Четвер, 24.09.2020, 10:51

Головна » 2019 » Квітень » 22 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "КОВЕЛЬ" ЗРУШИВ З ОСТАННЬОГО МІСЦЯ
09:31
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "КОВЕЛЬ" ЗРУШИВ З ОСТАННЬОГО МІСЦЯ

20 квітня 2019р. 9:00. Матч за 5 місце. «Нетішин» - «Ковель» - 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)

25хв. – Леонід Гаврилюк – 0:1

40хв. – Геннадій Вагнер – 1:1(-1)

43хв. – Сергій Мазурок (Олександр Гушинець) – 1:2

46хв. – Андрій Сухоруков (Віталій Педько, Геннадій Вагнер) – 2:2

55хв. – Леонід Гаврилюк (Юрій Миронюк) – 2:3

63хв. – Леонід Гаврилюк (Микола Гусак) – 2:4

64хв. – Олександр Клецор – 2:5

67хв. – Володимир Свистак (Віталій Педько)- 3:5 (+1)

Кидки – 14:24 (3:11, 5:7, 6:6)

«Нетішин»: Андрій Артюшкін, Володимир Свистак, Микола Свистак, Олексій Колпаков, Віталій Педько, Геннадій Вагнер, Андрій Сухоруков, Валентин Притула, Володимир Верхогляд.

«Ковель»: Даниїл Мілаковський, Руслан Кисляк – Юрій Лотиш, Олександр Гушинець – Олександр Клецор – Сергій Мазурок, Олександр Семенюк – Ігор Абрамчук, Леонід Гаврилюк – Юрій Миронюк – Микола Гусак.

Штрафні хвилини – 6:6

20хв. – Микола Гусак – 2хв. (небезпечна гра високо піднятою ключкою)

27хв. – Микола Свистак – 2хв. (неправильна атака)

38хв. – Андрій Сухоруков – 2хв. (затримка суперника ключкою)

47хв. – Микола Свистак – 2хв. (підніжка)

66хв. – Руслан Кисляк – 2хв.(затримка суперника ключкою)

Арбітри: Андрій Вершецький, Іван Стельмах.

Що здивувало (неприємно), так це те, що на останню гру сезону дружина енергетиків прибула в мінімальному складі. Виходячи з цього, тактику на гру нетішинці обрали відповідну: з головним наголосом на оборону, а в атаку – по можливості. Ковельчани, відчувши слабинку в суперника, сміливо пішли на штурм його володінь, створюючи реальні загрози для взяття воріт. Приміром, двічі шайба дзвінко відбивалась від каркасу воріт після стрілів Олександрів Клецора і Гушинця, ще декілька разів Андрій Артюшкін відбивав досить таки небезпечні кидки. Здавалось, що першу третину гру «Нетішин» вже точно вистоїть, але за 10 секунд до її завершення Леонід Гаврилюк таки здобув перші ворота для своєї команди.

Пропущений гол змушував «Нетішин» активізуватись в атаці. Але не бажала втрачати здобуте ковельська дружина. Півперіоду напруженої боротьби за ініціативу завершуються порушенням правил від енергетиків. І саме в цей відрізок часу при грі в меншості в контратаку втікає Геннадій Вагнер і буквально «розстрілює» Даниїла Мілаковського. Досить швидко Сергій Мазурок вдруге виводить вперед ковельчан, але не менш швидко вистрілив Андрій Сухоруков і вдруге вирівняв становище.

Завершальний період розпочався знову з атак «Ковеля». В одній з них після кидка Леоніда Гаврилюка шайба навісом опустилась у верхній кут воріт над плечем Андрія Артюшкіна. Згодом шайба ще одного разу влучила в штангу нетішинських воріт, а потім Гаврилюк оформив свій стрілецький «хет-трик». Вже через хвилину Олександр Клецор перехопив шайбу в суперника і майже остаточно зняв питання про переможця гри.

Настала черга атак «Нетішина», який все ж намагався вийти із скрутного становища. Але досягнув тільки голу в більшості, забитого захисником Володимиром Свистаком. В час, що залишався до завершення гри, нетішинці мали ще три нагоди для взяття воріт, але впевнено захистив ворота Даниїл Мілаковський.

Здобувши свою другу перемогу в основний час гри, «Ковель» нарешті піднявся з останньої сходинки на передостанню у відкритих чемпіонатах Волинської області. Будемо очікувати подальшого зростання дружини з міста залізничників. Симпатична ж дружина «Нетішина» за підбором гравців однозначно заслуговує на більше, ще б трішки їй дисципліни,  бажання і удачі.

Переглядів: 196 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00