Четвер, 19.10.2017, 19:56

Головна » 2016 » Березень » 28 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: БРОНЗОВИЙ РЕВАНШ "ВОЛОДИМИРА"
15:46
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ: БРОНЗОВИЙ РЕВАНШ "ВОЛОДИМИРА"

Розуміючи історичну значимість цього поєдинку, ХК "Володимир", неабиякий внесок в прогрес гри якого зробив знаний на Волині хокейний тренер Андрій Аляєв, знову вийшов на гру з двома найкращими квінтетами гравців, які доповнював Сергій Серватинський. Натомість, тренер "Спарти" Дмитро Цимбал заявив на гру увесь свій кадровий потенціал - воротар та 17 польових гравців.

Нагадаємо, що на коловому етапі "Спарта" перемогла своїх суперників по бронзовому фіналу з рахунком 5:2. Відштовхуючись від цього факту, виходили на лід обидві команди: "Володимир" прагнув взяти реванш, який автоматично ставав бронзовим, а юні хокеїсти "Спарти", мабуть, вважали, що вдруге перемогти суперника не складе надзусиль.

Гра розпочалась якраз з атак "Спарти" - Олександр Матящук (двічі), Антон Оліда та Дмитро Оприсняк завдавали небезпечних кидків, з якими зумів впоратись Віктор Герасимчук. А потім пішли вилучення і голи.

Першим на лаву для оштрафованих поїхав спартанець Роман Горохов. "Бродівській" п'ятірці ХК "Володимир" на чолі з Ігорем Коцюком чудово вдалось вперше реалізувати більшість: з передачі Коцюка відзначився Дмитро Леонтьєв - 1:0.

За неповних дві хвилини в більшості грала вже "Спарта", коли порушив правила Віктор Палімарчук, а через півтори хвилини компанію йому склав Олег Венгер. Але, маючи півхвилини подвійну перевагу, спартанці жодного разу не довели справу до кидка в площину воріт, а коли на майданчик вийшов четвертий гравець дружини Володимира-Волинського, Ігор Коцюк в контратаці подвоїв перевагу команди з княжого міста - 2:0.

Наступним, хто поїхав гріти лаву штрафників, став Ілля Морозович. І знову його товариші по команді не витримали штурму переважаючого кількісно суперника - Сергій Серватинський з гострого кута відправив шайбу до воріт, скориставшись ще одним результативним пасом Коцюка - 3:0.

Загалом Ігор Коцюк був того дня нестримний, організовуючи та завершуючи одну атаку за іншою: сім результативних балів в його активі в бронзовому поєдинку. Несподіваним для юного Даниїла Мілаковського став кидок героя поєдинку від синьої лінії через хвилину після реалізованої більшості - 4:0.

На останній хвилині стартового періоду вдалось відзначитись і "аборигенам" володимир-волинської команди - Артур Груй вдало скористався з поперечного пасу від Сергія Венгера, в один дотик переправивши шайбу до спартанських воріт - 5:0.

Після проваленого першого періоду якісь слова для своїх підопічних мав знайти Дмитро Цимбал. Можливо, йому і вдалось якось надихнути своїх гравців, адже на початку другого періоду "Спарті" вдалось "розмочити" рахунок. Але чергове абсолютно непотрібне вилучення (вдруге порушив правила Ілля Морозович) і Ігорю Коцюку з партнерами вистачає 10-ти секунд, щоб відновити перевагу, досягнуту в першому періоді - 6:1 і сумнівів, хто ж стане новим володарем бронзи чемпіонату Волині, вже не виникало.

Не варто казати, що решту часу команди просто догравали. Але впевненість у незворотності долі в діях команд все ж відчувалась. На початку заключної третини гри невтомний Ігор Коцюк досяг стрілецького "покеру" - чотири голи за гру, чим остаточно "добив" спартанців. А коли наприкінці поєдинку "Спарта" знову догралась до меншості, вже за 5 секунд з передачі головного героя поєдинку Василь Трофимчук дальнім пострілом встановив результат гри - 8:1.

Феєрична перемога принесла до музею ХК "Володимир" перші нагороди. Очікуємо штурму нових вершин!

27 березня. Матч за 3-4 місця. ХК "Володимир" - ХК "Спарта" (Луцьк) - 8:1 (5:0, 1:1, 2:0).

7:45 - Леонтьєв (Коцюк) - 1:0 (+1)

11:45 - Коцюк (С.Венгер) - 2:0 (-1)

16:00 - Серватинський (Коцюк) - 3:0 (+1)

17:10 - Коцюк - 4:0

24:25 - Груй (С.Венгер) - 5:0

29:30 - Матящук (Ор.Бондар, Солтисюк) - 5:1

35:20 - Коцюк (Леонтьєв) - 6:1 (+1)

53:45 - Коцюк (Серватинський) - 7:1

73:05 - Вас.Трофимчук (Коцюк) - 8:1 (+1)

"Володимир": Герасимчук, Сямук - Вас.Трофимчук, С.Венгер - Груй - О.Венгер, Вас.Гринчук - В.Палімарчук, Баранюк - Коцюк - Леонтьєв, Серватинський, Зінкевич. Тренер - Андрій Аляєв.

"Спарта": Мілаковський, Солодкий - Когут,  Кривицький - Пташкін,  Ор.Бондар - Морозович, Лапченко, Горохов - Байсарович - Курах, Оліда - Вікт.Трофимчук - Оприсняк, Матящук - Мачинський - Солтисюк, Галькевич. Тренер - Дмитро Цимбал..

Арбітри - А.Вершецький, В.Горпинюк.

Штраф - 8:10 (В.Палімарчук - 2хв, О.Венгер - 4хв, командний - 2хв. - Горохов - 2хв, Морозович - 4хв, Пташкін - 2хв, командний - 2хв.)

Кидки - 27:17 (10:4, 9:5, 8:8)

На фото зі сторінки Костянтина Зінкевича у "Фейсбук": Були у Володимирі хлопці, які бавилися шайбою на замерзлому болоті. А тепер це ХК "Володимир", бронзові призери Відкритого чемпіонату Волині-2016!!!

Переглядів: 259 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00