Четвер, 19.10.2017, 20:01

Головна » 2013 » Лютий » 9 » Луцьк вдруге засушив Ведмедів
18:20
Луцьк вдруге засушив Ведмедів
Вперше у своїй історії ХК "Луцьк" проводив свій домашній поєдинок на нейтральному майданчику. За домовленістю між командами, щоб нашим не їхати до Ужгорода, а закарпатцям - до Луцька, обидва матчі проводилися в Новояворівську. Нагадаємо, що в першому колі, коли номінальними господарями майданчика були "Ведмеді", наші хлопці здобули суху перемогу 3:0. От і цього разу ужгородським хокеїстам так і не вдалося відшукати ключі від воріт Сергія Тітова.
На майданчик ХК "Луцьк" вийшов без своїх лідерів, кращих бомбардирів команди - Дмитра Цимбала та Андрія Вершецького. Але вдала гра в обороні та завзяття в атаці не залишили супернику ані найменшого шансу на позитивний результат. В першому періоді рахунок відкрив Олександр Подзезей. В другій третині поєдинку закинутою шайбою відзначився Олександр Руденко. Ну а в заключному періоді двічі вразив ворота суперника Сергій Горбатюк. Варто відзначити також Віктора Трофимчука, котрий тричі асистував партнерам.
Завтра на ХК "Луцьк" очікує надважливий поєдинок проти "Явора", який стане ключовим в боротьбі за чемпіонство. Нагадаємо, що матч першого кола в Луцьку "Явір" виграв 4:1. Але лучани все ж сподіваються взяти реванш. Тим більше, що очікується прибуття згаданих вище Цимбала та Вершецького.

ХК "Луцьк" - "Закарпатські Ведмеді" - 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Подзезей (Берзінш) - 1:0
Руденко (Трофимчук) - 2:0
Горбатюк (Трофимчук) - 3:0
Горбатюк (Трофимчук) - 4:0

"Луцьк": Тітов, Бондар - Лапченко, Николайчук - Воробйов, Горбатюк - Бесараб - Трофимчук, Берзінш - Руденко - Подзезей, Тарасенко.