ХК "Луцьк" - "Нафтохімік" Калуш - 5:2 (5:2, 0:0, 0:0)
4:15 - Вершецький (Бесараб, Свиридюк) - 2:0
23:15 - Руденко (Подзезей, Трофимчук) - 5:2

ХК "Луцьк": Тітов, Лапченко - Воробйов,  Бондар - Николайчук (2хв), Вершецький - Бесараб - Свиридюк, Руденко - Трофимчук - Подзезей, Попов - Тарасенко - Берзінш. Старший тренер - Сергій Бєлих.

"Нафтохімік": Матвіїшин, Ільницький - Залазецький, Мирон Кравчук - Ст.Кравчук, Колос - В.Яковина (2хв) - Гудзоватий, Д.Яковина  - Л.Яковина - І.Волосянко, Фролов - Куць (2хв)- Микицей.  Старший тренер - Андрій Куць.

Судді: Валерій Кумпан, Артем Шишко.

Кидки - 23:17 (15:4, 6:6, 2:7)

ХК "Луцьк" дограє матчі ЗУ АХЛ без Дмитра Цимбала - юні підопічні Дмитра Костянтиновича у ДЮХК "Спарта" протягом двох вік-ендів гратють товариські матчі проти однолітків у Вінниці та Одесі.  Старший тренер луцької команди Сергій Бєлих на його місце в першу трійку поставив юного Антона Свиридюка, котрий, нагадаємо, минулого тижня результативно провів матч проти дрогобицького "Енея". Антон у повній мірі замінити грізного форварда, звичайно, не зміг, але в єдиній закинутій цією ланкою шайбі прийняв безпосередню участь.
Також варто відзначити інші тактичні ходи тренера. По-перше, фланговий форвард Віктор Трофимчук був переведений у центр другої ланки, а центральний нападник Олександр Руденко грав на лівому фланзі - дві закинуті шайби другої ланки в матчі свідчать про правильність такого рішення. По-друге, тренер переформатував пари оборонців: одну пару склали досвідчені Олександр Бондар та Віталій Николайчук, іншу - юні Євген Воробйов та Іван Лапченко. І тут слід віддати належне нашому коучу, адже в обороні, особливо в другому-третьому періодах, наша команда зіграла надійно, а в двох пропущених шайбах навряд чи можна звинуватити власне захисників.  Ну і не можна оминути увагою ще й третю ланку нападу, зліплену, так би мовити, нашвидкоруч - за їх участі в першому періоді у ворота суперника також було закинуто дві шайби.
Мав кадрові проблеми і "Нафтохімік". За словами Андрія Куця, відмовилися  їхати до Луцька четверо гравців ударного квінтету калуської команди. Хоча, це виключно внутрішні проблеми нашого суперника, та й в поєдинку у Калуші в пропущеному матчі першого кола згадані гравці нічим себе не проявили.
Гра розпочалась активними діями господарів майданчика. Що особливо порадувало, напругу біля воріт прикарпатської дружини нагнітали всі три ланки нападу ХК "Луцьк". Дуже швидко лучани оформили комфортабельну перевагу у дві шайби - Євген Воробйов та Андрій Вершецький влучно завершували нескладні комбінації. І надалі наші хокеїсти контролювали хід поєдинку. Досить сказати, що до 10-ї хвилини гри калушата не те що ні разу не потривожили Сергія Тітова, вони взагалі не входили в зону луцької команди. Але помилка при зміні складу, коли одні вже залишили майданчик, а інші ще не вийшли, дозволила Олександру Фролову без перешкод вийти на побачення з нашим досвідченим голкіпером та скоротити рахунок.
Прикрий пропущений гол не знітив господарів. Вони продовжували володіти ініціативою та перевагою. Цілком логічними стали влучні кидки Віталія Николайчука від синьої лінії (тут, щоправда, не обійшлося без помилки воротаря) та Віго Берзінша після індивідуального проходу.
Здавалося, інтрига в матчі помирає. Але наш Сергій Тітов  її дещо "оживив", пустивши шайбу між ковзанами та під ключкою у власні ворота. Однак ще в першому періоді Віктор Трофимчук та Олександр Подзезей організували Олександру Руденку вихід 1 в 0, який він успішно реалізував, відновивши статус-кво.
Після результативного першого періоду нечисленні вболівальники (на жаль, два підряд неприїзди львівських команд на матчі до Луцька, дещо розхолодили луцьку торсиду) очікували відповідного продовження. З перших секунд другого періоду значно активізувалися калуські гравці. Їм вдалося перехопити ігрову ініціативу та нав'язати свою гру нашій команді. Проте, наші оборонні редути гості долали з превеликими труднощами, а до кидків по воротах справа доходила вкрай рідко. Найсприятливіший момент на останній хвилині другого періоду втратив автор першого голу Олександр Фролов, котрий вдруге в матчі виходив на побачення з Тітовим, але цього разу вище усіх похвал проявив себе наш воротар.
В заключній третині поєдинку перевага "Нафтохіміка" стала тотальною - якщо в другому періоді лучани ще "огризалися" гострими контрвипадами, то в третьому таких можливостей вже не вдавалося організувати. Але в цій тотальній перевазі наші гості знову забували про головне - кидки по воротах. Їх знову було мало і особливих проблем для Тітова вони гне становили. Єдиний реальний момент нашому супернику вдалося створити за три хвилини до фінального свистка, коли два підряд неймовірні сейви вдалися Сергію Тітову, а коли він вже не встигав перекрити дальній кут, шайба влучила в штангу.
Тож рахунок першого періоду в підсумку став остаточним - 5:2. Ця перемога принесла ХК "Луцьк" срібні медалі Західно-Української ліги. Ну а калушанам, щоб втримати третю сходинку, потрібно просто виграти свої три заключні матчі в "Енея", "Ведмедів" та "Львова".

Переглядів: 602 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00