Середа, 28.06.2017, 00:44

Головна » 2011 » Листопад » 6 » "Любарт" поступився "Явору".
17:36
"Любарт" поступився "Явору".
 Дебютант ЗУ АХЛ ХК"Любарт" провів свій третій матч у лізі. Попередні два поєдинки "княжа" дружина програла - вдома львіському "Експресу" (1:8) та на виїзді ХК "Калуш" (1:7). По єдиній шайбі в цих поєдинках забивав 15-річний Ілля Савчук. Відзначився юний бомбардир і в цьому матчі, причому одразу дуплетом. На 10-й хвилині поєдинку він впевнено переграв воротаря суперників, виконуючи штрафний кидок, який сам і заробив, а під завісу поєдинку вдруге переграв лосвіченого Вячеслава Гдулю, коли використав вихід віч-на-віч з голкіпером.

"Явір" приїхав до Луцька двома п'ятірками і без Сергія Русанова (граючи за ХК "Луцьк", Русанов не дозволяв собі пропускати календарні матчі своєї команди). Але і в такому усіченому та не найсильнішому складі яворівці були фаворитами поєдинку, володіли ігровою та територіальною перевагою. Але рахунок відкрили господарі майданчика - Ілля Савчук вирвався на побачення з Гдулею і воротар суперника змушений був порушувати правила - арбітр матчу Андрй Вершецький (його  другого періоду змінив Дмитро Цимбал) призначив цілком справедливий булліт, про який вже було згадано вище.
Проте, вели перед у рахунку любартівці недовго - вже через дві хвилини кидком із середньої дистанції Віктор Качан поновив рівновагу. Ще до першої перерви "Явір" ще й вийшов вперед - влучний кидок вдався Роману Пацеляку.
Другий період пройшов приблизно за рівної гри і без забитих голів. А в заключній третині матчу Качан, оформивши особистий хет-трик, двому влучними пострілами протягом двох хвилин остаточно поховав надій "Любарта" на перші очки. Гол Ілля Савчука тільки підсолодив гіркоту поразки.
Варто відзначити у складі "Любарта" окрім Іллі Сачука ще пару юних ахисників - Іван Лапченко та Євген Воробйов впевнено стримували атаки суперника, до того ж Жені вдався шикарний пас на Іллю Савчука, а Ваня запам'ятався ще й тим, що декілька разів по-наглому (в кращому розумінні) виштовхував нападників суперника з п'ятачка власних воріт.

ХК "Любарт" - ХСК "Явір" - 2:4 (1:2, 0:0, 1:2)
10:00 - І.Савчук, штрафний кидок - 1:0
12:05 - Качан - 1:1
21:00 - Ром.Пацеляк - 1:2
58:05 - Качан (Микула) - 1:3
60:10 - Качан (Гнилюх) - 1:4
70:00 - І.Савчук (Воробйов) - 2:4

"Любарт": Смолярчук, Остапук - Ковальчук, Лапченко - Воробйов, Федещак - Шевчук, Зубко - Кузьмін - Осіпов, І.Савчук - Дорощук - Міскевич, Соколов - Станішевський - Федорчук. Тренер - Андрій Аляєв.