Середа, 18.10.2017, 13:10

Головна » 2011 » Квітень » 3 » Кубок Західної України: Волинь - Львівщина (ветерани) - 4:3
08:39
Кубок Західної України: Волинь - Львівщина (ветерани) - 4:3
У вечірньому матчі групового етапу Кубка Західної України волинська льодова дружина зустрічалась з львівськими ветеранами, котрі за дві години до цього по булітах переграли команду Тернопільщини - 3:2. Тому звітний поєдинок фактично перетворився у півфінальний.
Ігрова та територіальна перевага волинян в першому періоді була втілена у забиті голи Сергія Русанова та Едуарда Попова. А після першої перерви Вадим Бесараб закинув третю шайбу у ворота ветеранів львівського хокею - 3:0. Досягнувши комфортного гандикапу у рахунку, наші хлопці, ймовірно, вирішили поберегти сили перед фінальним поєдинком та заспокоїлись. Проте вже до завершення другого періоду пропустили три шайби і заключна третина поєдинку розпочиналась за рахунку 3:3. Враховуючи обмежений кадровий потенціал (три захисники та дві пари нападників, причому Павло Мажар з майданчика майже не йшов), знову включити максимальні потужності було нелегко. Але технічна перевага волинської команди стала визначальною - Вадим Бесараб влучним кидком забезпечив мінімальну перемогу збірній Волинської області - 4:3 (2:0, 1:3, 1:0).
Сьогодні о 12:00 розпочнеться фінальний поєдинок між збірними Волині та Львівщини.
Переглядів: 527 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00