П'ятниця, 18.08.2017, 22:17

Головна » 2015 » Лютий » 26 » ШАЛЕНА ПЕРЕСТРІЛКА: ЗАВЗЯТТЯ ПРОТИ ДОСВІДУ
16:57
ШАЛЕНА ПЕРЕСТРІЛКА: ЗАВЗЯТТЯ ПРОТИ ДОСВІДУ

Матч між "Фаворитом" та "Володимиром", без сумніву. перевершив усі очікування. Задоволеними після фінального свистка залишились всі - і переможці. і переможені, котрі себе такими не відчували, і нечисленні вболівальники.

З перших хвилин ініціативою заволоділи більш досвідченіші хокеїсти Рівного і вже на 2-й хвилині вони відкрили рахунок, коли Валерій Стасюк обіграв вже лежачого воротаря і відправив шайбу до незахищених воріт. А до 10-ї хвилини рівняни відзначились ще двічі. Особливо варто відзначити другий гол, коли політ шайби після дальнього кидка Олега Бикова підкоригував легким доторком ключки Сергій Степанюк.

Зазначимо, що володимир-волинська команда прибула на гру без свого капітана Едуарда Матвійчука, зате з квартетом новобранців (мав бути квінтет): прийняли запрошення прийняти участь в складі команди хокеїсти села Глинське Здолбунівського району Рівненщини. що розширило географію учасників волинського чемпіонату на Кубок Гербор - БРВ.

Однак, відсутність досвіду та змагальної практики у представників Здолбунівщини, на жаль, призвели до левової частини пропущених голів у ворота Віктора Герасимчука. А от в атаці справи не залагодились у всіх - тривалий час оборона "Фаворита" не пропускала суперника до власної зони. І тільки на 20-й хвилині вдалось вперше прорватись крізь оборонні редути і розмочити рахунок - Олег Венгер добив шайбу у ворота після відбитого воротарем від кидка свого брата Сергія. .

Щоправда, перелом у грі тоді ще не настав. Віталій Железнюк ще до першої перерви на відпочинок, а Олег Биков одразу після неї збільшили перевагу своєї команди. Потім на гол Артура Груя "Фаворит" відповів ще трьома влучними кидками і рахунок став 8:2.

І от тоді розпочався справжній хокей - атака на атаку. Ще до завершення другого періоду перша ланка "Володимира" забила третій гол. На початку заключної третини - четвертий. Загалом, ця гра стала дуже вдалою для ударного квінтету Володимир-Волинського (Василь Трофимчук та Михайло Сямук в захисті, Олег та Сергій Венгери разом з Артуром Груєм в нападі) - чотири закинутих шайби на початок третього періоду і жодної пропущеної (пропускали інші). І тільки в меншості вони не втримали оборону, пропустивши шайбу вже через 10 секунд після вилучення Сямука. Однак, через декілька хвилин так само за десяток секунд Венгери і Ко реалізували свою більшість. А в перерві між цими голами нарешті відзначилась ланка з Глинського, підсолодивши гіркоту від 6-ти пропущених.

Заради справедливості згадаємо, що перший квінтет "Фаворита" також не пропускав у рівних складах.

Підсумковий результат матчу не став несподіваним, то гра "Володимира" запалила інтригу напередодні зустрічей з дружинами Нетішина і Ковеля.

"Фаворит" - "Володимир" - 9:6 (4:1, 4:2, 1:3)

1:55 - Валерій Стасюк - 1:0

7:30 - Сергій Степанюк (Олег Биков) - 2:0

8:55 - Валерій Стасюк - 3:0

19:35 - Олег Венгер (Сергій Венгер) - 3:1

22:05 - Віталій Железнюк - 4:1

26:20 - Олег Биков - 5:1

33:15 - Артур Груй (Олег Венгер) - 5:2