Субота, 17.04.2021, 01:26

Головна » 2021 » Березень » 26 » ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЛУЦЬКА: "ФАВОРИТ" НЕ НАЗДОГНАВ ЧЕМПІОНІВ
23:52
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЛУЦЬКА: "ФАВОРИТ" НЕ НАЗДОГНАВ ЧЕМПІОНІВ

Після загалом рівного першого періоду, в якому суперники більше грали на руйнування, ніж на творення, а єдиний гол відбувся тоді, коли друга ланка лучан дотиснула знесиленого першою трійкою опонента, що грав в меншості (вже після появи відбувшого штраф гравця Юрій Савчук замкнув передачу Володимира Стельмаха), в другій третині гри "Фаворит" на тривалий час десь подівся з радарів гри - настільки впевнено і переконливо виглядала луцька дружина. Дві шайби Євгенія Воробйова та влучні кидки Андрія Вершецького і Володимира Стельмаха, здавалось, зняли всі питання щодо переможця гри (0:5).

Але, перебуваючи на межі розгрому, "Фаворит" з початку третього періоду підвищив швидкості, що стало певною несподіванкою для заспокоєних величезного перевагою гравців "Луцька", і вже на другій хвилині періоду Сергій Волков "розмочив" Сергія Тітова. Пішла відкрита гра, нашла коса на камінь: небезпечні моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт. Але удача двічі посміхалась рівнянам - Олександр Галатюк закинув другу шайбу, а за 6 хвилин до завершеня гри знову відзначився Волков (3:5). В повітрі запахло "камбеком". І хто зна, як розгортались би події на останніх хвилинах гри, якби вже через хвилину після третього голу той же Волков зміг би переграти Тітова, котрий відбив два підряд небезпечні кидки впритул від нападника суперників. Але напружену обстановку "розрядив" за дві хвилини до завершення Леонід Тарасенко, котрий в заключній 20-хвилинці підміняв в першій ланці капітана команди Вадима Бесараба - 3:6.

25 березня 2021р. "Фаворит" - "Луцьк" - 3:6 (0:1, 0:4, 3:1)

Кидки - 22:31 (7:7, 5:12, 10:12)

"Фаворит": Даниїл Мілаковський, Вадим Ленартович - Олег Биков, Сергій Пилипчук - Юрій Аксютов, Роман Нікітюк - Олександр Галатюк - Валентин Єрьомкін, Сергій Волков - Сергій Орєхов - Іван Аксютов.

"Луцьк": Сергій Тітов, Олександр Бондар - Едуард Попов, Володимир Стельмах - Іван Стельмах, Андрій Вершецький - Вадим Бесараб - Сергій Русанов, Євгеній Воробйов - Юрій Савчук - Віктор Трофимчук, Олександр Міскевич - Леонід Тарасенко - Владислав Оніщук.

Арбітри: Кирило Гордійчук, Андрій Аксютов.

"Зірка матчу"

Володимир Стельмах. Оборонець лучан можливо і помилявся трішки в захисті, але загалом розгулятись форвардам суперників не дав. А ще Володимир постійно намагався першим пасом вивести на оперативний простір атакуючих гравців команди і сам сміливо підтримував атакувальні дії, ставши автором закинутої шайби і двох результативних передач.