Неділя, 17.02.2019, 00:38

Головна » 2018 » Березень » 2 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ: "ЛУЦЬК" РОЗПОЧАВ СПЛИВАННЯ
07:39
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ: "ЛУЦЬК" РОЗПОЧАВ СПЛИВАННЯ

Так склались обставини, що перед звітним поєдинком після прикрої поразки та двох переносів лідер регіонального хокею опинився на самісінькому дні турнірної таблиці. Але тепер, коли нарешті прийшла пора ігор за участю ХК "Луцьк", діючий чемпіон з кожною перемогою (якщо вона, звісно, буде досягнута) спливатиме до поверхні.

Першу звитягу було здобуто в поєдинку проти віце-чемпіона весняних змагань попереднього року ХК "Володимир". Лучани на цю гру заявили три повноцінні квінтети гравців. При цьому місце центрального нападника в першій ланці поруч із Сергієм Русановим та Андрієм Вершецьким зайняв Юрій Савчук, Натомість, Вадим Бесараб разом з Едуардом Поповим цементував оборону третьої ланки.

Гра пройшла за повної ігрової переваги "Луцька", про що свідчить і статистика кидків в площину воріт. Вже на 4-й хвилині Євген Воробйов відкрив рахунок не без допомоги рикошету, коли шайба зайшла у ворота від ковзана оборонця. Надалі лучани продовжували тиснути на суперника, але неочікувано самі опинились в ролі наздоганяючого. Спочатку Артур Груй перехопив прямо по центру пас оборонця з-за воріт і розстріляв Сергія Тітова. А через декілька хвилин Віктор Трофимчук підставив ключку під дальній кидок Віктора Полімарчука.

1:2 після першого періоду не викликали паніки в стані чемпіонів. Більше того, на другий період луцькі хокеїсти виходили з жартами і гарним настроєм. І досить швидко переломили хід гри. Зрівняла рахунок друга ланка після багатоходовї комбінації. Загалом, Олександр Подзезей, Леонід Тарасенко і Євген Воробйов при підтримці оборонців Івана і Володимира Стельмахів проявили гарну зіграність, проявили розмаїття в атаці, чергуючи комбінації з індивідуальними діями і як наслідок, відзначились 5-ма голами: двічі забивав Євген, двічі - Олександр, ще одна шайба на рахунку оборонця Володимира Стельмаха, котрий вдало зіграв на добиванні, а Леонід віддав три результативні передачі. Володимир Стельмах за хвилину до фінальної сирени закинув свою другу шайбу в грі, коли вийшов з братом Іваном на реалізацію більшості разом з третьою ланкою нападу.

Прорвало нарешті і першу ланку. Після безгольового поєдинку проти "Фаворита" фатум переслідував її гравців і протягом першого періоду звітного матчу - і Сергій Русанов, і Андрій Вершецький чимало разів атакували ворота "Володимира", але шайба вперто не йшла в ціль. Не вистачало Сергію з Андрієм їх постійного партнера по атаці Вадима Бесараба (Юрій Савчук апріорі не міг в повній мірі його замінити), але саме Вадим розпочав першу результативну для ланки атаку, віддавши довгий пас на відрив Вершецькому (цікаво, що коли шайба залітала в сітку воріт, капітана на майданчику вже не було - поїхав на зміну), той від заднього борту відкинув диск на Русанова, котрий в один дотик зняв паутину за спиною голкіпера. Згодом Русанов оформив "дубль", а на початку і під кінець заключного періоду двічі відзначився вже Вершецький.

Третя ланка також не пішла з майданчика без голу - Едуард Попов шикарним пасом вивів 1 в 0 Олександра Міскевича, котрий свій шанс не впустив.

"Володимиру", мабуть, не вистачало в обороні Василя Трофимчука, котрий на гру не переодягався. В різних ланках грали брати Венгери. Можливо, це десь вплинуло на боєздатність дружини, яка не змогла на рівних конкурувати з лучанами, хоча і провела декілька небезпечних атак, але для досягнення позитивного результату цього виявилось дуже замало.

Після цієї перемоги "Луцьк" піднявся на четверту сходинку. Суботнього вечора на лучан чекає зустріч з "Нетішином", звитяга в якому дозволить чинному чемпіону Волині переміститись на третій щабель турнірної таблиці.

1 березня 2018р. "Луцьк" - "Володимир" - 11:4 (1:2, 5:1, 5:1)

4:00 - Є.Воробйов - 1:0

15:40 - А.Груй - 1:1

17:25 - Вік.Трофимчук (В.Полімарчук) - 1:2

28:20 - О.Подзезей (Л.Тарасенко, Є.Воробйов) - 2:2

32:55 - С.Русанов (А.Вершецький, В.Бесараб) - 3:2

34:15 - С.Русанов (А.Вершецький) - 4:2

35:50 - В.Стельмах (Є.Воробйов, Л.Тарасенко) - 5:2

47:25 - І.Коцюк (Вік.Трофимчук) - 5:3 (+1)