Середа, 12.12.2018, 08:13

Головна » 2018 » Грудень » 8 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ФАВОРИТ ПЕРЕМІГ КОВЕЛЬ
12:08
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ФАВОРИТ ПЕРЕМІГ КОВЕЛЬ

7 грудня 2018р. "Фаворит" - "Ковель" - 8:2 (5:0, 1:0, 2:2)

6хв. - Андрій Аксютов (Віталій Железнюк) - 1:0

10хв. - Олександр Галатюк (Олег Биков) - 2:0

18хв. - Сергій Степанюк (Валентин Єрьомкін) - 3:0

20хв. - Віталій Железнюк - 4:0

22хв. - Олександр Галатюк (Роман Никитюк) - 5:0

36хв. - Олександр Галатюк (Вадим Ленартович) - 6:0

67хв. - Олександр Клецор - 6:1

68хв. - Олександр Жишко - 7:1

71хв. - Олександр Клецор - 7:2

74хв. - Андрій Аксютов (Вадим Ленартович) - 8:2

Кидки - 39:15

"Фаворит": Микола Сердюк; Сергій Степанюк - Вадим Ленартович, Сергій Орєхов - Андрій Аксютов - Віталій Железнюк; Сергій Пилипчук - Олег Биков, Роман Никитюк - Олександр Галатюк - Олександр Жишко; Валентин Єрьомкін, Іван Аксютов.

"Ковель": Даниїл Мілаковський; Ігор Абрамчук - Олександр Гушинець, Сергій Бабич - Леонід Гаврилюк - Іван Миселюк; Олександр Семенюк - Олександр Назарук, Сергій Мазурок - Олександр Клецор - Дмитро Назарук, Віктор Ящинський, Володимир Тимчишин.

Вилучення:

34хв - Сергій Степанюк - 2хв (підніжка)

42хв - "Фаворит" - 2хв (чисельний склад)

52хв - Леонід Гаврилюк - 2хв (підніжка)

54хв - Олександр Гушинець - 2хв (підніжка)

59хв - Вадим Ленартович - 2хв (підсічка)

63хв - Віталій Железнюк - 2хв (атака гравця без шайби)

74хв - Вадим Ленартович - 2хв (підніжка)

Арбітри - Володимир Стельмах, Іван Стельмах.

До складу "Фаворита" після річної перерви повернувся Сергій Орєхов. У ковельчан, навпаки, присутні кадрові втрати. Всі питання щодо переможця матчу були зняті вже в першому періоді, коли рівняни свою солідну ігрову перевагу втілили в солідну матеріальну. В другому періоді перевага "Фаворита" була ще відчутнішою, однак воротар ковельчан Даниїл Мілаковський перетворився на непробиваєму стіну на останню рубежі. Майже непробиваємо - один гол він все ж пропустив.

А от заключна третина гри пройшла вже в рівній боротьбі і ледь не завершилась локальною перемогою ковельської дружини - Олександр Клецор, котрий майже всю гру "губився" в оборонних порядках суперника, під завісу гри все ж прорубав собі шлях до воріт Миколи Сердюка і двічі вразив його ворота. Але рівняни встигли відповісти своїми двома влучними кидками, встановивши остаточний рахунок поєдинку - 8:2.

Кращі гравці.

Олександр Галатюк ("Фаворит"). Автор першого стрілецького "хет-трику" нового чемпіонату Волині. Загалом впевнено провів гру і завершив її з показником корисності "+4".

Сергій Бабич ("Ковель"). Попри невдалий для його команди розвиток гри, вперто намагався йти вперед і створити бодай щось конструктивне в атаці.

Переглядів: 66 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01