Четвер, 25.04.2019, 02:45

Головна » 2019 » Квітень » 3 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ЛЕГІОН" ВДРУГЕ НЕ НАЗДОГНАВ "ЛУЦЬК"
11:29
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ЛЕГІОН" ВДРУГЕ НЕ НАЗДОГНАВ "ЛУЦЬК"

2 квітня 2019р. "Луцьк" - "Легіон" - 6:5 (4:0, 0:2, 2:3)

1хв. - Андрій Вершецький (Вадим Бесараб) - 1:0

10хв. - Євген Воробйов - 2:0

15хв. - Євген Воробйов (Андрій Вершецький, Сергій Русанов) - 3:0

21хв. - Сергій Русанов (Євген Воробйов) - 4:0

32хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 4:1

46хв. - Павло Бернацький (Роман Маленький) - 4:2

57хв. - Олексій Шпінда - 4:3

60хв. - Євген Воробйов - 5:3

62хв. - Роман Маленький (Павло Бернацький) - 5:4

71хв. - Сергій Русанов (Олександр Бондар, Вадим Бесараб) - 6:4

74хв. - Павло Бернацький (Павло Бондарчук) - 6:5

Кидки - 34:31

"Луцьк": Сергій Тітов, Олександр Бондар - Євген Воробйов, Сергій Русанов - Вадим Бесараб - Андрій Вершецький, Іван Стельмах - Володимир Стельмах, Леонід Тарасенко - Микола Цмокало - Леонід Зубко.

"Легіон": Даниїл Мілаковський, Юрій Малащук - Петро Бондарчук, Олексій Шпінда - Михайло Лисенко, Павло Бондарчук - Павло Бернацький - Роман Маленький, Дмитро Сударіков, Володимир Морозов.

Арбітр: Дмитро Цимбал.

Штраф: 4-2

25хв. - Олексій Шпінда - 2хв. (підніжка)

65хв. - Сергій Тітов - 2хв. (підніжка)

74хв. - Євген Воробйов - 2хв. (неправильна атака)

За "Легіон" нарешті зіграв Роман Маленький. Але було помітно, що Роману не вистачає не тільки ігрової практики, а ще й тренінгу.

Вже на 21-й секунді Андрій Вершецький відкрив рахунок. "Луцьк" після швидкого голу впевнено прибрав ініціативу до своїх рук, перегравав суперника по всьому майданчику і як наслідок до перерви довів перевагу в рахунку до більш, ніж солідної. Двічі відзначився Євгеній Воробйов, спочатку після індивідуальних дій, потім завершивши зусилля партнерів. Ближче до перерви Євгеній ще й асистував Сергію Русанову.

В другому періоді малюнок гри в цілому ніби й не змінився - шайбою більше володіли дострокові переможці колового етапу. Але легіонери стали більш щільно грати з опонентами, обмежили свободу їх дій до мінімуму. Не дивно, що за весь період лучанам тільки 7 разів вдалось здійснити кидки в площину воріт, три з них - від синьої лінії і далі. Самі ж легіонери намагались зловити суперника на обрізках, організовували гострі контратаки. Одну з перших втілив в гол Дмитро Сударіков, перегравши воротаря, іншу влучним кидком в дальній кут завершив Павло Бернацький.

Несподіваним став третій гол у ворота "Луцька" - Олексій Шпінда жбурнув шайбу в сторону воріт з-за червоної лінії, але вона ковзком по льоду майнула до сітки під приголомшеним Сергієм Тітовим.

Розлючені таким поворотом подій, перша ланка "Луцька" рвонула в атаку, зачинила суперника в його зоні і врешті-решт досягла бажаного - втретє відзначився влучним кидком Євген Воробйов. Досягнувши успіху, ударний квінтет поїхав на відпочинок, чим скористались суперники і вже за дві хвилини першу свою шайбу закидає Роман Маленький, знову звівши перевагу чинних чемпіонів до мінімуму.

І пішла обопільно гостра гра. Атаки хвилями накочувались то на одні, то на інші ворота. Кидки по воротах сипались, як з рогу достатку. За чотири з невеликим хвилини до завершення третього періоду Сергій Русанов забиває, здалось, переможного гола. А ні - на початку передостанньої хвилини Павло Бернацький влучним кидком повертає інтригу. Ще більше гаряче стало на майданчику, коли за півтори хвилини до сирени на лаву оштрафованих сів оборонець-голеадор Євген Воробйов. Але його парнери по першій п'ятірці героїчно витримали шалений штурм від "Легіону" і вдруге в нинішньому чемпіонаті не дозволили тому наздогнати себе після отриманої раніше переваги.

Тепер команди готуватимуться до півфіналів. Наступного тижня в п'ятницю 12 квітня "Легіон" гратиме проти "Фаворита", а у вівторок 16 квітня "Луцьку" протистоятиме "Володимир".

Кращі гравці матчу.

Євген Воробйов ("Луцьк"). Євген вдруге в нинішньому сезоні, граючи на позиції оборонця, досяг стрілецького хет-трику. Завершив гру з найкращим показником корисності в матчі  - "+3".

Олексій Шпінда ("Легіон"). Своїм несподіваним голом завів гру. Трішки менше провів часу на майданчику, але свій "мікроматч" завершив з плюсом - "+1".

Переглядів: 145 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01