Четвер, 13.05.2021, 03:52

Головна » 2021 » Лютий » 21 » "СПАРТА" "НАКАМБЕЧИЛА" "КРИЖИНКУ"
16:12
"СПАРТА" "НАКАМБЕЧИЛА" "КРИЖИНКУ"

Нарешті після всіх карантинів і локдаунів розпочались в Україні дитячо-юнацькі хокейні змагання. Луцькі спартанські дружини, як ми вже писали, змагаються в двох вікових категоріях. Молодші хлопці (2009-2010 р.н.) почали свій турнірний шлях з домашніх матчів проти київської "Крижинки". Опоненти розіграли два цікавих поєдинки, які пройшли за абсолютно протилежними сценаріями.

Суботнього вечора в першій третині зустрічі господарі мали незначну ігрову перевагу і врешті-решт, закинули дві шайби під завісу першого періоду. Спочатку Сергій Гордієнко влучним кидком втілив в матеріальну чисельну перевагу над суперником (1:0). А через хвилину один з оборонців "Спарти" поцілив у ... власні ворота, перериваючи прострільну передачу суперника (1:1).

В другому періоді в одній з контратак вихід "1 в 0" чітко реалізував форвард "Крижинки" Владислав Лисенко (1:2). Спартанці отримали можливість зрівняти рахунок, коли знову отримали чисельну перевагу, але знову пропустили гостру контратаку суперника, яку втілив в гол Артемій Федько (1:3). Не пройшло і півхвилини, як Владислав Лисенко ще більше збільшив перевагу гостей (1:4). Натхненні успіхами, юні гравці "Крижинки" впевнено взяли в свої руки всі нитки гри, спартанці ж, навпаки, трішки "попливли", більшістю обмежувались оборонними діями, але все ж пропустили ще один гол за 10 секунд до завершення періоду, автором якого став Федько (1:5).

На початку третього періоду Тимур Юсипенко закидає ще одну шайбу до сітки воріт "Спарти" (1:6). Мабуть, в підсумку поєдинку вже мало хто не сумнівався. Окрім спартанців, які врешті взялись за гру, перехопили ініціативу і влаштували безперервний штурм воріт суперника. Врешті решт наполегливість стала винагороджуватись закинутими шайбами. Двічі відзначився при грі в більшості Матвій Щесюк (3:6), майже одразу вже в рівних складах Максим Вершецький повернув суперника в "зону видимості" (4:6). До завершення гри залишалось 5 хвилин.

Вирішальні події розгорнулись в останні дві хвилини третього періоду. Лучани в черговий раз отримали "більшість", але цього разу втілити її в гол не змогли, але тільки-но склади вирівнялись, як Матвій Щесюк і Сергій Гордієнко протягом 15-ти секунд закинули по шайбі, вирівнявши рахунок (6:6). А на останній хвилині за 13 секунд до фінальної сирени вирішальний влучний кидок здійснює Максим Вершецький - 7:6. Неймовірний камбек, неймовірна перемога.

В повторній грі недільного ранку команди продемонстрували обопільно гострий хокей, поєдинок пройшов на зустрічних курсах. Впевнено захищали свої ворота спартанці Василь Карпюк та Артем Падій, киянин Богдан Селюк. На одинадцятій хвилині Олександр Лисенко нарешті відкриває рахунок (0:1). Але на початку другого періоду Максим Вершецький закидає шайбу у відповідь (1:1), а в середині періоду Артем Шумар дальнім кидком влучно завершує шикарну затяжну атаку і виводить хлопців з луцької ДЮСШ №2 вперед (2:1). Надовго втримати перевагу над суперником не вдалось - Тимур Корчевний знову повертає рівність на майданчику (2:2).

Динамічним вийшов третій період, проте обійшлось без закинутих шайб, тож переможця цієї зустрічі довелось визначати в серії булітів. Перша серія з трьох кидків переможця не визначила - опоненти реалізували тільки по одній спробі (Тимур Юсипенко в "Крижинці" і Максим Вершецький в "Спарти"). В четвертій спробі наш хокеїст не переграв воротаря суперників, а от Олександр Лисенко свій шанс використав і приніс своїй команді перемогу - 2:3.

Переглядів: 224 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00