Понеділок, 11.12.2017, 06:15

Головна » 2016 » Березень » 20 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ФІНАЛ БУДЕ ТРАДИЦІЙНИМ
15:51
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ФІНАЛ БУДЕ ТРАДИЦІЙНИМ

Звичайно, фаворитом цього поєдинку був "Фаворит". ХК "Володимир" все ж плекав надію на позитивний для себе результат, але команда не забезпечена кадрово глибиною складу і відсутність одного-двох гравців позначається на грі команди. От і цього разу дружина з Володимира-Волинського не змогла зібрати оптимальний склад, ледь зібравши гравців для двох п'ятірок, що послабило, насамперед, другу п'ятірку команди - Сергій Серватинський, котрий вийшов на гру в другому квінтеті, не зміг в повній мірі знайти порозуміння з партнерами. Але, як це не дивно, саме друга ланка "Володимира" більш активно діяла в атаці, намагаючись турбувати воротаря суперників Миколу Сердюка і всі три голи у його ворота були забиті цією ланкою.

А от в першої п'ятірки гра не пішла - брати Венгери і Артур Груй так і не змогли пробитися через оборонні редути рівненської команди, здійснивши за всю гру тільки 2 кидки в площину воріт.

"Фаворит" же, маючи в заявці понад два десятки гравців, знову здійснив певну ротацію складу, привізши повні три квінтети гравців. Вдруге підряд в атаці грав номінальний оборонець Олег Биков, котрий вийшов в першій ланці поруч з Віталієм Железнюком і Сергієм Степанюком. Знаний стрілець Железнюк цього разу виступив в ролі асистента, віддавши по одному гольовому пасу своїм партнерам.

Розпочалась гра з відносно швидкого голу Романа Маленького, котрий зумів проштовхнути шайбу за лінію воріт. Коли ж Дмитро Леонтьєв вирівняв становище, вже за хвилину з лишком Роман Маленький скинув шайбу під влучний кидок Валерія Стасюка (раніше Валерій влучив був в перекладину ще за рахунку 1:0).

Розвинути перевагу своєї команди ще в першому періоді вдалось Сергію Степанюку. Після першої перерви "Фаворит" постійно тримав в напрузі оборону суперника, раз за разом перевіряючи на міцність Віктора Герасимчука. Але влучним став єдиний кидок в площину воріт команди Рівного в другому періоді - Ігор Коцюк стрілив невідпорно під перекладину.

Методична облога воріт "Володимира" таки принесла плоди - Олег Биков отримав настільки зручний пас від Віталія Железнюка, що йому не склало труднощів переправити шайбу в напівпорожній кут воріт.

На старті третього періоду відзначився Андрій Аксютов, котрий взагалі став найактивнішем гравцем в заключній третині гри з 5-ма кидками в площину воріт.

Досягнута перевага в три шайби мала б заспокоїти психологічно дружину з Рівного, якій залишалось впевнено довести гру до перемоги. От тільки два підряд вилучення, друге з яких було реалізовано після дальнього кидка Віктора Палімарчука, дещо повернули інтригу до гри. Проте невпевнена гра гравця ХК "Володимир" в обороні дозволила Валерію Стасюку остаточно зняти питання про переможця гри за 5 хвилин до її завершення.

Кубок для переможця відкритого чемпіонату Волинської області традиційно, вже втретє, розіграють ХК "Луцьк" і "Фаворит". Не пропустіть вирішальну гру!

20 березня. "Фаворит" (Рівне) - ХК "Володимир" - 6:3 (3:1, 1:1, 2:1).

4:40 - Р.Маленький - 1:0

15:35 - Леонтьєв (Серватинський) - 1:1

16:50 - Стсюк (Р.Маленький) - 2:1

18:20 - С.Степанюк (Железнюк) - 3:1

31:15 - Коцюк (Леонтьєв) - 3:2

43:40 - Биков (Железнюк) - 4:2

52:45 - А.Аксютов (Орєхов) - 5:2

61:35 - В.Палімарчук (Леонтьєв) - 5:3 (+1)

69:40 - Стасюк (Пилипчук) - 6:3

"Фаворит": Сердюк, Плескач - Денісов, Железнюк - С.Степанюк - Биков, Бричук - Ленартович, Орєхов - А.Аксютов - Галатюк, Осіпов - Жишко, Р.Маленький - Стасюк - Пилипчук.

"Володимир": Герасимчук, Вс.Трофимчук - Ярощук, О.Венгер - Груй - С.Венгер, Гринчук - В.Палімарчук, Леонтьєв - Коцюк - Серватинський.