Середа, 23.01.2019, 14:23

Головна » 2018 » Грудень » 16 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: КОВЕЛЬ В СЕРІЇ БУЛІТІВ ПЕРЕРВАВ СВОЮ СЕРІЮ НЕВДАЧ
13:14

16 грудня 2018р. "Ковель" - "Нетішин" - 6:5 (0:1, 2:1, 3:3, 1:0)

19хв - Геннадій Вагнер - 0:1

29хв - Олександр Гушинець (Юрій Лотиш) - 1:1

32хв - Андрій Шпакович (Дмитро Васильєв) - 1:2

36хв - Іван Миселюк (Сергій Мазурок) - 2:2

55хв - Віталій Педько (Андрій Шпакович) - 2:3

58хв - Олександр Гушинець (Леонід Гаврилюк) - 3:3

60хв - Олександр Клецор (Олександр Семенюк) - 4:3

69хв - Андрій Шпакович (Геннадій Вагнер) - 4:4 (+1)

70хв - Руслан Кисляк (Олександр Гушинець) - 5:4

71хв - Андрій Шпакович (Віталій Педько) - 5:5

75хв. - Леонід Гаврилюк - 6:5 (переможний буліт)

Кидки - 26:24.

Серія булітів:

Олександр Клецор (1:0) - Віталій Педько (воротар);

Юрій Лотиш (воротар) - Геннадій Вагнер (1:1);

Леонід Гаврилюк (2:1) - Андрій Сухоруков (воротар);

Олександр Гушинець (воротар) - Геннадій Рябчун (повз ворота);

Сергій Бабич (воротар) - Андрій Шпакович (воротар).

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Юрій Лотиш - Руслан Кисляк, Сергій Бабич - Леонід Гаврилюк - Олександр Гушинець; Віктор Ящинський, Олександр Назарук - Олександр Семенюк, Іван Миселюк - Олександр Клецор - Сергій Мазурок, Володимир Тимчишин.

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Микола Свістак - Володимир Свістак, Віталій Педько - Дмитро Васильєв - Андрій Шпакович, Микола Сидор; Геннадій Рябчун - Геннадій Вагнер, Андрій Мартинчук, Сергій Снігур - Андрій Сухоруков - Валентин Притула, Руслан Пилипчук.

Вилучення:

45хв - Юрій Лотиш - 2хв (поштовх в спину)

69хв. - "Ковель" - 2хв (чисельний склад)

Арбітр - Євген Воробйов.

З кожним новим сезоном відкритий чемпіонат Волинської області стає все більш видовищним. Вже майже не залишилось поєдинків, переможця яких можна було б передбачити наперед. Звітна гра - зайвий тому доказ.

Ця гра дійсно тримала в напрузі і учасників, і очевидців з першої і до останньої секунди і навіть трішки більше. Жодній з команд так і не вдалось відірватись від суперника хоча б на два голи. На кожен гол однієї з дружин інша відповідала своїм влучним кидком. Апогеєм матчу стала шалена перестрілка на останніх хвилинах гри, коли нетішинська дружина вчетверте встановила паритет в матчі, тут же отримала шайбу у власні ворота і знову зрівняла рахунок.

Першу в новому сезоні серію булітів виграла ковельська команда і цей успіх став першим для хокеїстів з міста залізничників після тривалої серії без перемог, що тривала ще з першого чемпіонату Волині після перемоги над "Володимиром" в першому турі (ще була звитяга в Кубку Волині в матчі за третє місце над "Фаворитом" в 2017 році).

Кращі гравці матчу.

Олександр Гушинець ("Ковель"). Свою "активну позицію" в грі втілив в два результативні кидки, що вирівнювали становище на майданчику. Мав ще декілька нагод відзначитись. Як і більшість його партнерів, завершив гру, маючи "+1" в показнику корисності.

Андрій Шпакович ("Нетішин"). Другий "хет-трик" сезону. Щоправда, для перемоги його команди трьох голів Андрія не вистачило.

Переглядів: 156 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01