41:40 - Остромецький (Вс.Трофимчук) - 10:0
47:00 - Зубко (Вк.Трофимчук, Остапук) - 12:0
58:47 - Зубко (Вк.Трофимчук) - 16:0
66:25 - С.Голоскоков (Щокотов) - 16:1
73:36 - Вк.Трофимчук - 17:1
Воротарі: Рейкін - С.Тітов

Взагалі, на цей чемпіонат Волині "Шершні" та "Любарт" мали вийти єдиним колективом. Коли ж стало відомо, що ХК "Луцьк" не гратиме, то були подані окремі заявки. Проте, напередодні перших матчів "Любарт" та "Мамонти" отримали значне підсилення гравцями з найсильнішої команди області, що звичайно додало інтриги в боротьбі за першість.  От тільки "Шершні" залишилися суто із своїми виконавцями, з яких тільки Руслан Щокотов мав певний досвід ігор. Звідси - такі результати.
На цю гру не зміг вийти Вадим Бесараб по причині відсутності в Луцьку. Без нього лідером атак княжої команди став Віктор Трофимчук, котрий разом із своїми партнерами по ланці Леонідом Зубко та Віктором Остапуком, при підтримці оборонців Юрія Лотиша та Олександра Хоменчука, закрутили справжню карусель атак на ворота Сергія Тітова, розігруючи комбінації на будь-який смак. Один з найкращих воротарів Західної України тримався десять хвилин. А потім не витримав - без підтримки польових гравців, котрим просто не вистачало навичок та практики, жодному воротарю не під силу зберегти власні ворота. До того ж, це вже був другий підряд такий матч.
Загалом перша п'ятірка "Любарта" забила 14 голів (Віктор Трофимчук та Зубко - по 6, Остапук -2). Друга п'ятірка (Василь Трофимчук - Ігор Ковальчук, Юрій Остромецький - Петро Шишко - Віктор Лащук) також переважно атакувала і закинула ще три шайби супернику.
До честі "Шершнів", "сухими" з майдончика вони не пішли. Команда активізувалася в третьому періоду і Сергій Голоскоков таки добив шайбу у ворота після кидка Щокотова.