Головна » 2013 » Березень » 2 » Розгром моторних хлопців
13:55
Розгром моторних хлопців
Еней (Дрогобич) - ХК Луцьк - 0:14 (0:4, 0:6, 0:4)

9хв. - Вершецький (Воробйов) - 0:1
11хв. - Свиридюк (Руденко) - 0:2
17хв. - Вершецький (Горбатюк) - 0:3
24хв. - Руденко (Подзезей) - 0:4
28хв. - Вершецький (Руденко) - 0:5
32хв. - Свиридюк (Бесараб) - 0:6
40хв. - Вершецький (Подзезей) - 0:7
41хв. - Берзінш (Бесараб) - 0:8
43хв. - Вершецький (Подзезей) - 0:9
49хв. - Горбатюк (Свиридюк) - 0:10
58хв. - Верешецький (Подзезей) - 0:11
63хв. - Руденко (Подзезей) - 0:12
65хв. - Лапченко (Руденко) - 0:13
69хв. - Горбатюк (Берзінш) - 0:14

Луцьк: Тітов, Лапченко - Воробйов, Тарасенко - Ніколайчук, Вершецький - Бесараб - Горбатюк, Берзінш - Руденко - Подзезей, Свиридюк.

Тотальна перевага "Луцька" вилилась у чотирнадцять сухих шайб в ворота "Енея". Про саму гру писати, мабуть, зайве - рахунок красномовний та не потребує коментарів. Проте варто відзначити індивідуальні досягнення наших виконавців. Шість голів у ворота суперників провів Андрій Вершецький, тим самим встановивши рекорд клубу за час виступів в ЗУ АХЛ. П'ять разів асистував партнерам Олександр Подзезей, що стало повторенням найвищого досягненням в історії нашої команди (до нього 5 асистів за гру вдавалося тільки Сергію Русанову). Цікаво, що в поточному сезоні Олександр до цього поєдинку мав в активі 5 закинутих шайб, а от результативних передач на його рахунку не значилось.
Ну і не можна оминути поза увагою результативний повторний дебют за ХК "Луцьк"  17-річного Антона Свиридюка
(два роки тому Антон разом з іншими юними хокеїстами вже грав проти ХК "Львів"), котрий двічі відзначився сам та ще один гол був забитий після його передачі.

ХК "Луцьк" - ХК "Львів" - 5:0
Переглядів: 500 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00