70:35 - Цимбал (Вершецький) - 8:4 (-1)
74:23 - Вершецький (Цимбал, Бесараб) - 9:4
Кидки: 26:32 (10:9, 6:14, 10:9)
Штраф: Бесараб (2хв), Кристін (2хв), Лапченко (2хв) - А.Аксютов (2хв).

Матч несподівано розпочався з атак "Фаворита". Господарі майданчика ніяк не могли налагодити гру ні в атаці, ні в обороні. Тому голкіперу лучан Сергію Тітову довелося чимало потрудитися, відбиваючі небезпечні кидки у виконанні Михайла Степанюка, Юрія Аксютова, Олексія Денісова. А найбільш вірогідний шанс мав Павло Бернацький, котрий між двома захисниками прорвався на побачення з воротарем, але переграти досвіченого стража воріт ХК "Луцьк" не зміг. І якось нелогічно при такому перебігу подій виглядав гол, забитий Андрієм Вершецьким невідпорним кидком під поперечину чи не в першій атаці лучан.
Прикрий пропущений гол рівнян не зупинив - вони продовжували створювати напругу біля воріт Тітова, збивши оборонні дії лучан на цілковитий сумбур. Тож не дивно, що вже на 14-й хвилині першого періоду головний тренер ХК "Луцьк" Сергій Бєлих змушений був використовувати тайм - аут, щоб вказати на неприпустимість такої гри.
Цілком можливо, що цей перепочинок та взбучка від тренера позитивно сказалась на діях господарів. Вже зовсім скоро Сергій Горбатюк підправив шайбу у ворота суперника ковзаном, проте встиг на лінії воріт зачепити її ключкою, тож взяття воріт цілком справедливо було зараховано. Ще через дві хвилини Сергій Кристін в чужій зоні обікрав захисника "Фаворита", розвернувся обличчям до воріт та стрілив у дев'ятку. 3:0 - переконливий рахунок і, здавалося, надалі ХК "Луцьк" без проблем доведе гру до перемоги.
Але з початком другого періоду "Фаворит" знову пішов в атаку, затиснувши суперника в його зоні. Не остудив їх навіть гол після індивідуального проходу від Дмитра Цимбала. Сергій Тітов знову крутився, наче білка в колесі, ліквідовуючи небезпечні постріли Олександра Жишко, Ігоря Бричука, Михайла та Сергія Степанюків. Особливо активним в ці хвилини був Василь Чичук, котрий тричі загрожував нашим воротам. І саме Василю вдалося врешті-решт з четвертої спроби заштовхнути шайбу в сітку.
"Фаворит" продовжував атакувати. Але в одній з контратак, після шикарного пасу Віго Берзінша на побачення з воротарем викотився Олександр Руденко, проте влучив у щитки Миколи Сердюка. Згодом, впіймавши суперника на перезмінці вдвох проти кіпера рівнян вискочили Андрій Вершецький та Віктор Трофимчук, але Андрію не вдався пас на партнера і нагоду було втрачено.
Через деякий час Андрій Аксютов заробив необов'язкове вилучення. Тільки но він зайняв місце на лаві оштрафованих, як Вадим Бесараб, вигравши вкидання, відкинув шайбу під кидок Євгену Воробйову і той від синьої лінії влучив під поперечину.
Але і на цей раз "Фаворит" і близько не збирався здаватися. Вже через неповні дві хвилини Василь Чичук вдруге пробив Сергія Тітова, а на останній хвилині другого періоду на синій лінії суперника непорозумілися Ніколайчук та Воробйов, що дозволило Стасюку відправити на побачення з воротарем Бернацького і молодий нападник рівнян цього разу шансів Тітову не залишив.
В повітрі запахло інтригою. А особливо на початку третього періоду, коли Валерій Стасюк переправив четверту шайбу у ворота господарів при реалізації більшості. В другій перерві тренер Сергій Бєлих вольовим рішенням для зміцнення оборони перевів у першу пару захисників до Берзінша Вадима Бесараба (при цьому Іван Лапченко став грати в другій парі з Ніколайчуком, а Женя Воробйов на майданчик більше не виходив). В першій ланці нападу з Вершецьким та Трофимчуком став грати Дмитро Цимбал, котрий в заключній третині грі перебував на майданчику по дві зміни підряд.
І саме індивідуальні дії лідера атак ХК "Луцьк" стали визначальними в цьому поєдинку. Після того, як Віго Берзінш гострого кута поцілив у поперечину, в одній з наступних атак Цимбал завершив зусилля партнерів, проштовхнувши шайбу у ворота під воротарем. Згодом він, підхопивши шайбу у власній зоні прорейдував через весь майданчик і влучним кидком струсонув сітку воріт. І, нарешті, при грі в меншості, Дмитро розіграв стіночку з Вершецьким і остаточно зняв всі питання про переможця гри. Щоправда, слід відзначити, що одного разу рівнянам відверто не пощастило, коли Сергій Орєхов влучив у штангу тоді, коли Сергій Тітов вже не контролював ситуацію.
На останній хвилині гри Андрій Вершецьким поставив жирну крапку. Але власне гра лучан залишила багато запитань. Сьогодні суперника вдалося переграти, за великим рахунком, завдяки індивідуальній майстерності Дмитра Цимбала та надійній грі у воротах Сергія Тітова. Для підкорення більш солідних вершин цього буде явно замало. Можливо, щось потрібно змінити у тренувальному процесі. Можливо, якось вирішити кадрове питання, насамперед в обороні - чотирьох номінальних захисників явно замало, адже коли бодай один з них не має можливості прийняти участь в поєдинку (як сьогодні Олександр Бондар), виникають певні труднощі в комплектування пар оборонців, звідси невпевнена і навіть провальна гра в захисті.
Поки ж ХК "Луцьк" посідає другу сходинку в турнірній таблиці та святкує ювілей товариша по команді.

Переглядів: 515 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00