Вівторок, 17.10.2017, 06:03

Головна » 2014 » Березень » 9 » РХЛ: БОЙОВА НІЧИЯ ТА ФОРМЕНИЙ РОЗГРОМ
19:31
РХЛ: БОЙОВА НІЧИЯ ТА ФОРМЕНИЙ РОЗГРОМ
 Перші матчі в рамках Регіональної хокейної ліги, змагання якої загалом заплановані вже на сезон наступний, пройшли в приблизно однаковому ключі, проте мали далеко не однакове завершення.
Першими на лід арени "Снігова королева" вийшли команди Луцька та Вінниці. Цей поєдинок був цікавий тим, що команди ще жодного разу не зустрічалися між собою і фактично не знали можливостей один одного.
Почали без розвідки - кожен із суперників намагався з перших хвилин поєдинку гнути свою лінію. моменти для взяття воріт були як в одних, так і в інших. Загалом перший період пройшов у приблизно рівній боротьбі. Але пощастило більше господарям майданчика - Олександр Подзезей зайняв вірну позицію при атаці та першим встиг на добивання шайби, яку воротар "Гайдамаків" відбив після кидка Олександра Руденко.
А от після першої перерви гостям вдалося захопити ініціативу. Були хвилини, коли вінничани надовго зачиняли опонентів у власній зоні. Але шайба аж ніяк не бажала залітати у ворота Сергія Тітова. Наші хлопці відповідали гострими контратаками і теж мали декілька реальних моментів. Проте, в другому періоді рахунок не змінився. Як не змінився хід гри і після другої перерви - знову затяжні атаки "Гайдамаків" на оборонні редути та гострі контратаки лучан. На жаль, оборона "Луцька" шаленого тиску таки не витримала і в середині заключного періоду шайба двічі опинилась у сітці їх воріт - результативними стали кидки Руслана Оченашко та Ігоря Вайшле.
Коли ж в заключні хвилини матчі на лаву оштрафованих відправся молодший Бондар, здавалося, що перемога гостей невідворотна. Проте голкіпер лучан Сергій Тітов точним пасом відправив у прорив Олексія Панькова, котрий вийшовши на побачення з воротарем, зумів таки проштовхнути шайбу у ворота - 2:2.
Догравали команди у форматі 4х4 - обопільне вилучення рівно за дві хвилини до завершення гри отримали Бондар-старший та Артем Іноземцев. Вінничани ці дві хвилини знову домінівали на майданчику, але рахунок залишився нічийним.

99. Оченашко Руслан (нап)

Команди Рівного та Хмельницького також вперше зустрілися в очному поєдинку. шкода, але рівняни прибули на гру лише двома п'ятірками і в усіченому складі не змогли скласти належної конкуренції супернику. Хоча, слід зазначити, тотальної переваги гравців "Проскурова" не спостерігалось. Але вони більш майстерно завершували свої атаки, тоді як кидки хокеїстів "Фаворита" не ставали складними для хмельницького голкіпера. Та й надійність командної гри в захисті у хмельничан була на порядок вища. Звідси і результат.

88. Філоненко Сергій (нап)

Додамо, що матчі тривали три періоди: 20+20+25 хвилин загального часу, заключні 2 хвилини третього періоду - чистий час.

Переглядів: 343 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00