Субота, 17.04.2021, 01:44

Головна » 2021 » Березень » 14 » ЛЬОДОВІ БАТАЛІЇ СПАРТАНЦІВ
16:01
ЛЬОДОВІ БАТАЛІЇ СПАРТАНЦІВ

Продовжуються чемпіонати і всеукраїнські змагання в рамках Української молодіжної ліги, в яких грають дві спартанські дружини з Луцької ДЮСШ №2.

Свою другу домашню "спарку" зіграли 13-14 березня спартанці групи 2009-2010 р.н. Суперник був принциповий - "Галицькі леви". Тож і матчі пройшли в цікавій і напруженій боротьбі. Суботнього вечора (13 березня) після нетривалої "розвідки" господарі майданчика спробували взяти ініціативу у свої руки, змусивши гостей з Новояворівська двічі порушувати правила. Але чисельну більшість реалізувати не вдалось. Більше того, під час другої з них "левенята" двічі втікають в контрактаку - і якщо першого разу лучан виручила перекладина, то наступний контрвипад галицьких хокеїстів завершився влучним кидком Владислава Балушки. Рівно через дві хвилини вже в рівних складах Кирил Скачков скористався з відмінного пасу Богдана Пацеляка і збільшив перевагу гостей. Але Максим Вершецький швиденько відповів своїм влучним кидком. До першої перерви ця трійця ще раз обмінялись результативними діями: Скачков з пасу Пацеляка знову збільшує відрив своєї команди, але знову відповідає голом Вершецький - 2:3 після першого періоду.

В другій 15-хвилинці (саме по 15 хвилин ігрового часу тривають періоди в молодших хокеїстів) Макс Вершецький двічі вирівнює становище, але галичани двічі знову виходять вперед - 4:5. Але в заключній третині гри Сергій Гордієнко і ще двічі Вершецький (загалом за гру закинув 6 шайб, три з яких - з передач Максима Літвінчука, ще одну - після пасу Гордієнка) закидають підряд три шайби до воріт суперника і вже "Спарта" веде в рахунку з різницею у дві шайби - 7:5. "Леви" спробували повернутись до боротьби за перемоги після голу Богдана Пацеляка, але отримали миттєву відповідь - Матвій Щесюк застав зненацька голкіпера новояворівської дружини Назара Вовненко - 8:6.

Не менш активно і завзято розпочали спартанці і недільну зустріч - серія їх атак завершилась логічним голом Сергія Гордієнка на 6-й хвилині. Але вже за півхвилини Валентин Тонишев закидає шайбу у відповідь, а на останній хвилині стартового періоду він же в грі в більшості вдало завершує комбінацію, розпочату Кирилом Скачковим і Богданом Пацеляком - 1:2.

На 5-й хвилині, на жаль, двічі невдало зіграв воротар спартанців Артем Падій, пропустивши після кидків Тонишева ("хет-трик") і Владислава Скобало - 1:4. Артема замінив Василь Карпюк, а його товариші по команді рвонули відігруватись, що їм майже вдалось до другої перерви - Максим Вершецький після пасу Матвія Щесюка і Сергій Гордієнко самотужки скоротили відставання до мінімуму - 3:4. Спартанці намагались вирівняти становище ще до завершення другого періоду, затиснувши левенят в їх зоні, але досягти бажаного не вдалось - найближчим до мети був Гордієнко, але шайба після його кидка влучила в штангу.

В заключному періоді господарі майданчика і надалі намагались тиснути на суперника, проте галицькі хокеїсти в обороні не особливо і засиджувались, відповідаючи гострими атаками. Свого апогею поєдинок досяг в останні 3 хвилини зустрічі. З інтервалом в півхвилини на лаву для оштрафованих відправляються Максим Вершецький і Матвій Щесюк, залишаючи своїх товаришів втрьох проти квінтету суперника і фактично перекреслюючи шанси на порятунок. Але гості, замість того, щоб володіючи солідною чисельною перевагою, спокійно довести гру до перемоги (чого, вочевидь, вимагав від них старший тренер Михайло Чіканцев під час взятого ним тайм-ауту), навпаки, рознервувались і відповіли взаємністю - на передостанній хвилині порушує правила Владислав Балушка, а на останній команда карається за порушення чисельного складу. Тож в заключні півхвилини третього періоду вже наші хлопці отримують подвійну більшість. Тепер вже коуч спартанців Дмитро Цимбал бере тайм-аут і дає настанови підопічним. Але виконати поставлене завдання спартанцям не вдалось - перспективний пас під кидок був перехоплений суперником, а для того, щоб повернути шайбу до зони суперника, вже не було часу. Прикра поразка - 3:4. Але не варто посипати голову попелом - попереду нові поєдинки.

На жаль, цьогорічні змагання УМХЛ проходять під знаком незрозумілої секретності з боку керівництва ліги. Ні автору цих рядків, чиє прохання було просто проігнороване, ні старшому тренеру ДЮСШ №2 "Спарта" Дмитру Цимбалу не вдалось отримати в розпорядження протоколи виїзних матчів луцької команди, а на сайті УМХЛ можна знайти лише рахунки ігор без будь яких подробиць. Тож і наш сайт змушений обмежитись лише подачею результатів зіграних матчів спартанців.

Всеукраїнські змагання серед юнаків 2009 р.н.  Група Б.

20-21 лютого 2021р. ДЮСШ №2 "Спарта" - "Крижинка" (Київ) - 7:6, 2:3б

27-28 лютого 2021р. "Шершні" (Богуслав) - ДЮСШ №2 "Спарта" - 1:7, 4:8

13-14 березня 2021р. ДЮСШ №2 "Спарта" - "Галицькі Леви" - 8:6, 3:4

Чемпіонат України серед юнаків 2007р.н. Група А.

20-21 лютого 2021р. "Галицькі Леви" - ДЮСШ №2 "Спарта" - 3:2, 4:0

27-28 лютого 2021р. "Білий Барс" - ДЮСШ №2 "Спарта" - 1:3, 5:3

4-5 березня 2021р. ДЮСШ №2 "Спарта" - "Сокіл-1" (Київ) - 2:5, 0:11.

Турнірні таблиці ми опублікуємо пізніше. Але зазначимо, що обидві спартанські дружини незважаючи на втрати очок, продовжують боротись за вихід до фінальних груп.

Переглядів: 167 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00