Середа, 23.01.2019, 14:28

Головна » 2018 » Грудень » 9 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЕНЕРГЕТИКИ ЗІГРАЛИ БЕЗ ЕНЕРГІЇ
16:00
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ЕНЕРГЕТИКИ ЗІГРАЛИ БЕЗ ЕНЕРГІЇ

9 грудня 2018р. "Легіон" - "Нетішин" - 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

37хв - Петро Бондарчук (Володимир Морозов) - 1:0

54хв - Юрій Малащук (Володимир Морозов) - 2:0

60хв - Юрій Малащук - 3:0 (+1)

64хв - Петро Бондарчук (Павло Бернацький) - 4:0

67хв - Андрій Шпакович (Дмитро Васильєв) - 4:1 (+1)

Кидки - 33:16

"Легіон": Даниїл Мілаковський; Петро Бондарчук - Юрій Белащук; Володимир Морозов - Павло Бернацький - Сергій Морозов; Олексій Шпінда, Ігор Курімов, Юрій Малащук.

"Нетішин": Андрій Артюшкін; Микола Сидор - Володимир Сидор; Андрій Шпакович - Віталій Педько - Дмитро Васильєв; Геннадій Вагнер - Геннадій Рябчун; Валентин Притула - Андрій Сухоруков - Сергій Онігур.

Вилучення:

17хв - Павло Бернацький - 2хв (удар ключкою)

25хв - Павло Бернацький - 2хв (затримка ключкою)

30хв - Сергій Морозов - 2хв (високо піднята ключка)

44хв - Андрій Сухоруков - 2хв (удар ключкою)

50хв - Геннадій Вагнер - 2хв (підніжка)

60хв - Микола Сидор - 2хв (підніжка)

65хв - Ігор Куримов - 2хв (підсічка)

71хв - Володимир Сидор - 2хв (удар коліном)

73хв - Юрій Малащук - 2хв (затримка часу гри)

Арбітри - Володимир Стельмах, Іван Стельмах.

"Легіон", другий призер чемпіонату Волині попереднього сезону, прибув на першу гру нового сезону ну в дуже усіченому складі - без Романа Маленького, найкращого бомбардира команди, без Павла Бондарчука і Павла Ступницького, без Дмитра Сударікова та інших. Зате дебютували в складі Володимир І Сергій Морозови із Здолбунова.

Але і наявного кадрового потенціалу цілком вистачило для перемоги над дружиною з міста енергетиків - "Нетішин" зіграв гру не зовсім енергійно, а правдивіше сказати - взагалі не енергійно: відчувався брак тренувань і підготовки. Лише під завісу гри нетішинці почали вкочуватися в гру і навіть перехопили ігрову ініціативу, що дозволило їм "розмочити" рахунок.

До цього ж ігрова і територіальна перевага повністю були в руках "легіонерів". Рівно півматчу тримався воротар "Нетішина" Андрій Артюшкін, відбиваючи один за одним 21 кидок суперника. Але і він не витримав постіного навантаження і таки отримав пробоїну. Пропущена шайба, можливо, псигологічно надломила воротаря, адже з наступних 11-ти кидків він не приборкав вже аж 3.

Будемо сподіватись на більш впевнену гру "Нетішина" в наступних матчах. Чекаємо підсилення і від "Легіону".

Кращі гравці матчу.

Петро Бондарчук ("Легіон"). Надійно відіграв на позиції правого захисника, але частенько опинявся в авангарді атаки. Першим пробив воротаря суперника, потім відзначився вдруге. Загалом завершив матч з коефіцієнтом "+3".

Андрій Сухоруков ("Нетішин"). Візуально був найбільш енергійним серед партнерів.

Переглядів: 96 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01