П'ятниця, 18.08.2017, 21:58

Головна » 2016 » Лютий » 14 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: КОВЕЛЬ НЕ НАЗДОГНАВ ФАВОРИТ
14:40
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: КОВЕЛЬ НЕ НАЗДОГНАВ ФАВОРИТ

В п'ятницю в боротьбу за чемпіонство на Волині вступили "Фаворит" з Рівного та ХК "Ковель", в складі якого, як і позаторік, знову вийшли на майданчик квінтет Левицьких з Чевонограда.

Як і належить фавориту поєдинку, рівненський "Фаворит" зі старту прибрав ініціативу до своїх рук і розпочав облогу воріт суперника. І вже на початку 9-ї хвилини гри Валерій Стасюк вразив вже порожні ворота після асисту Романа Никитюка. Через неповних шість хвилин Віталій Железнюк подвоїв перевагу Рівного. Відзначимо також влучання в каркас воріт від Олега Бикова. Рахунок 2:0 за підсумкам першого періоду виглядав закономірним.

Але все перевернулось з ніг на голову після першої перерви. Вже через дві хвилини Юрій і Микола Левицькі переграли кіпера суперників Миколу Сердюка. Окрилені успіхом, хокеїсти ХК "Ковель" все частіше прориваються до зони суперника і створюють потенційно небезпечні ситуації. Дворазовий віце-чемпіон Волині хоч і намагався протиставити щось у відповідь, але робив це якось не зовсім переконливо. Перший кидок в площину воріт "Ковеля" в другому періоді відбувся тільки через 15 хвилин від його початку. Щоправда, це був результативний кидок - Віталій Железнюк у виході 1 в 0 не залишив шансі Валерію Кукобі.

Ця шайба зняла напругу з гравців "Фаворита" та дещо охолодила їх агресивних суперників - гра вирівнялась. Захопившись атакувальними діями команди по черзі пропускають контратаки суперників. Ще до завершення другої третини гри вихід 1 в 0 реалізував Микола Левицький, а на початку заключного періоду втік в "контру" Павло Бернацький і також реалізував свою спробу.

Незважаючи на відновлену перевагу в дві шайби, "Фаворит" не відійшов до оборони, пам'ятаючи провальний другий період. Не здавався і "Ковель". Врешті-решт, на передостанній хвилині Леонід Гаврилюк точним кидком з лівого флангу атаки знову закрутив інтригу. Але наздогнати рівненську дружину ковельчанам вже не вдалося.

12 лютого. "Фаворит" - "Ковель" - 4:3 (2:0, 1:2. 1:1)

8:05 - Стасюк (Никитюк) - 1:0

13:50 - Железнюк (С.Степанюк) - 2:0

27:00 - М.Левицький (Ю.Левицький) - 2:1

40:15 -  Железнюк (С.Степанюк) - 3:1

43:25 - М.Левицький - 3:2

54:15 - Бернацький - 4:2

74:13 - Гаврилюк - 4:3

"Фаворит": Сердюк, Плескач - Биков, Ленартович - Бричук, Железнюк - С.Степанюк - Денісов, Г.Маленький - Стасюк - Никитюк, Бернацький - Орєхов - Галатюк.

"Ковель": Кукоба, О.Левицький - Яковенко, С.Левицький - М.Левицький - Ю.Левицький, В.Левицький, Распаркін - Лотиш, Кисляк - Гаврилюк - Гусак, Семенюк - Бабич, Ковальчук - Глушинець - Миселюк.