Четвер, 25.04.2019, 02:41

Головна » 2019 » Березень » 30 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: КАМБЕК ІМЕНІ ІГОРЯ КОЦЮКА
13:42
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: КАМБЕК ІМЕНІ ІГОРЯ КОЦЮКА

29 березня 2019р. "Ковель" - "Володимир" - 4:6 (2:0, 2:3, 0:3)

10хв. - Олександр Клецор - 1:0

12хв. - Леонід Гаврилюк - 2:0

33хв. - Леонід Гаврилюк (Юрій Лотиш) - 3:0 (+1)

38хв. - Ігор Коцюк (Віктор Трофимчук) - 3:1 (-1)

40хв. - Ігор Коцюк (Віктор Трофимчук) - 3:2

42хв. - Сергій Мазурок (Олександр Клецор) - 4:2

43хв. - Ігор Коцюк (Віктор Трофимчук) - 4:3

55хв. - Ігор Коцюк (Сергій Венгер) - 4:4

57хв. - Ігор Коцюк (Віктор Трофимчук) - 4:5

75хв. - Сергій Венгер (Ігор Коцюк) - 4:6

Кидки - 29:15

"Ковель": Даниїл Мілаковський, Руслан Кисляк - Юрій Лотиш, Олександр Семенюк - Олександр Назарук, Олександр Гушинець - Олександр Клецор - Сергій Мазурок, Юрій Миронюк - Леонід Гаврилюк - Микола Гусак, Ігор Абрамчук, Юрій Ковальчук.

"Володимир": Сергій Тітов, Сергій Рудік - Віктор Полімарчук, Олег Венгер - Ігор Ярощук, Олег Стегній - Ігор Коцюк - Віктор Трофимчук, Сергій Венгер - Артур Груй - Ігор Рибалко, Едуард Матвійчук, Всеволод Рибалко.

Арбітри: Андрій Вершецький, Євген Воробйов.

Штраф: 2-4

5хв. - Леонід Гаврилюк - 2хв. (поштовх ключкою)

33хв. - Віктор Трофимчук - 2хв. (підніжка)

37хв. - Віктор Полімарчук - 2хв. (удар по ключці)

Наш сайт дещо поспішив відправити достроково "Володимир" до півфіналу, адже в "Ковеля" в разі двох перемог над володимир-волинцями також з'являлись шанси на вихід до квартету кращих команд. Щоправда, перемагати необхідно було з загальною різницею аж в 14 шайб, адже Положення про відкритий чемпіонат Волинської області передбачає за рівної кількості балів перевагу тій команді, в якої краща різниця закинутих і пропущених шайб у всіх матчах.

На поєдинок проти ковельчан «Володимир» вийшов з «обмеженим контингентом» бродівських легіонерів – приїхали тільки Ігор Коцюк та Віктор Полімарчук. Не переодягався на гру також Василь Трофимчук. Тож в першу трійку нападу до Ігоря Коцюка були відряджені Віктор Трофимчук та Олег Стегній, а в першій парі захисту зіграв Сергій Рудік. Другий квінтет грав в майже традиційному складі.

Ковельська дружина теж недорахувалась кількох гравців – розминався, але не вийшов на гру Віктор Ящинський, не грали Сергій Бабич та Іван Миселюк. Але команда з міста залізничників дуже енергійно розпочала гру, що, можливо, стало несподіванкою для суперника і на 12-й хвилині «Ковель» перемагав вже 2:0. Ковельчани і надалі володіли перевагою і активно обстрілювали ворота «Володимира». Збільшити перевагу вдалось вже в другому періоді, коли була реалізована більшість (статистика кидків на ту хвилину складала 19:5 на користь «Ковеля»!).

Але наступна більшість принесла для ковельських хокеїстів перше розчарування – Ігор Коцюк втік в контратаку і реалізував свій перший вихід 1 в 0. Через дві хвилини Коцюк вже в рівних складах знову втікає на побачення з воротарем і скорочує розрив до мінімального.

Щоправда, ще через неповні дві хвилини ковельчани здобувають четвертий гол і знову трішки відриваються від суперника. Можливо, в ці хвилини ковельській дружині варто було все ж трішки більше уваги надати обороні власних воріт, а не продовжувати так активно йти в атаку.

Після четвертого пропущеного командою голу Ігор Коцюк перестав залишати майданчик, граючи в нападі в першому квінтеті і в захисті – в другому, вишукуючи слушну нагоду для різкої контратаки, а потім використав ці нагоди одна за одною максимально. Тож при мінімумі кидків в площину воріт «Ковеля» володимир-волинська дружина на 7-й хвилині третього періоду вже була попереду – 4:5.

Ковельчани рук не опустили і спробували виправити становище. Проте тепер доводилось боротись проти «посиленого» захисту «Володимира» і так просто, як раніше, в атаках розгулятись не вдавалось. Але боролась ковельська команда до останнього. На завершальній хвилині Юрій Миронюк наносить потужний кидок, проте Сергій Тітов його відбиває, шайбу підхоплює герой гри Ігор Коцюк і викидає її на Сергія Венгера, той на швидкості обіграв воротаря, котрий вибіг на перехват, і відправив шайбу до порожніх вже воріт.

«Володимир» переміг і тепер вже остаточно оформив свій вихід до півфіналу.

Кращі гравці матчу.

Ігор Коцюк («Володимир»). Створив для команди шикарний камбек, здобувши 5 голів після 0:3 для суперника.

Олександр Клецор («Ковель»). Закинув шайбу, віддав передачу, в одній з атак влучив в штангу. Свій мікроматч виграв 2:1.

Переглядів: 114 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00