Вівторок, 29.09.2020, 17:54

Головна » 2019 » Березень » 23 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЛЕГІОНЕРИ РОЗГРОМИЛИ КОВЕЛЬ
16:25
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЛЕГІОНЕРИ РОЗГРОМИЛИ КОВЕЛЬ

22 березня 2019р. "Легіон" - "Ковель" - 14:0 (4:0, 4:0, 6:0)

6хв. - Петро Бондарчук (Дмитро Сударіков) - 1:0 (+1)

10хв. - Павло Бернацький (Петро Бондарчук) - 2:0

17хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков) - 3:0

17хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 4:0

35хв. - Павло Бернацький (Павло Бондарчук) - 5:0

36хв. - Павло Бернацький (Ігор Курімов) - 6:0

38хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бондарчук) - 7:0

46хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 8:0 (-1)

51хв. - Павло Бернацький (Дмитро Сударіков, Павло Бондарчук) - 9:0

57хв. - Павло Бернацький - 10:0

61хв. - Павло Бондарчук (Сергій Морозов, Павло Бернацький) - 11:0

65хв. - Дмитро Сударіков - 12:0 (-1)

66хв. - Павло Бернацький (Ігор Курімов) - 13:0

73хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бондарчук) - 14:0

Кидки - 50:14

"Легіон": Сергій Тітов; Олексій Шпінда - Ігор Курімов, Петро Бондарчук - Володимир Морозов, Павло Бондарчук - Павло Бернацький - Дмитро Сударіков, Сергій Морозов.

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Руслан Кисляк - Юрій Лотиш, Олександр Семенюк - Олександр Назарук, Віктор Ящинський - Леонід Гаврилюк - Микола Гусак, Юрій Миронюк - Сергій Бабич - Сергій Мазурок, Іван Миселюк - Ігор Абрамчук - Юрій Ковальчук.

Арбітр: Сергій Русанов.

Штраф: 8-2

5хв. - Сергій Бабич - 2хв (удар по рукам)

22хв. - Дмитро Сударіков - 2хв (удар по рукам)

44хв. - Петро Бондарчук - 2хв (підніжка)

63хв. - Ігор Курімов - 2хв (неправильна атака)

70хв. - Володимир Морозов - 2хв (підніжка)

Розгром ковельчан легіонерами розпочався з голу в більшості. Хоча наступні декілька хвилин минули майже в рівній грі, а ковельчани навіть мали нагоду вирівняти рахунок, але Сергій Тітов в останню мить ковзаном відбив шайбу з лінії воріт, але надалі гра повністю пройшла під знаком тотальної переваги "Легіону" і завершилась найбільшою перемогою в нинішньому чемпіонаті і другою за різницею шайб в історії цих змагань.

Вже за рахунку 0:14 воротар "Ковеля" Даниїл Мілаковський міг стати автором результативного пасу, але Юрій Лотиш не використав вихід 1 в 0.

Павло Бернацький ("Легіон"). Закинув 7 шайб до воріт суперника і віддав 3 результативні передачі, ставши другим гравцем, кому за гру вдалось досягти 10-ти результативних балів. Більше (6+5=11) було тільки в Сергія Русанова нещодавно в матчі його "Луцька" проти "Нетішина". Саме з Русановим сперечається Бернацький за звання кращого бомбардира чемпіонату.

Дмитро Сударіков ("Легіон").  Відзначився 5-ма влучними кидками і трьома асистами і також увійшов до когорти найрезультативніших гравців за одну гру.

Сергій Тітов ("Луцьк"). Перший воротар, котрому вдався "сухий" матч не в складі "Луцька". Загалом вже 5-й "шат-аут" Тітова в чемпіонатах Волині. З інших голкіперів в наших змаганнях на "нуль" відстояв ще тільки В'ячеслав Рейкін у воротах "Луцька" в першому відкритому чемпіонаті Волині.

Переглядів: 260 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00