов.

Що стосується «Легіону», то в його складі були відсутні Павло Бондарчук, котрий в цей день приймав участь в чемпіонаті України із спідвею, а також Роман Маленький, в активі якого так і залишилась тільки одна гра цього сезону. Загалом легіонери обрали цікаву схему на гру: три пари оборонців і одна трійка нападу.

Розпочали без розкачки – перша ланка «Луцька», яка одразу перейшла до активних наступальних дій,  була підтримана іншими ланками команди, тож якраз в обороні легіонерам довелось добряче попотіти. Але й про атаку «Легіон» не забував, створюючи неприємності супернику, а одного разу після кидка Павла Бернацького шайба струсонула хрестовину воріт. Щоправда, на той момент лучани вже були попереду – Микола Цмокало проштовхнув шайбу під воротарем за лінію воріт. А одразу після згаданої хрестовини спрацювала «оборотка» і Євген Воробйов подвоїв рахунок.

До першої перерви «Легіону» все ж вдалось «розмочити» рахунок -  відзначився Дмитро Сударіков.

Дуже несподівано розпочався другий період – Євгену Воробйову вистачило 5-ти секунд, щоб закинути третю шайбу до воріт, які захищав Даниїл Мілаковський. Причому, лучани в цей час догравали меншість за порушення чисельного складу на передостанній хвилині першого періоду.

Надалі події на майданчику розвивались так само стрімко. Вже через дві хвилини Бернацький знову скорочує відрив до мінімуму, але ще за дві хвилини Вадим Бесараб завершує комбінацію влучним кидком. З інтервалом в чотири хвилини відзначаються Андрій Вершецький і Володимир Стельмах в більшості (перший і єдиний гол Володимира цього сезону), але через дві хвилини знову відзначається Бернацький. На передостанній хвилині другого періоду і на другій хвилині періоду третього два влучні кидки Андрія Вершецького дозволяють «Луцьку» досягти максимального відриву від суперника в цей день – у 5 шайб.

Відповідь на питання про переможця гри і чемпіонату, мабуть, вже не викликала сумнівів. Команди знизили активність, але голи ще забивались і до фінальної сирени їх на дві команди назбиралось аж 14, 9 з них в активі «Луцька», що стало новим рекордом результативності фіналів.

Рекордними для фіналів стали також 6 балів Андрія Вершецького (3+3) і 5 асистів Сергія Русанова. Відзначимо також  три голи (плюс 2 асисти) Павла Бернацького, завдяки яким йому вдалось наздогнати Сергія Русанова в стрілецькому реєстрі чемпіонату (по 27 голів), але бомбардирську гонку одноосібно виграв Русанов (44 бали проти 42-х).

«Луцьк» ще на рік залишається на вершині відкритого чемпіонату Волинської області. «Легіону» ж для досягнення найвищої мети поки не вистачає мабуть стабільності кадрового потенціалу (що для аматорських змагань все ж дуже важко). Але і другий підряд комплект медалей за друге місце теж є успіхом для цього молодого колективу.