Середа, 23.01.2019, 14:22

Головна » 2018 » Грудень » 15 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ДРУГА ПЕРЕМОГА ЛЕГІОНУ
14:37
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ДРУГА ПЕРЕМОГА ЛЕГІОНУ

14 грудня 2018р. "Легіон" - "Володимир" - 6:3 (3:1, 1:0, 2:2)

9хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 1:0

13хв. - Павло Бернацький (Павло Бондарчук) - 2:0 (+1)

14хв. - Павло Бондарчук (Павло Бернацький) - 3:0

17хв. - Віктор Трофимчук - 3:1

47хв. - Володимир Морозов (Дмитро Сударіков) - 4:1

53хв. - Павло Бернацький - 5:1

54хв. - Дмитро Сударіков (Павло Бернацький) - 6:1

59хв. - Ігор Коцюк - 6:2

62хв. - Богдан Баранюк - 6:3

Кидки - 31:27

"Легіон": Сергій Тітов; Юрій Балащук - Петро Бондарчук, Михайло Лисенко - Олексій Шпінда; Павло Бондарчук - Павло Бернацький - Дмитро Сударіков, Сергій Морозов, Володимир Морозов.

"Володимир": Даниїл Мілаковський; Василь Трофимчук - Едуард Матвійчук, Сергій Венгер - Віктор Трофимчук - Олег Венгер, Ігор Рибалко; Богдан Баранюк - Віктор Полімарчук, Леонід Полімарчук - Едуард Гнатюк - Ігор Коцюк.

Вилучення.

4хв. - "Володимир" - 2хв (чисельний склад)

13хв. - Ігор Коцюк - 2хв (поштовх на борт)

38хв. - Петро Бондарчук - 2хв (удар суперника)

Арбітр - Євген Воробйов.

У звітному поєдинку ударну трійку нападу "Легіону" разом з Павлом Бернацьким склали Павло Бондарчук і Дмитро Сударіков, котрі не грали в матчі першого туру і значно підсилили атакувальний потенціал рівненської команди.

Майже оптимальним складом вийшов на лід "Володимир". Щоправда, дещо зле почував себе Ігор Коцюк, через що маже повністю пропустив перший період. Але жага боротьби, вочевидь, пересилила нездужання, і в другому-третьому періодах Ігор перебував на передових позиціях битви за результат.

Сама гра мала сподобатись нечисленній публіці - високі швидкості, обопільні атаки, безперервна боротьба. Тому якось нелогічно виглядав рахунок 3:0 на користь легіонерів в середині першого періоду. Рівненські хокеїсти двічі відзначились в контратаках, а ще одну шайбу закинули до воріт суперника, перебуваючи в більшості. Однак, гол Віктора Трофимчука відродив інтригу в поєдинку.

Протягом часу, що залишався до першої перерви і майже весь другий період володимирська-бродівська дружина намагалась скоротити відставання в рахунку. Шикарний момент створив в середині другого періоду Віктор Трофимчук, коли видряпав шайбу в одного суперника, обіграв іншого і разом з партнером викотився 2 в 0 проти голкіпера, але логічний в цій ситуації пас просто "запоров" Ігор Рибалко, не влучивши по шайбі. Але й "Легіон" не відсиджувався в обороні. Зокрема, 1 в 0 виходили Дмитро Сударіков і Павло Бернацький, але обидві дуелі виграв Даниїл Мілаковський.

Коли наприкінці другого періоду Володимир Морозов, а на початку третього Павло Бернацький і Дмитро Сударіков влучними кидками довели рахунок до 6:1, здалося, що боротьбу завершено. Але дружина "Володимира" вже привчила нас до того, що продовжує боротись, незважаючи ні на що. Як наслідок, шалені атаки команди призвели до двох шайб, закинутих (заштовханих) до воріт Сергія Тітова. І Легіонерам, в хвилини, що залишались до завершення гри, довелось немало потрудитись, щоб стримати подальший наступальний порив "Володимира".

Кращі гравці.

Павло Бернацький ("Легіон"). Провів один з найкращих своїх поєдинків в чемпіонатах Волині. Традиційно майже не залишав майданчика, здобув 5 балів за системою "гол плюс пас" (2+3).

Віктор Трофимчук ("Володимир"). Боровся за шайбу в кожному епізоді, видряпував її в суперників вже ніби безнадійних ситуаціях. Забив перший гол, створив ще один стовідсотковий гольовий момент, не використаний партнером.

Переглядів: 101 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 5.01