Понеділок, 11.12.2017, 06:15

Головна » 2016 » Березень » 18 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ДОСВІД ПЕРЕМАГАЄ ЮНІСТЬ
10:19
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ДОСВІД ПЕРЕМАГАЄ ЮНІСТЬ

Не пройшло й десяти секунд після стартового вкидання, а рахунок вже було відкрито - відзначився капітан ХК "Луцьк" Вадим Бесараб. Здавалось, спартанців знову очікує розгром. Але швидкий пропущений гол зовсім не надломив юних хокеїстів "Спарти". На майданчику надалі точилась цікава та напружена гра.

Попри візуальну рівність, все ж таки кидалось у вічі, що досвідчений "Луцьк" грає поважніше і холоднокровніше - і в обороні, не дозволяючи розгулятись супернику, і в атаці, раз за разом турбуючи спартанського воротаря. Даниїл Мілаковський знову демонстрував чудеса реакції, парируючи кидки китів волинського хокею - Вершецького, Русанова і Бесараба, а також їх партнерів.

Рахунок 1:0 тримався 41 хвилину. Але досвід є досвід. Перша ланка лучан змогла таки забезпечити прийнятний результат, коли Андрій Вершецький і за чотири хвилини Вадим Бесараб довели рахунок до 3:0. завершуючи багатоходові комбінації.

Майже одразу несподіваним кидком від синьої лінії розмочив Орест Бондар (син і батько грали по різні сторони барикад). Коли ж за півтори хвилини до другої перерви новачок лучан Сергій Басок відправився на лаву оштрафованих, то в "Спарти" з'явилась можливість закрутити інтригу. Однак сподівання їхні перекреслила "фірмова" контратака "Луцька" в меншості - Сергій Русанов вийшов 1 в 0 і не залишив шансів Мілаковському.

Ігрова перевага "Луцька" в заключному періоді вже не піддавалась сумнівам - перша ланка лучан організувала ще один гол у ворота "Спарта", реалізуючи більшість. Двічі несподіваними і влучними кидками відзначився також Владислав Горпинюк, довівши підсумковий результат до 7:1.

"Луцьк" втретє виходить до фіналу і очікує на суперника, який визначиться в неділю в поєдинку між командами "Фаворит" і "Володимир".

1/2 фіналу. 17 березня. ХК "Луцьк" - ХК "Спарта" - 7:1 (1:0, 3:1, 3:0).

0:10 - Бесараб (Русанов) - 1:0

41:25 - Вершецький (Русанов, Ол.Бондар) - 2:0

45:25 - Бесараб (Русанов, Вершецький) - 3:0

46:05 - Ор.Бондар - 3:1

48:55 - Русанов (Вершецький) - 4:1 (-1)

62:50 - Горпинюк - 5:1

68:35 - Вершецький (Русанов, Бесараб) - 6:1 (+1)

69:20 - Горпинюк - 7:1

"Луцьк": Тітов, Ол.Бондар - Басок, Николайчук - Стельмах, Русанов - Бесараб - Вершецький, Горпинюк - Тарасенко - Воробйов, Климчук - Федорчук - Шевчук.

"Спарта": Мілаковський, Солодкий - Когут, Кривицький - Ор.Бондар, Морозович - Лапченко, Байсарович - горохов - Курах, Мачинський - Вк.Трофимчук - Оліда, Матящук - Солтисюк - Галькевич. Тренер - Д.Цимбал.