Понеділок, 16.10.2017, 23:59

Головна » 2016 » Лютий » 21 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ФАВОРИТ ЗНОВУ ПЕРЕМІГ НЕТІШИН
17:02
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ФАВОРИТ ЗНОВУ ПЕРЕМІГ НЕТІШИН

Сподівання гравців клубу "Нетішин" на позитивний результат в грі проти "Фаворита" знову не виправдались. Команда з Рівного дуже добре поставила гру в обороні, фактично перекриваючи шлях нападникам суперника до власних воріт - маючи 5 кидків в площину воріт за перших два періоди, погодьтесь, важко розраховувати на перемогу.

"Фаворит" також розпочав гру не дуже активно в атаці - себто атаки були, але рідко вони завершувались кидками (статистика кидків в площину воріт в першому періоді - 5:3 на користь "Фаворита"). Проте, цього виявилось цілком достатньо, щоб двічі здобути ворота суперника. Дещо курйозною вийшла перша шайба від Валентина Єрьомкіна, яка заковзнула у ворота повз голкіпера, котрий втратив її з поля зору. А Віталій Железнюк відзначився, коли його партнер перебував на лаві для оштрафованих.

В другому періоді рівняни значно додали в активності і другий гол від Єрьомкіна виглядав цілком закономірно. Але в одній з нечисельних атак Віталій Педько кидком з-за воріт влучив у воротаря, від якого каучуковий диск заповз у ворота Миколи Сердюка. Окрилені успіхом, нетішинці спробували розвинути його і... наразились на контратаку, яка призвела до третього голу в грі захисника "Фаворита" Валентина Єрьомкіна.

До завершення другого періоду нетішинці грали без вогнику і пропустили ще дві шайби. Схожий перебіг подій спостерігався і на початку заключного періоду - "Фаворит" досить швидко відзначився ще двома шайбами, причому Андрій Аксютов свій третій гол в грі також (як і Єрьомкін) забивав тоді, коли його команда знову ж таки грала в меншості. Відзначимо класичний хет-трик Андрія - три підряд голи в матчі у його виконанні.

"Нетішин" таки прокинувся і ввійшов в гру, хоча і запізно. Віталій Педько (в більшості) та Віктор Веселов завершували багатоходові комбінації, підсолоджуючи гіркий присмак поразки. Але в інтервалі між цими двома голами був ще влучний кидок від Валерія Стасюка.

"Фаворит" знову впевнено переміг суперників з Нетішина.

21 лютого. ХК "Нетішин" - "Фаворит" (Рівне) - 3:9 (0:2, 1:4, 2:3)

53:10 - А.Аксютов (Стасюк) - 1:8 (-1)

63:40 - Педько (Васільєв, Шпакович) - 2:8 (+1)

68:50 - Стасюк (А.Аксютов) - 2:9

70:20 - Веселов (Г.Вагнер, Притула) - 3:9

"Нетішин": Мазур, М.Свистак - В.Свистак, Веремійчук - Васільєв, Веселов - Притула - Г.Вагнер, Педько - Сидор - Шпакович, М.Вагнер.

"Фаворит": Сердюк, Биков - Єрьомкін, Плескач - Ленартович, Денісов, Орєхов - Железнюк - Бернацький, А.Аксютов - Жишко - Стасюк,  Пилипчук - Галатюк - С.Степанюк.