Понеділок, 11.12.2017, 11:31

Головна » 2015 » Березень » 24 » СПРАВЖНІЙ ФІНАЛ
19:45
СПРАВЖНІЙ ФІНАЛ

Ті шанувальники хокею, котрі відвідали фінальну гру відкритого чемпіонату Волинської області на Кубок Гербор - БРВ, залишились задоволеним, адже стали свідками справжньої льодової безкомпромісної боротьби.

Обидві команди, в порівняні з матчем між собою на коловому етапі, підсилили склад. До лав "Фаворита" повернулися кращий бомбардир команди поточного сезону Валерій Стасюк та автор "покеру" в заключному матчі рівненської команди Роман Маленький. Ну а ХК "Луцьк" вийшов на лід з першою ланкою нападу в складі Вадима Бесараба, Андрія Вершецького та Сергія Горбатюка. Але, незважаючи на солідне підсилення, лучани всю гру відіграли у дві ланки нападу - на третю вправних гравців не вистачило.

Вже на 23-й секунді гри ударна трійка лучан відкриває рахунок - Андрій Вершецький влучним кидком завершив першу ж атаку. Але "Фаворит" гідно витримав такий початок, не давши лучанам розвинути успіх. Рівняни продовжили матч, ніби й не було цього прикрого проколу. Врешті-решт, рівненська дружина зуміла не тільки зрівняти рахунок. граючи у більшості (Сергій Орєхов підставленою ключкою змінив траєкторію польоту шайби), але й вийти вперед після підступного кидка Андрія Аксютова.

Тепер вже луцька дружина мусила стримати окриленого успіхами суперника, що їй врешті і вдалось завдяки кільком відмінним сейвам Сергія Тітова. Розрядив обстановку на майданчику Сергій Горбатюк, добивши шайбу у ворота після кидка Вадима Бесараба в одній з контратак лучан.

В другому періоді луцька команда провела кадрову перетурбацію, коли центральні нападники помінялись ланками: в першій став грати Олександр Руденко. а Вадим Бесараб перейшов у другу. В другій третині гру ще по одній шайбі закинули Андрій Вершецький та Сергій Горбатюк.

Але вже в заключному періоді Василь Чичук скоротив розрив в рахунку до мінімуму. І в хвилини, що залишились, "Фаворит" приклав чимало зусиль, щоб переломити ситуацію на свою користь. Чим менше залишалось ігрового часу, тим більше напруга в грі зростала. За дві хвилини до завершення третього періоду не витримують нерви в Романа Маленького та Віктора Трофимчука, котрих суддя відправив заспокоїтись на лаву оштрафованих. А за 59 секунд до сирени залишає свою команду в меншості Андрій Вершецький.

Після тайм-ауту "Фаворит" повертається на майданчик без воротаря з 6-ма польовими гравцями. Вигравши вкидання, рівняни затиснули суперника в його зоні і був близьким до успіху - Василь Чичук та Олег Биков стріляють небезпечними кидками, але відмінні сейви Сергія Тітова рятують "Луцьк". Ну а за 5 секунд до завершення гри Євген Воробйов перехопив шайбу, промчався до зони суперника і влучив у порожні ворота. Але за мить до того. як шайба перетнула лінію воріт, прозвучала фінальна сирена.

"Луцьк" відстояв звання найсильнішої команди Волині. А "Фаворит", прогрес в грі якого очевидний, відклав свої чемпіонські амбіції до наступного сезону.

"Фаворит" - "Луцьк" - 3:4 (2:2. 0:2, 1:0)

0:23 - Андрій Вершецький (Вадим Бесараб) - 0:1

12:55 - Сергій Орєхов (Олексій Денисов) - 1:1 (+1)

15:00 - Андрій Аксютоа (Вадим Ленартович) - 2:1

19:05 - Сергій Горбатюк (Вадим Бесараб) - 2:2

31:55 - Андрій Вершецький (Олександр Бондар) - 2:3

40:10 - Сергій Горбатюк (Андрій Вершецький) - 2:4

60:50 - Василь Чичук (Андрій Вершецький) - 3:4

Кидки - 21:22 (6:7, 6:8, 9:7)

Штраф - 2:6 (Роман маленький - 2хв. - Віктор Трофимчук - 4хв., Андрій Вершецький - 2хв.)