Середа, 18.10.2017, 12:58

Головна » 2011 » Квітень » 4 » Кубок Західної України: Львівщина - Волинь - 3:1
12:27
Кубок Західної України: Львівщина - Волинь - 3:1
Три повноцінні п'ятірки збірної Львівської області, складені з гравців львівського "Експресу", яворівського "Явора", дрогобицького "Енею", ХК "Львів" та ХК "Червоноград", вийшли на фінальний поєдинок проти неповних двох квінтетів волинської дружини. Граючи на межі фізичного виснаження, наша команда майже два періоди стримувала атаки суперника. Більше того, в середині другого періоду фірмова контратака у виконання Вадима Бесараба (пас на хід) та Сергія Русанова (вихід 1 в 0 проти воротаря суперника) завершилась влучним кидком останнього - 0:1. Шкода, але під завісу другої третини матчу дві підряд шайби залетіли до воріт Сергія Тітова. Особливо образливою була друга, коли шайба після кидка Ігоря Британа майже з нульового кута влучила у ближню штангу, потім у дальню та зрикошетила у ворота.
Сил на те, щоб організувати штурм воріт суперника у заключному періоді, у волинських хокеїстів вже майже не було. А за п'ять хвилин до фінального свистка всі питання щодо першого володаря Кубка Західної України було знято - 3:1.
Незважаючи на прикру поразку, наша команда додому поверталась у піднесеному настрої. По завершенню фінального матчу Кубок за перемогу у Західноукраїнській лізі та комплект медалей першого ступеня отримали хокеїсти ХК "Луцьк". Також наші земляки стали володарями ще двох індивідуальних призів. Вдруге за останні три сезони кращим воротарем Західної України був визнаний наш нев'янучий Сергій Тітов. Ну а Сергій Русанов вдруге підряд отримав приз найкращому нападнику ЗУ АХЛ.
Переглядів: 546 | Додав: hclutsk | Рейтинг: 0.00