П'ятниця, 18.08.2017, 22:04

Головна » 2011 » Жовтень » 2 » Лучани приборкали "мирний атом"!
18:33
Лучани приборкали "мирний атом"!
Суботнього ранку 2 жовтня імпровізована збірна Луцька (дві п'ятірки ХК "Луцьк" та одна - "Любарта") зустрілися у товариському матчі з командою Хмельницької АЕС з Нетішина.
В першу п'ятірку головний тренер луцької дружини Сергій Бєлих відрядив Олександра Бондаря та Вадима Бесараба в захист, Андрія Вершецького, Євгенія Рекшу та Іллю Басараба в напад. Другу п'ятірку склали оборонці Олександр Романчук та Дмитро Цимбал, нападники Віктор Трофимчук, Олександр Руденко та Олександр Подзезей. Від "Любарта" на майданчик виходили захисники Ігор Ковальчук та Юрій Лотиш та поперемінно нападники Петро Шишко, Іван Лапченко і ще двоє новачків команди.
 Вже на 3-й хвилині поєдинку Дмитро Цимбал відкрив рахунок в матчі. Проте вже у наступній зміні п'ятірка "Любарта" пропустила шайбу. Гол вийшов дещо курйозним - Сергій Тітов зреагував на кидок суперника, але шайба після серії рикошетів заповзла у незахищений кут.  Ще через декілька хвилин вже другий квінтет Луцька дозволив гостям з Хмельниччини вийти вперед - 1:2.
Перелом у гру, як і годиться, внесла перша (ударна) ланка. Тричі підряд Ілля Басараб (на фото) проявив справжнє гольове відчуття, вірно обираючи позицію саме там, куди "приходила" шайба. Спочатку Ілля вдало зіграв на добиванні, коли воротар Нетішина не зовсім впорався з кидком Вершецького, а потім ще двічі невідпорними кидками завершував комбінаційні дії партнерів. На досягнутому наш потужний форвард не зупинився, але про все по порядку.
Після трьох голів Іллі Басараба Віктор Трофимчук та Євгеній Рекша доводять рахунок до 6:2. Але вперті гості знаходять у собі сили дві шайби відквитати. І тут знову нагадала про себе важка артилерія в особі Басараба - Ілля ввійшов з шайбою до зони суперника та здійснив потужний кидок - 7:4. З таким рахунком команди пішли на перерву.
Другий період ропочався з голу Олександра Руденко. Ще через деякий час відначився Дмитро Цимбал. Нетішинці змогли ще відповісти одним голом, коли помилився Сергій Тітов, але більшого лучани їм не дозволили. Невгамовний Ілля Басараб довів лік своїм голам до п'яти, Олександр Бондар вsдзначився дальнім кидком, а ще під один його кидок від синьої лінії вдало підставив ключку віктор Трофимчук. Ще три влучні кидки в активі Олександра Подзезея, Андрія Вершецького та Євгенія Рекши.
Загалом гра двох квінтетів ХК "Луцьк" справила добротне враження. Перша ланка завершила свій мікроматч "всуху" - 8:0. Радували око надійні дії в обороні та розрізаючі паси на хід партнерам Вадима Бесараба. Щоправда не всі його передачі були використані партнерами. Вдало вписався в атакувальну гру команди Євгеній Рекша. Знову набрав свої найкращі ігрові кондиції після важкої травми Андрій Вершецький. Особливо варто відзначити у цьому матчі Іллю Басараба - 5 голів  за гру не кожному під силу. Причому, Ілля не тільки вдало обирав позицію, щоб завершити комбінаційні дії партнерів, а й сам безпосередньо непогано дриблінгував та віддавав зручні передачі партнерам.
Друга ланка закінчила свій мікроматч з рахунком 7:2. Обидві шайби були пропущені у першому періоді. Коли ж після першої перерви на допомону другому квінтету був відряджений Олександр Бондар (Олександр Романчук став грати в першій парі оборонців з Вадимом Бесарабом), пропущених голів більше не було. Відчувши, що є на кого спиратися в тилу, все частіше став рейдувати до зони суперника Дмитро Цимбал. Бувало, друга ланка на тривалий час "зачиняла" опонентів у їх зоні, накручуючи каруселі атак. Варто згадати про два їх голи за одну зміну на початку третього періоду. Щоправда, самому Дмитру фатально не фартило в цьому поєдинку - чимало разів шайба після кидків Дмитра проходила поруч із штангою і лише одного разу досягла мети.
П'ятірка "Любарта" свій мікроматч програла 0:3. І це при тому, що тренер об'єднаної команди Сергій Бєлих випускав цю ланку на гру в більшості. Але бодай раз відзначитися влучним кидком цим гравцям не вдалося. Проте, робити якісь висновки про силу (слабкість) ХК "Любарт" робити не варто, адже грали лише декілька гравців цієї команди.
Отже, загальний рахунок протистояння - 15:5. Перемога переконлива та впевнена. Але це лише товариська гра.

Луцьк - Нетішин - 15:5 (7:4, 3:1, 5:0)