Субота, 17.04.2021, 01:30

Головна » 2021 » Березень » 21 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЛУЦЬКА: "ЛУЦЬК" НЕ БЕЗ ТРУДНОЩІВ ПЕРЕМІГ "КОВЕЛЬ"
17:48
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЛУЦЬКА: "ЛУЦЬК" НЕ БЕЗ ТРУДНОЩІВ ПЕРЕМІГ "КОВЕЛЬ"

Недільний хокейний ранок 21 березня продовжився матчем між хокеїстами "Луцька" і "Ковеля". Лучани зібрали на гру чи не найоптимальніший склад (не вистачало тільки Євгенія Воробйова), а от ковельська дружина змогла "перехопити" в чемпіонів і внести до своєї заявки Владислава Горпинюка.

Як і очікувалось, з перших хвилин лучани діловито прибрали ініціативу до своїх рук і повністю перевів гру до зони "Ковеля". Але, незважаючи на безперервний штурм, ворота ковельчан так і залишались недоторканими. Більше того, під завісу першого періоду Владислав Оніщук порушує правила і залишає партнерів в меншості. Здавалось, хокеїсти з міста залізничників можуть перевести подих, але Сергій Русанов в притаманній йому манері втік в контратаку і невідпорним кидком відкрив рахунок (1:0). На самому початку другого періоду той же Русанов кидком під перекладину подвоює рахунок (2:0).

Можливо, нечисленні вболівальники "Луцька" вже передчували подальший розгром "Ковеля". Але ні - ковельська дружина несподівано "розкрилась", вирівняла гру, перейшла до більш активних дій і намагалась відповідати атакою на атаку. На майданчику стало гарячіше. Вже Сергій Тітов змушений раз за разом вступати в гру і приборкувати кидки суперників. Але в одній з атак "Ковеля" він "самоособисто" невдало підставив свою воротарську ключку під шайбу після прострілу від Ігоря Абрамчука і переправив її у свої ворота (2:1). Інтрига поєдинку закрутилась!

Вже в заключному періоді втретє примусив капітулювати голкіпера ковельчан Сергій Русанов, але вже за хвилину влучний кидок вдається Леоніду Гаврилюку. Лучани все ж знову більше атакують, але мінімальна перевага в рахунку примушує оглядатись і на власні володіння, аби не пропустити контратаку суперника. Остаточно долю поєдинку за дві хвилини до його завершення вирішив Андрій Вершецький, завершивши швидку комбінацію своїм влучним кидком - 4:2.

"Луцьк" здобуває очікувану, але зовсім не легку перемогу. "Ковель" же продемонстрував, що може конкурувати навіть з найгрізнішим супротивником і, можливо, навіть поборотись за місце в плей-офф.

21 березня 2021р. "Луцьк" - "Ковель" - 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

23:20 - Сергій Русанов (Андрій Вершецький) - 1:0 (-1)

26:35 - Сергій Русанов (Юрій Савчук) - 2:0

40:25 - Ігор Абрамчук - 2:1

59:00 - Сергій Русанов (Вадим Бесараб, Іван Стельмах) - 3:1

60:00 - Леонід Гаврилюк - 3:2

72:45 - Андрій Вершецький (Вадим Бесараб, Сергій Русанов) - 4:2

Кидки - 37:18 (16:3, 13:10, 8:5)

"Луцьк": Сергій Тітов; Олександр Бондар - Едуард Попов, Володимир Стельмах - Іван Стельмах; Андрій Вершецький - Вадим Бесараб - Сергій Русанов, Віктор Трофимчук - Юрій Савчук - Олександр Подзезей, Олександр Міскевич - Леонід Тарасенко - Владислав Оніщук.

"Ковель": Даниїл Мілаковський, Юрій Лотиш - Руслан Кисляк, Ігор Абрамчук - Олександр Семенюк, Сергій Мазурок - Олександр Клецор - Владислав Горпинюк, Богдан Натальчук - Леонід Гаврилюк - Юрій Миронюк, Микола Ніколаєнко.

Арбітр -  Дмитро Цимбал

Зірка матчу

Сергій Русанов - гольовий "хет-трик" і результативна передача Сергія визначили долю матчу.

Переглядів: 140 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00