Субота, 19.09.2020, 18:30

Головна » 2019 » Квітень » 22 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ФАВОРИТ" ЗБЕРІГ СОБІ БРОНЗОВУ СХОДИНКУ
09:36
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: "ФАВОРИТ" ЗБЕРІГ СОБІ БРОНЗОВУ СХОДИНКУ

20 квітня 2019р. 11:30. Матч за 3 місце. «Фаворит» - «Володимир» - 4:3 (0:0, 3:1, 1:2)

38хв. – Ігор Коцюк (Марко Солопенко) – 0:1 (+2)

42хв. – Віталій Железнюк – 1:1 (-1)

44хв. – Сергій Волков (Сергій Орєхов) – 2:1

46хв. – Сергій Волков (Сергій Пилипчук) – 3:1 (-1)

54хв. – Андрій Аксютов (Олександр Жишко) – 4:1 (+1)

59хв. – Ігор Коцюк (Віктор Трофимчук) – 4:2

68хв. – Назар Чубак (Ігор Коцюк) – 4:3

Кидки – 24:21 (11:9, 7:4, 6:8)

«Фаворит»: Микола Сердюк, Вадим Ленартович – Віталій Осипов, Сергій Орєхов – Олександр Галатюк – Віталій Железнюк, Сергій Пилипчук – Юрій Аксютов, Андрій Аксютов – Сергій Волков – Олександр Жишко, Валентин Єрьомкін.

«Володимир»: Сергій Тітов, Василь Трофимчук – Віктор Полімарчук, Назар Чубак – Марко Солопенко – Ігор Коцюк, Віктор Трофимчук – Олег Венгер, Сергій Венгер – Артур Груй, Сергій Рудік, Едуард Матвійчук.

Арбітри: Євген Воробйов, Іван Стельмах.

Штрафні хвилини – 20:12

5хв. – «Фаворит» - 2хв. (порушення чисельного складу)

21хв. – Сергій Тітов – 2хв. (удар суперника ключкою)

27хв. – Василь Трофимчук – 2хв. (підніжка)

30хв. – Марко Солопенко – 2хв. (затримка суперника ключкою)

35хв. – Віктор Трофимчук – 2хв. (удар суперника рукою)

35хв. – Вадим Ленартович – 2хв. (удар суперника рукою)

36хв. – Віталій Железнюк – 2хв. (удар суперника ключкою)

37хв. – Сергій Волков – 2хв. (підніжка)

40хв. – Юрій Аксютов – 2хв. (поштовх суперника ключкою)

46хв. – Юрій Аксютов – 2хв. (поштовх суперника ключкою)

54хв. – «Володимир» - 2хв. (порушення чисельного складу)

56хв. - Юрій Аксютов – 2хв. (підніжка)

70хв. – Андрій Аксютов – 2хв. (підніжка)

72хв. – Віктор Трофимчук – 2хв. (поштовх суперника ключкою)

73хв. - Андрій Аксютов – 2хв. (підніжка)

75хв. – Вадим Ленартович – 2хв (підніжка)

Перед бронзовим фіналом «Володимир» знову дозаявив двох новачків – Марка Солопенка і Назара Чубака (хлопців знайшли аж в Тернополі). Тернопільські студенти грали в першій трійці нападу поруч із досвідченим Ігорем Коцюком з Бродів та парою оборонців лучанином Василем Трофимчуком та бродівчанином Вікторем Полімарчуком. А от другу пятірку склали мешканці власне Володимира-Волинського, «розбавлені» Вікторем Трофимчуком. Розголошена широка географія гравців «Володимира» не є докором на адресу дружини, а просто констатація факту. В інших командах також можна відшукати гравців з «немісцевою» реєстрацією.

Сама гра стала, мабуть, найбільш цікавою серед усіх вирішальних поєдинків. Перший період хоч і став безгольовим, проте напруга боротьби аж зашкалювала. «Фаворит» в стартовій третині гри мав на два кидки в площину воріт більше за суперника, ще одного разу шайба влучила в штангу воріт рівнян. Але команди принаймні трималися в межах правил. Порушення чисельного складу «Фаворитом» та агресивність воротаря Сергія Тітова по відношенню до суперника вже після свистка судді (Тітов цього чемпіонату отримав штрафні санкції в складах трьох команд) не сприймались як прояв грубої гри.

А от в другому періоді пішли вже «масові» порушення. Зазначимо, що якраз гра в нерівних складах стала визначальною для підсумкового результату. Розпочали гравці «Володимира», але дві майже підряд більшості суперником реалізовані не були. Після обопільного вилучення через нетривалу бійку настала черга фаворитівців. Причому один за одним на лаву для оштрафованих сіли Віталій Железнюк і Сергій Волков. Залившись втрьох проти квінтету суперника «Фаворит» не зміг стримати його натиску і Ігор Коцюк кидком-добиванням  з близької відстані під перекладину відкрив рахунок. Забігаючи наперед, зазначимо, що це був останній кидок в площину воріт «Фаворита» в другому періоді.

За дві хвилини «Фаворит» знову опиняється в меншості – направлення на лаву «відпочинку» арбітр виписав Юрію Аксютову. «Володимир» знову йде в атаку, але фаворитівці шайбу із своєї зони викидають. Нею заволодів Сергій Тітов, але намагаючись взяти її в пастку несподівано відкинув в напрямку Віталія Железнюка, котрому нічого більше не залишалось, як відправити каучуковий диск до порожніх воріт. І це був перший кидок в площину воріт «Володимира» після першої перерви.

Через неповні дві хвилини Сергій Волков вже в рівних складах виводить свою команду вперед, а ще за певний час вдруге «відпочивати» поїхав Юрій Аксютов. І знову його вилучення принесло «протилежний» результат – Сергій Волков закинув свою другу шайбу в грі і другу в меншості для команди.

На початку третього періоду «Володимир» порушує чисельний склад, а «Фаворит» забиває гол вже в більшості після добивання в падінні Андрія Аксютова. Майже одразу Юрій Аксютов втретє їде на відпочинок на лаву для штрафників. Але цього разу за його відсутності «Фаворит» не забив, а пропустив: вже коли хвіртка для виходу Юрія на лід була відчинена, Ігор Коцюк закидає свою другу шайбу в грі (формально – вже в рівних складах, але фактично все ж ще в більшості) .

«Володимир» посилив тиск і врешті-решт один з дебютантів наших змагань з передачі Коцюка скорочує відставання від лідера до мінімуму. А потім знову пішли вилучення. Після штрафу Андрія Аксютова «Фаворит» дві хвилини мужньо вистояв. Віктор Трофимчук своїм вилученням за три хвилини до завершення третього періоду ніби ускладнює сподівання своєї команди на вдалу погоню, але Андрій Аксютов зрівнює кількісно склади команд на майданчику. Коли ж Віктор Трофимчук вже вийшов «на волю», до Андрія Аксютова в компанію поїхав Вадим Ленартович. Тож останні півхвилини основного часу «Фаворит» мав грати втрьох проти повного складу суперників. Але несподівано замість оборонятись трійка рівнян перехопила шайбу і пішла в атаку до зони суперника, де й дочекалась переможної для себе фінальної сирени.

«Фаворит» вдруге підряд став бронзовим призером наших змагань після трьох попередніх срібних сезонів. «Володимиру» ж доведеться ще плідно попрацювати, щоб повторити бронзовий успіх трирічної давності (друге місце в Кубку-2017 виносимо за дужки).