Вівторок, 23.10.2018, 10:08

Головна » 2018 » Березень » 4 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ: ПРИЙШЛИ ЧЕСТОЛЮБНІ ДУБЛЕРИ
12:26
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ: ПРИЙШЛИ ЧЕСТОЛЮБНІ ДУБЛЕРИ

На цю гру луцька дружина дещо змінила побудову своїх ланок. Капітан команди Вадим Бесараб знову зайняв місце оборонця, його партнером став Едуард Попов. (На жаль, не зміг прийняти участь в матчі Олександр Бондар, а ще один оборонець Віталій Николайчук пропускає цей сезон через травму). Натомість, номінальний оборонець Іван Лапченко виходив на майданчик з другого періоду (перший Іван пропустив) в другій ланці нападу, а місце центрального нападника в першій ланці зайняв Леонід Тарасенко.

"Нетішин", в свою чергу приїхав без форварда Андрія Сухорукова, але його відсутність не вплинула на тактичну побудову команди. Майже не йшов з майданчика юний Тарас Міскевич. В першому періоді Тарас просто затероризував оборону лучан і їх голкіпера Сергія Тітова, але добрий десяток його кидків досвідчений воротар все ж відбив.

Рахунок в матчі відкрив Сергій Русанов, котрий втік в контратаку при грі в меншості і не залишив шансів на порятунок Андрію Артюшкіну. А перед самісінькою перервою свій рейд через майданчик увінчав голом з-за воріт Андрій Вершецький.

Другий період розпочався з ще одного влучного кидка Вершецького, котрий реалізував вихід 1 в 0. Ця шайба стала 200-ю для лучан у відкритих чемпіонатах і Кубку Волині. Андрій мав ще декілька нагод збільшити рахунок, але довести справу до власного "хет-трику" не зміг.

Здавалось, що гравцям "Луцька" вдалось колективно нейтралізувати Тараса Міскевича, котрий після першої перерви вже не турбував раз по раз Тітова. Проте, Тарас таки знайшов можливість проштовхнути шайбу у ворота лучан. Але, коли Тарас порушив правила і поїхав відпочити на лаву для оштрафованих, Микола Цмокало за декілька секунд до завершення штрафного часу встиг переправити шайбу в кут воріт.

Лучани повели в рахунку 4:1 і, здавалось, свого вже не втратять.

Однак, наприкінці другого періоду нетішинці встигли відіграти два голи. Спочатку відзначився Геннадій Вагнер, а трішки пізніше він виграв перше ж вкидання після вилучення з майданчика Євгена Воробйова, після якого першим же дотиком вразив ворота Микола Сидор - 4:3 після двох періодів.

В третьому періоді, використавши вже чималий запас енергії, юний Міскевич відійшов на оборонні рубежі своєї команди, але при першій-ліпшій нагоді чи сам втікав в контратаку, чи розганяв в атаку своїх партнерів. Ця тактика принесла свої плоди, переломивши хід поєдинку ближче до завершення гри. Спочатку Тарас розпочав позиційну атаку, яку після плутанини біля воріт "Луцька" таки завершив влучним кидком Андрій Шпакович. А вже за хвилинку Тарас сам прорвався по лівому флангу і вразив "дев'ятку" воріт Тітова - 4:5.

"Луцьк" спробував врятувати гру, але якось непереконливо. Маючи вкидання в чужій зоні на останній хвилині третього періоду лучани навіть не пішли у "ва-банк", не змінили воротаря на шостого польового гравця.

Вже друга поразка (перша в історії від "Нетішина") поки ще чинного чемпіона Волині фактично перекреслила його шанси на прямий вихід до півфіналу плей-офф. До того ж, є ризик опинитись за межею чільної трійки команд за підсумками першого етапу, якщо не вдасться перемогти в двох заключних поєдинках проти "Ковеля" і "Легіону".

3 березня 2018р. "Луцьк" - "Нетішин" - 4:5 (2:0, 2:3, 0:2)

5:50 - С.Русанов (А.Вершецький, Е.Попов) - 1:0 (-1)

24:10 - А.Вершецький - 2:0

26:10 - А.Вершецький (Л.Тарасенко) - 3:0

36:20 - Т.Міскевич - 3:1

42:10 - М.Цмокало (Е.Попов) - 4:1 (+1)

46:05 - Г.Вагнер (Г.Рябчун)  - 4:2

48:20 - М.Сидор (Г.Вагнер) - 4:3 (+1)